Cilvēki mēģinājuši izanalizēt zvaigznes un atklāt horoskopu ietekmi teju tikpat ilgi, cik vispār atrodas uz planētas Zeme. Viss, sākot no ražas stādīšanas un ražas novākšanas brīža līdz tam, kāpēc cilvēki uzvedas tieši tā un ne citādāk, ir saistīts ar zvaigznēm un planētām. Ir dažādi zodiaka zīmju fakti, kas lieliski atbilst cilvēkiem, kas dzimuši konkrētā horoskopa zīmē. Lai gan jūs laiku pa laikam lasāt savu horoskopu, jūs, iespējams, nezināt par unikālajām zodiaka zīmēm, kas ieskauj jūsu zīmi. Fakti par horoskopa zīmēm, ko, visticamāk, nezināji.

Ir grūti precīzi noteikt, kurš izlēma, ka zodiaka zīmes var izmantot, lai paredzētu cilvēka dabu vai darbības vai kad tas sākās. Astroloģijas liecības iespējams atrast visā senajā pasaulē. Visur ir pierādījumi, sākot no Senās Ķīnas līdz Babilonijai un beidzot ar Ēģipti, ka cilvēki skatījās uz zvaigznēm un planētām, meklējot dažādas zīmes. Piemēram, senie ķīniešu muižnieki uzskatīja aptumsumus kā imperatora labo vai slikto laiku zīmi. Tomēr tieši senajiem grieķiem var pieskaitīt tādus zodiaka zīmju nosaukumus, kādus mēs tos pazīstam šodien.

Daži citi interesanti zodiaka zīmju fakti par šodien pazīstamās astroloģijas izcelsmi ietver faktu, ka vārds “zodiaks” cēlies no senajiem grieķiem. Viņi sauca debess sfēru Zemes orbītā ap Sauli par “zōdiakos kyklos”, “dzīvnieku loku”, “vai ta zōdia”, “mazajiem dzīvniekiem”.

Kārtība, kādā mēs redzam zodiaka zīmes, kas parasti ir uzskaitītas, nāk arī no senajiem grieķiem. Ar katru zīmi saistītie datumi nāk no Saules gājiena caur zvaigznāju laikā, kad tika noteiktas to robežas. Lai gan šos datumus joprojām izmanto zīmēm, datumi vairs nav precīzi vienā rindā. Piemēram, 1. janvārī saules virziens tagad ir Strēlnieka zīmē, nevis Mežāzī.

Visas zodiaka zīmes ir saistītas ar noteiktām tipiskām personības iezīmēm. Ja esat Strēlnieks, jūs, visticamāk, esat kaislīgs, zinātkārs un intensīvs, savukārt Vērsis ir nelokāms, lojāls un mīl konsekvenci. Horoskopi dažkārt var būt pamanāmi. Kurš precīzi zina, kāpēc un kā izmantot zvaigznes, lai prognozētu personības iezīmes un pareģotu nākotni, bet tas tā ir, tas ir iespējams! Piedāvājam aplūkot dažus faktus par katru horoskopa zīmi, ko, iespējams līdz šim nezinājāt.

Auns

Ja esat vai pazīstat Aunu, jūs droši vien zināt, ka cilvēki, kuri dzimuši zem šīs uguns zīmes, parasti ir drosmīgi un viņiem patīk ienirt ar galvu pa priekšu jebkurā situācijā. Starp zodiaka zīmju faktiem, ko jūs varētu būt pārsteigts uzzinot, ir tas, ka Auniem ir lielāka iespēja nekā citām zīmēm gūt savainojumu uz galvas vai sejas (un, iespējams, viņiem ir rēta, kas to pierāda). Tas nenozīmē, ka Auns ir bezatbildīgs. Viņi vienkārši mēdz steigties lietās, nekavējot ne mirkli, lai novērtētu situāciju.

Vēl viens no interesantajiem zodiaka zīmju faktiem par Auniem ir tas, ka viņi ir dzimuši ar pienākuma sajūtu, kas palīdz viņiem sasniegt lielas lietas, taču dažreiz tas var būt arī kā nepatīkams traucēklis. Bet tas ir daļēji tāpēc, ka viņi ir pirmā zīme zodiaka ciklā. Viņiem patīk izvērst takas, un lielākajai daļai no mums patīk tam sekot.

