Ceturtdien, 28. janvārī, neilgi pirms plkst. 18.00 Rīgas pašvaldības policija saņēma izsaukumu uz Iļģuciemu, kur dzīvoklī notika ģimenes konflikts starp tēvu un dēlu. Konflikta laikā agresīvais patēvs pret dēlu pielietoja cirvi.

Policijas darbiniekus, ierodoties notikuma vietā, sagaidīja manāmi uztraukusies sieviete, kura likumsargiem paziņoja, ka agresīvais vīrs ar dēlu atrodoties uz balkona, kā arī minēja, ka vīrs ar cirvi uzbrucis dēlam. Pēc dzīvokļa apsekošanas vienā no istabām likumsargi pamanīja vīrieti ar cirvi rokās. Pēc policijas pieprasījuma vīrietis cirvi uzreiz nometa un pacēla rokas gaisā.

Kā vēlāk noskaidrojās, 1989. gadā dzimušajam dēlam patēvs bija nodarījis miesas bojājumus, iesitot ar cirvi krūtīs. Uz notikuma vietu izsaukts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, kā arī Valsts policija.

Sieviete skaidroja, ka notikuma dienā esot atnākusi mājās un no vīra saņēmusi aizvainojoša satura īsziņu par citu ģimenes locekli, līdz ar to dzīvesvietā sācies skandāls.

Vīrietis aizvests uz blakus istabu, kur viņš atzinās izdarītajā un atklāja, ka labprātīgi vēloties doties uz cietumu. Jāpiebilst, ka vīrietis bija alkohola reibumā, ko pats arī atzina.

Dēla māte policijas darbiniekiem skaidroja, ka vīrs jau divas nedēļas no vietas lietojot alkoholiskos dzērienus.

Drīz pēc izsaukuma notikuma vietā ieradās mediķi, kuri cietušajam uz vietas sniedza pirmo palīdzību. Pēc tam cietušais dēls nogādāts slimnīcā.

Pašvaldības policisti aizturēto patēvu nodeva Valsts policijas darbiniekiem, kuri turpināja darbu notikuma vietā.

 

Iepriekšējais rakstsPopulārā kafejnīcā Rīgā ienāk sieviete ar “Bolt” kurjera somu – tālāk sākas “jautrākais” – VIDEO
Nākamais rakstsĀrkārtējās situācijas laikā svarīgu ziņu pircējiem izplata “Maxima”