2021.gada 23.martā pulksten 18:45 Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirknis saņēma zvanu no kāda vīrieša, kurš atzinās sievietes slepkavībā. Saistībā ar notikušo tika uzsākts kriminālprocess un aizturēta iespējamā vainīgā persona. 

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas likumsargi saņēma zvanu no kāda vīrieša, kurš apgalvoja, ka dusmu uzplūdā ir nogalinājis savu paziņu.

Ierodoties notikuma vietā tika konstatēts 1954.gadā dzimušas sievietes līķis ar vairākām durtām brūcēm krūšukurvī. Turpat likumsargus gaidīja 1941.gadā dzimis vīrietis, kurš atzina savu vainu izdarītajā. Jāmin, ka abas personas bija pazīstamas vien pāris dienas, taču bija nolēmušas uzsākt kopdzīvi. 23.martā starp personām izcēlās konflikts, kura laikā tika paveikta slepkavība.

Saistībā ar notikušo tika ierosināts kriminālprocess pēc Krimināllikuma116.panta par citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu (slepkavība), ar ko soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz divdesmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Vīrietis notikuma vietā tika aizturēts un šodien, 25.martā, ar tiesas lēmumu, personai ir piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Pašlaik policija turpina izmeklēšanu.

Iepriekšējais rakstsKaimiņš Latgalē nositis astoņdesmitgadīgu kundzi
Nākamais rakstsPakomātu tīkls “Omniva” nāk klajā ar nepatīkamu vēsti