 

Vērsis

Vērsis ir lojāls, uzmanīgs un īsts romantiķis. Tas ir tāpēc, ka planēta Venēra pārvalda šo zīmi. Bet jūs jau to zinājāt. Interesantie zodiaka zīmes fakti par Vērsi ir saistīti ar tā izvietojumu zodiakā un to, ko tas nozīmē. Pirmkārt, Vērsis ir pirmā Zemes zīme zodiaka ciklā, tāpēc tas ir pamats pārējām zīmēm. Vērsim patīk sakārtot lietas, pārliecinoties, ka viņi un apkārtējie ir drošībā. Tādējādi mēs nonākam pie otrā interesantā fakta par Vērsi.

Zodiaka zīmes ir sagrupētas trīs “kvalitātēs” – kardinālas, mainīgas un fiksētas. Ir četras fiksētas zīmes, no kurām viena ir Vērsis (pārējās trīs ir Lauva, Skorpions un Ūdensvīrs). Tās ir fiksētas zīmes, jo tās iekrīt katras sezonas vidū. Fiksētās zīmes ir uzticami tipi, kuriem patīk uzdevumu saraksti. Viņi ir “darītāji” – ja uz kardināla zīme saka “Braucam atvaļinājumā”, fiksētā zīme ir tas, kurš organizē ceļojumu, veic viesnīcu rezervācijas, sastāda sūtījumu sarakstu un atrod lietas, ko darīt, kamēr esi tur.

 

Dvīņi

Dvīņi ir atjautīgi, burvīgi, gudri un azartiski. Nav jābrīnās, ka Dvīņi alkst radniecīgu garu enerģiju un priecājas, ka atrod cilvēkus, kas varētu viņiem piedāvāt ko intelektuāli līdzvērtīgu. Viens no interesantajiem zodiaka zīmju faktiem par Dvīņiem ir tas, ka viņi mēdz būt apmierinātāki ar pārmaiņām nekā citas zīmes. Viņi labi spēj būt kā hameleoni un pielāgoties, lai iederētos dažādās situācijās.

Ja tas jūs nepārsteidza, vai zinājāt, ka Dvīņiem ir lielāka iespēja nekā jebkurai citai zīmei iegūt Nobela prēmiju? Jā, tieši tā! Zīme ar visvairāk Nobela prēmijas laureātu ir Dvīņi!

 

Vēzis

Vēži ir intuitīvi, audzinoši un jutīgi. Viņi mēdz būt lojāli draugi un vienmēr ir gatavi piedāvāt savu plecu, lai kāds cits varētu izraudāties. Viens no interesantajiem zodiaka zīmju faktiem par Vēzi ir tas, ka to pārvalda mēness, tādēļ, ja esat Vēzis, pievērsiet uzmanību saviem sapņiem ap pilnmēness laiku, jo tie, iespējams, mēģina jums kaut ko pateikt.

Citas interesantas lietas, kas jāzina par Vēzi, ir tās, ka tās ir viena no četrām galvenajām zīmēm, kas sākas katru sezonu – Auns sāk pavasari, Vēzis ir vasaras sākumā, Svari sāk rudeni un Mežāzis parādās ziemas sākumā. Tātad šīs zīmes ir zodiaka līderes un ir tās, uz kurām varat paļauties, lai uzsāktu plānu vai pārsteidzošu ideju. Tas nozīmē, ka Vēžiem patīk būt pirmajiem visā, ko viņi dara.

 

Lauva

Lauvas ir kaislīgas un radošas. Viņi ir dabiski vadītāji, kuriem patīk rādīt šovu. Ar visu šo kaislību un niknumu priekšgalā var būt pārsteidzoši uzzināt, ka zem tā visa Lauvām ir milzīga sirds. Pārsteidzošākais fakts par Lauvām ir tas, ka tās ir dāsnākā zodiaka zīme. Viņi vienmēr ir gatavi palīdzēt, izlutināt un aizsargāt cilvēkus, kurus viņi mīl.

Citi zodiaka zīmju fakti par Lauvu: viņiem parasti ir pārsteidzoša matu rota uz galvas (jābūt taču lauvas krēpēm), un viņi divreiz biežāk apmeklē sporta zāli, salīdzinot ar citām zīmēm. Uz priekšu, Lauvas!

 

Jaunava

Jaunavas ir analītiskas (dažreiz pārāk analītiskas). Viņas ir centīgas, atjautīgas un strādīgas. Viens no interesantiem zodiaka zīmju faktiem par Jaunavu ir fakts, ka tā ir mainīga zīme. Mainīgās zīmes ir zodiaka pieskaņotāji, un tās mēdz būt elastīgākas un apmierinātākas ar pārmaiņām nekā citas zīmes. Kamēr kardinālās zīmes nāk klajā ar ideju un fiksētās zīmes īsteno plānu, tādas mainīgas zīmes kā Jaunava pilnveido plānu ar savām analītiskajām spējām.

