Piektdien, 3. novembrī, radio “Star FM” ēterā viesojās komēdijseriāla “Tējas laiks” aktieri, ar kuriem par lielu pārsteigumu bija ieradies arī Latvijas leģendārais mūziķis Aigars Grāvers. Izrādās, ka tieši viņš seriālā atveido mīklainā bezpajumtnieka Vilka lomu.

Melnā komēdija “Tējas laiks” vēsta par rokgrupu, kas vienas nakts laikā iedzīvojas slavā un nekavējoties dodas koncerttūrē pa Latviju. Viena no viņu panākumu atslēgām ir talantīgais bezpajumtnieks Vilks, kura lomas atveidotājs līdz šim tika turēts noslēpumā. Uz “Star FM” raidījumu “Zoopasta” kopā ar seriāla kolēģiem Niklāvu Kurpnieku un Tomu Kursīti ieradās arī Aigars Grāvers, atklājot, ka aiz Vilka kuplās bārdas un garajiem matiem slēpjas tieši viņš.

Seriāla veidotāji pastāstīja, ka nevēlējās uzreiz atklāt Vilka atveidotāju ar mērķi saglabāt tēla noslēpumainību, sniedzot arī skatītājiem iespēju palauzīt galvu.

“Aigars Grāvers parādīsies vēlāk, bet viņš ir klātesošs visu laiku,” par Grāvera lomu lakoniski, bet tēlaini izteicās Niklāvs Kurpnieks, kurš seriālā atveido kolorīto grupas bundzinieku.  

Seriālā radītā grupa “Tējas laiks” plāno izdot savu mini-albumu no septiņām dziesmām. Pirmais singls “Valērija” jau ir pieejams vietnē “Youtube”, savukārt “Star FM” ēterā pirmizrādi piedzīvoja dziesma “Es gribu dzīvot”, kuru seriāla otrajā epizodē grupa izpilda ļoti savdabīgā situācijā – bērēs.

Skaties seriāla “Tējas laiks” pirmās divas epizodes nākamās paaudzes televīzijā Go3 jau tagad. Jaunas sērijas katru piektdienu!

Iepriekšējais rakstsPēdējos gados traģiskākajā avārijā Kuldīgas pusē četri bojāgājušie
Nākamais rakstsAtklājušās neglītas Meganas ieceres saistībā ar vīru Hariju