Piektdien, 11. martā, latloto.lv iegādāta momentloterijas 2 IESPĒJAS LAIMĒT, 2022! biļete atnesusi 20 000 eiro laimestu 31 gadus vecam rīdziniekam, kurš sniedz pakalpojumus juridiskajā un grāmatvedības jomā. 

Sazvanīts viņš atklāj, ka loterijās piedalās “ļoti reti, pagājušo reizi – pirms apmēram pusgada”. Lēmums iegādāties loterijas biļetes bijis spontāns. “Vienmēr, kad piedalos loterijā, es zinu summu, ko vēlos šim mērķim tērēt. Pēc tam ir tā: būs – būs, nebūs – nebūs,” viņš stāsta.

Laimīgajā piektdienā limits bijis 30 eiro. Iegādājies EurojackpotVikinglotto un SuperBingo biļetes, kā arī dažas momentloterijas. Tostarp – pirmo reizi mūžā – arī 2 IESPĒJAS LAIMĒT, 2022! “Konkrēto biļeti paņēmu tāpēc, ka tā bija lēta,” atzīst laimētājs.

No citām biļetēm vēl kādā bijis neliels laimests, bet, nokasot 2 IESPĒJAS LAIMĒT, 2022!parādījies paziņojums par laimētiem 20 000 eiro. “Es tam nepievērsu uzmanību, jo domāju, ka tā ir reklāma vai kas tamlīdzīgs. Patiešām neiedomājos, ka tas ir mans laimests. Bet, kad beidzu kasīt biļetes, man bija atnākusi ziņa, ka mans laimests ir lielāks par 3000 eiro, tāpēc uzreiz zvanīju Latvijas Loto, lai skaidrotu, kas noticis. Tad arī man apstiprināja ziņu par laimestu.”

Citiem stāstīt par savu veiksmi viņš nevēlas, tāpēc par to uzzinās tikai paši tuvākie. Savukārt laimesta izmantošanas mērķis jau zināms – kredītsaistību segšanai un hokeja ekipējuma uzlabošanai, jo hokejs esot laimētāja ikdiena.

Iepriekšējais rakstsCēsu pusē izglābj ledū ielūzušu suni, bet notiek nelaime
Nākamais rakstsLiels pavērsiens TV zvaigznes Magones dzīvē