Noskaidro sava rakstura nianses, analizējot dzimšanas datumu! Vai tu esi tāda, kādu tevi apraksta speciālisti?

 

SKAITLIS 29

Visai sarežģīts skaitlis. No vienas puses, cipars 2, bet no otras – 9, kas ir pretēji skaitļi. Tajā ir skaitļa 2 pakļāvīgā un pesimistiskā daba un dominējošais nemiernieks 9. Pilnīgs kontrasts! Šo skaitli ietekmē Marss.

Cilvēki, kuri dzimuši šajā dienā ir:

 • Iztēles bagāti;
 • dominējoša personība;
 • cīnītājs līdz galam;
 • sarežģīti cilvēki, jo viņiem vienlaikus piemīt tieksme gan dominēt, gan pakļauties;
 • godkārīgi, savus nodomus īsteno līdz galam;
 • ja cieš sakāvi, tad sabrūk kā kāršu namiņš;
 • ļoti gudri un nereti taisa labu akadēmisko karjeru;
 • piemītošās administratora un organizatora spējas ir fenomenālas un efektīvas;
 • veiksmīgi;
 • gatavi uz visu, lai apmierinātu savu godkāri, kas ir ļoti liela;
 • nesamierinās ar otro vietu.

Emocionālās īpatnības:

Pieķeras dziļi un ilgstoši. Taču partneriem nereti ir visai grūti, jo 29. datumā dzimušais – reizēm dominē, reizēm pakļaujas. Sapņošana piepilda viņu garīgo dzīvi, vēl vairāk pastiprinot viņu pieķeršanos cilvēkiem. Ja nevar pilnībā romantizēt savu dievināšanas objektu, šajā datumā dzimušais jūtas neapmierināts. Ir visai seksuāli, taču šajā datumā dzimušie sirgst ar skaitļa 2 kompleksu un, visticamāk, nespēj izteikt savu vēlēšanos. Uzskata, ka seksuālā dziņa ir apkaunojoša, bet tās paušana – vājums. Tāpēc partnerim jāuzņemas vadība. Viņiem nav vajadzīga agresīvs partneris, viņa uzdevums ir vienīgi pirmajam likt manīt savu vēlēšanos.

 

Trūkumi:

Galvenais trūkums – valdonīgais raksturs. Šie cilvēki ievēro tos, kuri viņiem nepiekrīt, un ar šādu rīcību noskaņo pret sevi. Kādudiem viņi var nonākt izolācijā. Otrs trūkums – nespēja reaģēt uz sakāvi. Tajā pašā laikā viņiem allaž trūkst pašpaļāvības. Nereti viņi aizsedzas ar blefu un bravūru, lai gan sirds dziļumos ir apjukuši un baidās.

Laimīgie skaitļi: 2, 11, 20, 29; 9, 18, 27.

Naidīgie skaitļi: 5, 14, 23; 3, 12, 21, 30.

Laimīgās dienas: pirmdienas, ceturtdienas.

Laimīgie datumi: 2., 9.

Laimīgā krāsa: baltā.

Laimes akmens: pērles, mēnessakmens, nefrīts.

Sliktie mēneši: maijs, oktobris.

Slimības: nervu darbības traucējumi un hipertonija. Var būt nervu satricinājums.

Uzturā jālieto ķiploki, ingvers. Jāizvairās no pikantiem ēdieniem.

 

Ieteikumi:

Centies apslāpēt savu vēlmi dominēt, jo ar to nekad neko neiegūsi, vismazāk jau popularitāti, pēc kuras, visticamāk, tiecies. Sakāves gadījumā tu nedrīksti padoties. Tu esi diezgan godkārīga, bet šī godkāre būtu jākontrolē – kumoss drīkst būt tik liels, lai to var norīt! Ar sev piemītošo enerģiju un iniciatīvu tu vari sasniegt mērķi, ja tas ir tavu iespēju robežās un šīs iespējas nebūt nav mazas!

