Tehnoloģiju laikmets sniedz mums arvien jaunākās iespējas, kuras ir vērts izmantot! Noteikti, ka katrs jau ir redzējis vai vismaz dzirdējis par tādām mūsdienīgām viedierīcēm kā fitnesa aproces (fitness tracker) un viedie pulksteņi (smartwatch). Daudzi pat jau ir paspējuši iegādāties sev pirmo vai pat kārtējo modeli, novērtēt un salīdzināt to sniegtās iespējas. Un jāatzīst, ka cilvēki ir pienācīgi novērtējuši šo moderno un stilīgo ierīču lietderīgumu savā ikdienā, ko pierāda strauji augošais pieprasījums un arvien plašāks piedāvājums no ražotāju puses. Ja tomēr esat to cilvēku rindās, kuri vēl nepaspēja ietestēt un iedziļināties šo viedo ierīču sniegtajās iespējās, piedāvājam aplūkot, kādi tad ir tie galvenie iemesli, kāpēc tuvākajā laikā ir vērts iegādāties savu pirmo viedo pulksteni vai fitnesa aproci!

Viedpulksteņi – darbam, sportam un izklaidei

No pirmā acu uzmetiena viedpulksteņi izskatās pēc parastā rokas pulksteņa ļoti mūsdienīgā izpildījumā. Taču tie tomēr nav parastie pulksteņi, kuri tikai rāda laiku, bet „viedie”, kuri slēpj sevī daudz ikdienā noderīgu funkciju dažādām dzīves jomām. Lūk, dažas svarīgākās priekšrocības, kuras viedpulkstenis sniedz savam lietotājam! 

  • Vienkāršāka un ātrāka komunikācija. Mūsdienu cilvēku dzīve ir ļoti dinamiska – darba darīšanas dienas laikā, privātās lietas vakarā un brīvdienās. Visu vajag paspēt un iegaumēt! Turklāt vēl jāatbild uz neskaitāmiem zvaniem, darba e-pastiem un draugu ziņām. Viedais pulkstenis šajā ziņā kalpos kā mini-viedtālrunis, kurš vienmēr ir blakus – uz Jūsu rokas. Nepieciešams tikai sinhronizēt to ar savu telefonu un varēsiet maksimāli komfortabli un ātri saņemt ienākošos un veikt izejošos zvanus, saņemt paziņojumus par visām ziņām, kas ienāk e-pastā un citās sarakstēs, kā arī operatīvi reaģēt uz tām. Un Jums nevajadzēs katru reizi vilkt telefonu laukā no kabatas. Šāda funkcija ir īpaši ērta, kad ir saspringts darba grafiks vai fizisko aktivitāšu laikā, kad turēt rokās telefonu ir neērti, piemēram, sporta nodarbībās vai uzkopjot māju. Tāpat Jūs augsti novērtēsiet no telefona brīvas rokas pārvietojoties ar auto, kā arī ziemā, kad izvilkt telefonu no somas vai kabatas ir īpaši neērti.

 

  • Maksimāla kontrole pār fizisko aktivitāti un veselību. Strauji augošā veselīgā dzīvesveida popularitāte radīja pastiprinātu interesi par ierīcēm, kas palīdz sekot līdzi fiziskajai aktivitātei. Smartwatch šajā ziņā ir lieliska izvēle! Tas skaita soļus, noieto (noskrieto, nobraukto) attālumu, patērētās kalorijas, mēra pulsu, kustību ātrumu c. svarīgus parametrus. Diez vai var atrast ērtāku alternatīvu, kā regulāri un ar lielāko aizrautību sekot līdzi savai veselībai. Starp citu, noderīga ir arī miega kontroles funkcija, kas atspoguļos informāciju par Jūsu miega ilgumu un kvalitāti.

  • Svarīgākā informācija redzamākajā vietā. Varēsiet iestatīt uz galvenā ekrāna Jums svarīgāko informāciju, piemēram, laiku, laikapstākļus un atgādinājumus par tuvākajām ieplānotajām aktivitātēm. Esat biznesa cilvēks un Jums ir svarīgs valūtas kurss? Arī to var uzlikt uz ekrāna un vienmēr būt lietas kursā!

 

  • Tūlītēji paziņojumi no soc. tīkliem. Noderīga funkcija aktīviem sociālo tīklu lietotājiem, kuri vēlas nekavējoties uzzināt pēdējās aktualitātes. Šāda funkcija patiks arī blogeriem, jo dažkārt reaģēšanas ātrums var nest papildus ienākumus un jaunus bloga sekotājus!

 

  • Noderīgas un izklaidējošas lietotnes. Varēsiet izmantot navigāciju, „Find my phone” (ja bieži zaudējat telefonu, šī funkcija ir kā radīta Jums), lejupielādēt mūziku, kuru klausīties pastaigas vai skrējiena laikā. Starp citu, tā patiešām ir vērā ņemama priekšrocība, jo mūzikas atskaņošanai Jums nevajadzēs ņemt līdzi telefonu, – tikai pulksteni un bezvadu austiņas! Ja nepieciešams, varēsiet papildināt ierīci ar daudzām citām Jums aktuālām aplikācijām.

