“Harija Potera” mājas īpašnieki vēršas pie sabiedrības –  šo filmu sēriju fani, ņemiet vērā!

Ainu filmēšanai izmantotās mājas īpašnieki 4 Privet Drive, Berkšīrā saka, ka viņiem ir apnicis, ka cilvēki, kuri pārņemti ar filmu, klauvē pie viņu durvīm, lai nofotografētu māju vai lūgtu atļauju aplūkot iekšpusi, lai publicētu bildes Instagram.

Faktiskā strupceļa ielā Breknelā, Berkšīrā, 2001. gadā tika izvēlēts nams, kas padarīts par Dērsliju mājām iemīļoto grāmatu filmu tapšanā.

Saprotams, ka filmu fani vēlas iegūt kadrus no slavenās izdomātās “Little Winging” mājas un ielas, kurā dzīvoja Harijs Poters.

Taču, saskaņā ar “The Sun”, pašreizējais īpašnieks, kurš vēlējies palikt anonīms, ir teicis, ka pastāvīgā tūristu plūsma, kas apmeklē viņu mājas, ir dīvaina.

“Harija Potera” mājas īpašnieki vēršas pie sabiedrības
Ekrānšāviņš no filmas “Harijs Poters un Filozofu akmens”

“Ir bijuši pat cilvēki, kuri raudāja, jo atraduši un dabā redz šo māju, tas ir dīvaini,” teicis īpašnieks. “Es saprotu, ja to dara bērni, bet pieaugušie… Te pat nāk tādi, kas pārģērbušies par filmas varoņiem un iestudē ainas. Reiz kāds mēģināja uzkāpt pa žogu. Lai nu kā, vienmēr esam bijuši arī pretimnākoši, esmu pārvietojis savas automašīnas cilvēkiem, kuri vēlas iegūt labu fotoattēlu. Man nav nekas pretī. Harijs Poters ir pārsteidzošs. Es to saprotu. Bet iedomājieties… jūs pārnākat mājās no darba, un viņi visi ir jūsu ceļā. Tas ir diezgan traki. Mēs zinājām, kādu māju pērkam, tikai neviens mums neteica, ka ar ko tādu būs jārēķinās. Neviens mums neteica, ka fani šeit ir teju vienmēr. Un tas nemainās,” atklājis īpašnieks.

Lasi arī: Nelabvēlīga ģimene ar viltu atgūst viņiem atņemto bērnu. Tālāk risinās prātam neaptveramas šausmas

Īpašnieks saka, ka skolēnu brīvlaiks ir “vissliktākais”. Viņš arī atzīmēja, ka, lai gan lielākā daļa cilvēku klauvē pie durvīm, lai jautātu, vai viņi var uzņemt fotoattēlu, daudz cilvēku arī to nedara. “Cilvēki ir nobraukuši jūdzes. No visas pasaules. Cilvēki dažreiz ir patiešām apnicīgi un uzbāzīgi. Mēs esam pie tā pieraduši, bet savā ziņā neesam pieraduši,” viņš piebilda.

Māja uz īsu brīdi nonāca tirgū 2016. gadā par 475 000 mārciņu (~554 000 Eur), taču īpašnieks to tomēr noņēmis. Tikmēr blakus esošā māja tika iegādāta par 650 000 mārciņu (~758 000 Eur), kas bija gandrīz par 200 000 mārciņu (~233 000 Eur) vairāk nekā prasītā cena.

Loģistikas problēmu dēļ Berkšīras māja fiziski tika attēlota tikai vienā no filmām. Atlikušajām filmām iela tika pilnībā izveidota studijā.

Un tagad Harija Potera fani var apmeklēt “Warner Bros” studijas tūres filmēšanas vietu Leavesdenā, Hertfordšīrā.

Tāpēc, ja esat liels fans un vēlaties nofotografēties ar Harija Potera sākotnējām mājām, iespējams, labāk dodieties uz studiju.

Seko mums arī Facebook un Instagram

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. jūnijs
Nākamais raksts7 signāli, ka vīrietis attiecībās nav laimīgs