 

Šajā datumā dzimuši:

A

No kreisās: amerikāņu televīzijas sarunu šovu vadītāja, veidotāja un filantrope Opra Vinfrija janvārī, amerikāņu dziedātāja, dziesmu autore, dejotāja un aktrise ​Nikola Šercingere jūnijā, britu aktieris Džūda Lovs decembrī, amerikāņu aktrise Vinona Raidere oktobrī. 

 ornaments_1-no_1-uz-vardiem

SKAITLIS 30

Skaitlis 30 ir skaitļa 3 dvīnis, un tam piemīt visas tā īpašības, tikai mazākā mērā. Ļoti drosmīgs skaitlis, un 30. datumā dzimušie cilvēki ir godkārīgi un agresīvi.

Cilvēki, kuri dzimuši šajā dienā ir:

 • Varaskāri;
 • nekad nesamierinās ar apakšnieka numuru;
 • grib vadīt citu cilvēku darbību, ja varas apziņas nav – jūtas ļoti vīlušies;
 • stingri ievēro disciplīnu un to pašu prasa no pārējiem;
 • nerēķinās ar citu cilvēku domām;
 • ir nelokāmi un neatsakās no saviem plāniem;
 • parasti ļoti spēcīgi un izturīgi;
 • piemīt tieksme dominēt, vai nu ir pirmie – vai vispār neko neuzsāk.

 

Emocionālās īpatnības:

Partnerim vai draugam jābūt pakļāvīgam un piekāpīgam, jāsamierinās ar otro vietu. Viņi ir mednieki ar iedzimtu instinktu. Tiem, par kuriem viņi ir ieinteresējušies, ir ļoti maz izredžu izbēgt, jo upuris tiks vajāts ar tādu apņēmību, kurai grūti pretoties. Šo cilvēku personība ir pievilcīga, viņu seksuālās prasības – milzīgas. Pretējais dzimums tiecas pēc viņiem pret savu gribu. Seksuālajā ziņā šajā datumā dzimušie ir spēcīgi. Šie cilvēki ir agresīvi, viņiem ir maz laika mīlestībai, taču izdevīgu gadījumu garām nelaidīs, ja vien priekšlikums tiks izteiks delikāti.

 

Trūkumi:

Šie cilvēki ir īsti diktatori un nodibina paši savu kārtību. Realizējot iecerēto, viņi gluži kā buldozers aizmēž visus šķēršļus, taču nedomādami par sekām. Lai gan pēc dabas nav kašķīgi, tomēr šīs radikālās rīcības metodes noskaņo cilvēku pret viņiem, un šajā datumā dzimušais nereti iemanto ienaidniekus. Ir neiecietīgi pret tiem, kuri ir vājāki.

Laimīgie skaitļi: 3, 12, 21, 30; 5, 14, 23; 6, 15, 24.

Naidīgie skaitļi: 4, 13, 31.

Laimīgie datumi: 3., 12., 21.

Laimīgās dienas: otrdienas, ceturtdienas, piektdienas.

Laimes akmens: safīrs.

Laimīgās krāsas: zilā, sārtā.

Slimības: ādas un locītavu saslimšanas.

Uzturā jālieto bietes, ķirbji, kazenes, firziķi, olīvas, granātāboli, ananāsi, vīnogas

 

Ieteikumi:

30. datumā dzimušie augstu kāps, tā kā viņiem piemīt visas tam nepieciešamās īpašības, ja vien apvaldīs sevi, liekot lietā diplomātiju un saprātīgumu. Tev jāiemācās tikt galā ar savu straujo dabu, neiecietību un godkāri. Ja to izdarīsi, gūsi panākumus, pēc kuriem tā tiecies!