Tomēr pats interesantākais fakts par Jaunavu ir tas, ka visbiežāk slavenību dzimšanas dienas ir šajā zīmē! Ja jūsu dzimšanas diena ir 9. septembris, jūs atrodaties labā (un bagātīgā) sabiedrībā.

 

Svari

Ja esat Svari, jums ir dārga gaume. Viņi ir tendenču noteicēji un parasti tie, kuri sāk ballīti. Bet, lai gan Svari izbauda smalkākās lietas dzīvē, tie ir svaru zīme un nevar izturēt lietas, kas ir negodīgas vai nelīdzsvarotas.

Viens no interesantajiem zodiaka zīmju faktiem par Svariem ir tas, ka Svari ir gaisa zīme. Bet tā vietā, lai radītu brāzmas, Svari pārmaiņu vēsmas ienes tik maigā un mērenā veidā, ka cilvēki tik tikko pamana, ka ir kaut kur “aizpūsti”. Vēl viena interesanta lieta par Svariem ir tā, ka tos pārvalda Venera, tāpēc Svari mēdz būt burvīgi un eleganti.

 

Skorpions

Skorpioni līdz šim ir kaislīgākā no zīmēm. Viņi mēdz būt arī slepeni un apšaubāmi. Viens no interesantajiem zodiaka zīmju faktiem par Skorpionu ir tas, ka tos viegli ignorēt. Skorpioni mēdz būt atturīgi un reti uzsāk sarunu vai atklāti izrāda interesi par citiem cilvēkiem. Tomēr, ja jūs varat panākt, lai viņi atvērtos, viņu dziļi izjustā aizraušanās būs jūtama.

Vēl viens no interesantajiem zodiaka zīmju faktiem par Skorpioniem ir tas, ka viņiem mēdz būt hipnotiskas, caururbjošas acis. Šķiet, ka Skorpioniem piemīt spēja paskatīties uz kādu un redzēt dziļi iekšā dvēselē. Tomēr esiet piesardzīgs, jo šāda uzmanība var izraisīt atkarību cilvēkam, kurš atrodas Skorpiona skatienā. Ja jūs kādreiz esat bijis Skorpiona uzmanības objekts, jūs, visticamāk, jūtāties viņā smagi un dziļi iemīlējies.

 

Strēlnieks

Strēlnieks ir brīvais gars, kurš ir vislaimīgākais atklātās vietās, kur ir daudz piedzīvojumu. Viņi mēdz būt optimistiski un atvērti. Strēlnieki bieži ir vieni no smieklīgākajiem cilvēkiem, ko pazīstat. Viens no interesantākajiem zodiaka zīmju faktiem par Strēlnieku ir tas, ka gandrīz katra piektā zvaigzne ir dzimusi zem Strēlnieka zīmes. Tātad, ja esat Strēlnieks, jūs atrodaties Britnijas Spīrsas, Kristīnas Agileras un Breda Pita “sabiedrībā”.

 

Mežāzis

Mežāži ir lojāli, ģimeniski un strādīgi. Mežāžiem, plānojot kaut ko, patīk visvienkāršākais un taisnākais ceļš. Viņi arī nedrīkst novirzīties no plāna, kad tas ir noteikts. Mežāžiem viens no faktiem, ko jūs, iespējams, nezināt par zodiaka zīmēm, ir tas, ka viņi mēdz nest smagu nastu, jo viņi ir tik gatavi atbalstīt citus cilvēkus viņu grūtībās. Viņi bieži ir viņu attiecību akmens, kas var viņus nogurdināt.

Sava strādīgā rakstura dēļ Mežāži mēdz iejusties līdera lomās, tāpēc nebrīnieties, ja jūsu priekšnieka dzimšanas diena iekrīt no 22. decembra līdz 19. janvārim.

 

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs ir dīvaina zīme. To pārvalda planēta Urāns, vienīgā planēta, kas griežas uz sāniem, tāpēc Ūdensvīrs mēdz maršēt savu bungu ritmā. Tas nenozīmē, ka viņi izceļas pūlī. Viņi labi saplūst un var sarunāties ar ikvienu, bieži vien iegūstot draugus jebkurā vietā.

Fakti par zodiaka zīmēm, kurus jūs, iespējams, nezināt par Ūdensvīru, ietver to, ka Ūdensvīrs ir zodiaka vizionārs. Viņiem patīk sapņot par alternatīvām realitātēm un radīt jaunas pasaules. Diemžēl Ūdensvīri (un Mežāži) mēdz pelnīt vismazāk.

