Dziedātāja Jenny May laiž klajā jaunu singlu “Dvēsle mostas”, kas tapis sadarbībā ar zviedru autoriem Martinu Elenmarku, Dārenu Maiklu un Čārliju Masonu. Ar šiem komponistiem dziedātāja veiksmīgi sadarbojusies jau iepriekš. Dziesmas “Es gribu vēl mīlēt” un konkursa Supernova dziedātā “Soledad” tapšanā arī piedalījušies minētie autori. Grūti atpazīt! Pēc ilgāka laika izskanējušas jaunas vēstis par kādreiz tik populāro dziedātāju Jenny May

Jaunais singls “Dvēsle mostas” ir par to, ka dzīvojam jaunā laikmetā. Lai tajā izdzīvotu, arī pašiem jāmainās, jāatmodina savs iekšējais spēks un potenciāls. Tuvojoties Līgo svētkiem, dziedātāju allaž iedvesmojusi uguns tēma, kuru kā stihiju apspēlējusi arī dziesmas tekstā.

Dziesmas videoklips gan šoreiz nav latviskās noskaņās. Pēc nesenā ceļojuma uz Ēģipti, dziedātāja guvusi spēcīgu iedvesmu videoklipam: smiltis, kamieļi, piramīdas… viss it kā paredzami, taču vienā mirklī skatītāju acij dziedātāja pārvēršas līdz nepazīšanai. No ierastās gaišmates Jenny May pārtop par īsmatainu melnmati ar poniju.

“Kad “Instagram” īsajos stāstiņos ievietoju video ar melnajiem matiem, cilvēki pamatīgi satrūkās. Sen nebiju saņēmusi tik daudz vēstules no saviem sekotajiem. Daudzi bija pamatīgā šokā par stila maiņu. Visus varu nomierināt. Matu krāsa man nav mainīta, vēl joprojām varu lepoties ar blondajām matu cirtām. Videoklipā esmu ēģiptiešu dieviete, un tik tiešām pilnīgi citas sajūtas atnesa jaunais tēls,” tā par jauno videoklipu stāsta pati Jenny May.

Tā kā nākamgad tiks svinēti 20 gadi uz skatuves, dziedātāja nolēmusi izdot jaunu albumu, kas nozīmē, ka tuvākajā laikā mēs dzirdēsim arvien vairāk viņas daiļrades.

Videoklipu filmēja Kaspars Dvinskis (Dween Productions).

Mūzika: Martins Elenmarks, Dārens Maikls un Čārlijs Masons.

Māsterēja Artūrs Palkevičs, bet vārdus tulkojusi Jenny May.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsJūnija horoskops visām zodiaka zīmēm (2024)
Nākamais rakstsDiemžēl trešdiena sākusies ar ļoti skumju vēsti