 

Šajā datumā dzimuši:

B

No kreisās:  amerikāņu aktieris, kultūrists, politiķis, modelis un biznesmenis Arnolds Švarcenegers jūlijā, amerikāņu aktrise, modele un dziedātāja Kirstena Dansta aprīlī,  kanādiešu popdziedātāja Selīna Diona martā un Spānijas futbolists Serhio Ramoss Garsija martā.

 ornaments_1-no_1-uz-vardiem

SKAITLIS 31

Šis ir vēl viens sarežģīts skaitlis, kas sastāv no dvīņiem 1 un 3. Abiem šiem skaitļiem piemīt godkāre un enerģija, kā arī tieksme būt līderim.

Cilvēki, kuri dzimuši šajā dienā ir:

 • Godkārīgi un enerģiski;
 • praktiski;
 • labi plānotāji un enerģiski ieceru īstenotāji;
 • nelokāmi, nepadodas līdz pēdējam;
 • pesimistiski, šajā datumā dzimušos pastāvīgi māc grūtsirdība;
 • nereti netic saviem spēkiem;
 • nespēj izmantot izdevības, lai cik drošas tās būtu;
 • sašķelta personība;
 • ir sarežģīta emocionālā dzīve.

Emocionālās īpatnības:

Ārēji skaitlis 31 izskatās pārliecināts un izcils, bet iekšā jaušams tikko manāms pašpaļāvības trūkums. Šādiem cilvēkiem ļoti nepieciešams iedrošinājums, viņiem vajadzīgs kāds, kurš varētu to sniegt. Raksturīga pieķeršanās uz visu mūžu. Šādu cilvēku patiesums ir neapšaubāms. Viņiem nenākas viegli iemīlēties, bet mīlestība ir dziļa. Seksā ir cita aina. Tur viņiem emociju nav. Viņi ir ļoti seksuālo ar lielu dzimumdziņu, taču jūtām ir maza nozīme. Pat tad, ja viņi mīl, akts ir tīri fizisks, viņiem rūp tikai savas dzīvnieciskās iegribas, kas nāk kā paisums un netiek kontrolētas. Ja šīs alkas nevar apmierināt, kļūst nervozi un neiecietīgi.

Trūkumi:

Galvenais – pesimisms, kas var pārvilkt svītru visām labajām īpašībām. Viņi ir arī greizsirdīgi, jo viegli zaudē pašpaļāvību. Nekad īsti nav apmierināti ar to, kas viņiem ir. Pat tad, ja viņiem ir viss, par ko vien var sapņot, viņiem gribas vēl kaut ko. Tas var novest pie vilšanās un depresijas.

Laimīgie skaitļi: 3, 12, 21, 30; 1, 10, 28.

Naidīgie skaitļi: 2, 6, 8, 9.

Laimīgie datumi: 1. un 3.

Laimīgās dienas: otrdienas, ceturtdienas.

Laimes akmens: topāzs.

Laimīgā krāsa: gaišzilā.

Slimības: sirds kaites (tās izraisa nosliece uz pesimismu), biežāk jāpārbauda sirds.

Uzturā jālieto: medus, ingvers.

 

Ieteikumi:

Tev jācenšas pārvarēt nosliece uz pesimismu un jācenšas saredzēt dzīves gaišās puses. Šiem cilvēkiem, kuriem piemīt lieliskas īpašības, tās jāizkopj, nevis jāapspiež, kā tu to nereti dari. Panākumi ir līdzās, un tu nedrīksti palaist garām izdevības. Stiprini savu gribasspēku!

 

Šajā datumā dzimuši:

   C

No kreisās: amerikāņu aktieris Kristofers Volkens martā, korejiešu reperis, dziedātājs, dziesmu autors Paks Česans, plašāk pazīstams kā PSY decembrī, īru aktieris Kolins Farels un amerikāņu aktrise Brūka Šīldsa maijā. 

Iepriekšējais rakstsVārds: ko tas vēsta par tevi? 29. septembris – 5. oktobris
Nākamais raksts7 interesanti fakti par pienu