 

Zivis

Cilvēki, kuri ir Zivis, mēdz būt vientuļi. Nav brīnums, ka viņu zīme ir divas zivis, kas peld pretējos virzienos! Zivis ir dvēseliskas un, iespējams, ir empāti, viegli pārņem citu cilvēku emocijas. Viens no interesantajiem faktiem par zodiaka zīmēm, ko jūs, iespējams, nezināt par Zivīm, ir tas, ka Zivīm, kas ir pēdējā zodiaka cikla zīme, ir iespēja izjust visu to zīmju enerģiju, kas bija pirms tam, tāpēc tās ir kā zodiaka vecā dvēsele. Vēl viena interesanta lieta Zivīs ir tā, ka tām bieži ir radniecība pret skaitli 7.

 

Neatkarīgi no tā, vai jūs katru dienu lasāt savu horoskopu vai tikai šad tad to pārbaudāt, var būt jautri redzēt, ko jūsu zīme par jums paredz — gan labu, gan sliktu. Lai gan jūs, iespējams, nepiekrītat visiem ar jūsu zīmi saistītajiem zodiaka zīmju faktiem, visticamāk, jūs varat būt saistīti ar vismaz vienu no tiem. Cerams, ka daži no šiem interesantajiem zodiaka zīmju faktiem jūs pārsteidza.

Seko mums arī Facebook un Instagram

Sabiedrība

Imantā nežēlīgi nogalina vīrieti; policija lūdz sabiedrības palīdzību

  Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Pārdaugavas pārvaldē ir uzsākts kriminālprocess par smagu miesas bojājumu...

Ļoti svarīga ziņa visu pensiju saņēmējiem!

Latvijā katru gadu rudenī – 1. oktobrī - tiek pārskatīts pensiju apmērs, veicot pensiju indeksāciju....

Liels lūgums palīdzēt: Bez pēdām pazudusi jauna meitene no Pierīgas

  Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Pierīgas Austrumu iecirknis meklē bezvēsts prombūtnē esošo 2007. gadā dzimušo...

Valmierietis piedzīvojis savu laimīgo stundu un piepildīs sapni

  Rudens izvērties īpaši veiksmīgs kādam valmierietim, kurš Simtgades loterijas biļetē atklājis 10 000 eiro. Laimīgā biļete iegādāta Narvesen, Liepājas ielā...

Iespaidīgi jaunumi visiem “Rimi” pircējiem

Atbalstot klientus, kuri ikdienā iepērkas Rimi veikalos, Rimi attīsta klientu lojalitātes programmu un līdz 31. decembrim visā Baltijā ievieš daudzpakāpju Mans Rimi uzkrājumu...

Prognozes šai nedēļai iepriecinošas, tomēr ne tikai

Arī tuvākajās dienās gaidāmi mainīgi laikapstākļi. Darba nedēļa iesāksies mierīga, taču jau otrdien vakarā pietuvosies...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. septembris

Romantiskajā dzīvē dominēs praktiskums, kas atsevišķos gadījumos nāks tikai par labu. Emocionāli jutīsies droši un...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. septembris

  Tev priekšā ir pārsteigumu pilna diena! Prāts valdīs pār sirdi, kā rezultātā ik viens būs...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai: 18.-24. septembris

  Jau zināms, ka šonedēļ daba mūs palutinās ar skaistu atvasaru un siltu laiku! Nāc, aplūko,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. septembris

Dienas pirmajā pusē kļūsi pašpārliecinātāks. Spēsi veiksmīgi atrisināt visas problēmas, kas saistītas ar mājām, ģimeni...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. septembris

  Šī būs labvēlīga diena dažādām mākslas izpausmēm. Pat visparastākās dzīves situācijas spēsi uzlūkot daudz radošākā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. septembris

  Šī diena solās būt entuziasma un mīlestības pilna. Gaisā virmos pozitīva enerģija un komunikācija ar...

Mājai un Dārzam

Pat +22…+27 grādi! Sinoptiķis pastāsta, kuras būs siltākās nākamās nedēļas dienas

  Sinoptiķis Jānis Trallis vietnē "X" stāsta par šonedēļ gaidāmo - siltums būs patiesi iespaidīgs, īpaši...

Atkal kļūs siltāks, taču ir arī sliktas ziņas

Arī tuvākajās dienās gaidāmi mainīgi laikapstākļi. Darba nedēļa iesāksies mierīga, taču jau otrdien vakarā pietuvosies...

Sinoptiķiem ir jaunas zinās par turpmāko – prognoze 7 dienām!

Tuvākajās dienās un jaunnedēļ Latvijā gaidāmi mainīgi laika apstākļi. Piektdiena un sestdiena būs lielākoties saulainas,...