Februārī Simtgades loterijas laimests 100 000 eiro vērtībā ticis kādam 52 gadus vecam kungam no Cēsīm. Viņš mums pastāstīja, ka Simtgades loterijas biļetes viņa ģimene vienmēr dāvinājusi draugiem un radiem, taču tajās bijuši vien 5 un 10 eiro laimesti. Tagad, nopērkot šo biļeti sev, – atklājies lielais 100 000 eiro laimests, ziņo “Latvijas Loto”.

“Mūsu gadījumā bija tieši tāds pats scenārijs, kā stāsta citi laimētāji,” stāsta cēsinieks. “Atklāju laimestu, skatos uz visām tām nullēm un neticu. Skrēju pie sievas, arī viņa netic,” viņš smejas, “un tikai tad, kad piezvanījām uz Latvijas Loto un mums apstiprināja laimestu – tad beidzot radās reāla sajūta, ka tas notiek pa īstam”.

Cēsinieks sevi uzskata par ļoti neregulāru loteriju spēlētāju. Sācis pirms apmēram pieciem gadiem, ar pārtraukumiem šad un tad uzspēlējis gan skaitļu, gan momentloterijas. Līdz šim visvairāk viņam veicies Loto 5 – tur gadījušies laimesti 350 un 430 eiro apmērā. Sievas lielākais laimests – 50 eiro.

“Šis laimests noteikti ir manas sievas sapņa piepildījums. Bet tā kā mana mīļākā loterija ir Eurojackpot, tad es, protams, cerēju uz lielāku laimestu,” viņš skaļi smejas klausulē un piebilst, ka tas ir joks. “Ļoti patīkamas pārmaiņas šajā drūmajā laikā,” viņš kļūst nopietns.

Laimētājs pastāstīja, ka naudu noteikti tērēs nekustamā īpašuma iegādei. “Pirms laimesta jau bijām noskatījuši dzīvokli Rīgā, pat bērnus jau bijām aizsūtījuši to aplūkot un novērtēt. Bet uzreiz pēc laimesta sapratām, ka viss ir mainījies! Teicām bērniem – sākam no sākuma, jo tagad gribam lielāku un labāku dzīvokli!”

“Laikam jāatzīst, ka cipars “2” man atnesa veiksmi. Pirmkārt, man ir 52 gadi. Otrkārt, februāris ir otrais mēnesis gadā. Treškārt, šī bija otrā Simtgades loterijas biļete, ko šogad nopirku! Tas divnieks mani izsekoja!” viņš atkal joko. “Nevaru noliegt, ka tobrīd, kad iegādājos biļeti, man vienkārši bija tāda sajūta, ka vajag to darīt. Un viss. Tagad dzīvoju bez trauksmes sajūtas par naudu. Iestājies iekšējs miers.”

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. marts
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. marts