 

  • Stilīgs aksesuārs modernam koptēlam. Viedpulkstenis noteikti nepaliks neievērots, padarot Jūsu tēlu modernāku. Vai Jūsu stils ir klasisks, sportisks, casual vai kāds cits, – Jūs vienmēr varēsiet atrast tam atbilstošu pulksteni, jo to daudzveidība ir apskaužama!

 

Fitnesa aproces – Jūsu personīgais motivētājs

Ja sportošana ir Jūsu dzīvesveids, fitnesa aproce noteikti būs labākā dāvana sev. Arī ja neesat nedz sportists, nedz veselīga dzīvesveida piekritējs, taču esat apņēmies spert pirmos soļus savas veselības uzlabošanā, – šāda aproce Jums ir absolūti nepieciešama! Padomājiet, kur likt telefonu skriešanas laikā? Kabata nav tas labākais variants, jo tas var izkrist. Šajā ziņā aproce tiešām ir ērtākā ierīce, turklāt daudzas no tām ir arī ūdensnecaurlaidīgas (tostarp īpaši piemērotas peldēšanai!) – slikti laikapstākļi nebūs šķērslis, bet sportošana būs ar maksimālu atdevi!

Ar ko aproce atšķiras no viedpulksteņa? Ar šaurāku funkcionalitāti. Aprocēm tā ir vērsta tieši uz fiziskajām aktivitātēm. Jūs nevarēsiet lejupielādēt dažnedažādās aplikācijas, taču, ja pērkat to tikai un vienīgi sporta nodarbībām, nekas lieks Jums arī nav vajadzīgs! Turklāt Jūs arī ietaupīsiet, jo aproces ir ievērojami lētākas. Starp citu, arī kompaktākas, taču ne mazāk stilīgas! 

 

Kādi ir svarīgākie ieguvumi?

  • Augsta motivācija kustēties. Kamēr Jūsu sportojat, aproce uzskaitīs noskrieto/nobraukto attālumu, noieto soļu skaitu, patērētās kalorijas, uzņems laiku, kontrolēs sirds ritmu, kustību ātrumu utt. Pirmie piefiksētie rezultāti būs lieliska motivācija kustēties arvien vairāk! Savukārt miega kontroles funkcija būs labs atgādinājums, ka organismam nepieciešama ne tikai slodze, bet arī pilnvērtīga atpūta!
  • Labāki rezultāti. Varēsiet piefiksēt un saglabāt savu treniņu datus un salīdzināt tos īsākā un garākā laika posmā, veidojot priekšstatu par vidējo slodzes intensitāti un nostādot sev arvien jaunus mērķus. Tāpat pa rokai (tas ir, uz rokas!) vienmēr būs jau gatavas treniņu programmas. Šādas iespējas palīdzēs sasniegt maksimālus rezultātus īsākā laikā!

 

Kur iegādāties kvalitatīvu viedierīci par labāko cenu?

Ja esat nobriedis iegādāties savu pirmo aproci vai viedpulksteni vai vēlaties aizstāt jau esošo ar kādu modernāku modeli, meklējiet to interneta veikalā 220.lv! Tieši te par izdevīgām cenām atrodams plašs viedierīču un to aksesuāru sortiments, tostarp arī modeļi no populāriem un uzticamiem zīmoliem Apple, Fitbit, Garmin, Xiaomi, Huawei, Samsung utt. Atkarībā no interesēm varēsiet izvēlēties nedārgu un vienkāršāku modeli ar pamatfunkcijām vai visviedāko un funkcijām bagātāko ierīci, kas kļūs par neaizstājamu biedru darbā un intensīvos treniņos! Lai ierīce kalpotu uzticami un ilgi, neaizmirstiet pievērst uzmanību tās savietojamībai ar Jūsu mobilā tālruņa operētājsistēmu (Androis, iOS u.c.), autonomajam darbības laikam, ūdensnecaurlaidībai (īpaši, ja plānojat izmantot to ekstremālos laikapstākļos), kā arī citām mazāk svarīgām, bet praksē bieži vien noderīgām papildfunkcijām (kompass, barometrs, žiroskops, maršrutēšanas iespēja, LED apgaismojums utt.). Ne mazsvarīgākais un arī patīkamākais izvēles kritērijs ir dizains. Te nu gan Jums būs, ko izvēlēties. 220.lv atradīsiet gan solīdus un neuzkrītošus modeļus, gan īpaši košus un neordinārus. Lai kādu Jūs izvēlētos, viedpulkstenis vai fitnesa aproce būs vērtīgs ilgtermiņa ieguldījums savā veselībā, organizētā un produktīvā ikdienā un stilīgā koptēlā. Starp citu, tā var būt lieliska svētku dāvana sev vai tuvajam cilvēkam!

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 4. janvāris
Nākamais rakstsJaunā gada pirmā pilnā nedēļa diemžēl sākusies ar skumju ziņu