Kā vēsta britu mediji, princis Harijs un viņa sieva Megana Mārkla ir noraizējušies par savas otrās atvases nākšanu pasaulē un šī notikuma ietekmi uz viņu dēlu Ārčiju.

Harijs un Megana gaida pasaulē ierodamies savu otro atvasi, kas pēc viņu teiktā būs meitenīte. Saglabājot iepriekš bijušo karalisko tradīciju, pāris nav atklājis, kad ir noteiktais termiņš, vienkārši norādot, ka bērnam paredzēts nākt pasaulē šī gada vasarā. Saseksas hercogs un hercogiene ar nepacietību gaida viņu otrās atvases piedzimšanu, taču ģimenei pietuvināts avots ir atklājis, ka pāris ir arī noraizējies par dažādiem šī notikuma aspektiem.

Megana un Harijs esot noraizējušies par to, kā viņu dēls Ārčijs, kuram nākamajā mēnesī paliks divi gadi, reaģēs uz otrā bērna piedzimšanu. Avots laikrakstam “US Weekly” sacīja: “Ārčijs zina, ka drīz būs lielais brālis, un ir gatavs palīdzēt.” Taču arī piebilda, ka viņa vecāki “tagad ir mazliet noraizējušies, ka viņiem būs divi bērni ar mazu vecumu starpību un, ka būs jādala uzmanība, pie kā Ārčijs līdz šim nav pieradis”, atklājot to, ka tāpēc pāris šobrīd “cenšas pievērst Ārčijam visu uzmanību, cik vien ir iespējams”.

Megana un Harijs vispirms jaunumus par grūtniecību atklāja, daloties ar foto, kurā bija labi redzams Meganas grūtnieces vēderiņš. Viņu drauga Misana Harimana uzņemtais melnbaltais attēlā redzams, ka Megana guļ uz zemes, galvu ielikusi Harijam klēpī.

Apstiprinot jaunumus, pāra pārstāvis teica: “Mēs varam apstiprināt, ka Ārčijs būs lielais brālis! Saseksas hercogs un hercogiene ir ļoti priecīgi, ka ir otrā mazuļa gaidībās.”

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgam MAIJAM
Nākamais rakstsVisai baisi – par mata tiesu no frontālas sadursmes. VIDEO