Saskaņā ar Auna mīlestības horoskopa 2021. gada prognozēm, šogad būs iespējams sasniegt vēlamos rezultātus. Tomēr gada sākums nebūs tik labvēlīgs, kā tu vēlies. Bet laiks no aprīļa līdz septembrim izrādīsies ļoti izdevīgs tavai mīlas dzīvei. Šajā laikā ar partneri paliksiet viens ar otru un pat varat izlemt apprecēties. Jūs izbaudīsiet katru mirkli kopā ar savu mīļoto un no iekšienes gūsiet svaiguma un laimes sajūtu. Novembra vidū tev jāpieņem daži piesardzības pasākumi saskaņā ar prognozēm, kas balstītas uz Auna mīlas dzīvi 2021. gadā, jo tā var radīt stresa situācijas, un visa tā galvenais cēlonis būs tava mīļotā ģimene. Šādā situācijā tev būs jāpiešķir prioritāte jūsu attiecībām, vienlaikus izskaidrojot lietas savam mīļotajam. Strīdi ar mīļoto var rasties laikā no jūnija līdz jūlijam, pateicoties planētu tranzītu nelabvēlīgajai ietekmei uz tavu dzīvi. Ticams, ka strīdu pamatā būs pārlieku lielais tālruņa pielietojums ikdienā. Šādā situācijā pēc iespējas mazāk izmanto telefonu, satiekoties ar viņiem.

 

 


Balstoties uz vēdiskās astroloģijas elementiem, Vērša 2021. gada mīlestības prognozes liecina, ka tava mīlas dzīve šogad būs pavisam normāla, jo Jupitera aspekts tev paliks labvēlīgs jau no paša gada sākuma. Šajā laikā tu varēsi pavadīt neaizmirstamus mirkļus kopā ar savu partneri. Tomēr pēc šī perioda var gadīties piedzīvot dažāda stresa situācijas, un ir iespējams, ka tavs partneris var nesniegt tev nepieciešamo laiku. Neskatoties uz to, jūs abi mēģināsiet atrisināt nebūšanas. Maijs un septembris atnesīs brīnišķīgu laiku tavā mīlas dzīvē. Šajā laikā jūs abi tuvosities viens otram un varēsit arī ieplānot romantisku ceļojumu. Tiesa, mīlestības dzīvē jūs piedzīvosiet arī netīkamus mirkļus, tomēr šajā laikā tavs partneris būs redzams kopā ar tevi un atbalstīs tevi, kā vien pratīs. No otras puses, starp jums diviem var rasties daži nepatīkami apstākļi trešās personas dēļ.

 

Šis gads solās būt īpaši labvēlīgs Dvīņiem, kuri meklē romantiskas attiecības. Tie, kuri ir vieni, viegli spēs piesaistīt uzmanību un nonākt attiecībās. Tāpēc Jupitera aspekts uz tavu zīmi un arī uz Svaru zodiaka zīmi būs iepriecinošs. Svaru zodiaka zīme ir Dvīņu zodiaka romantikas un attiecību nams, un šis aspekts tiek uzskatīts par ļoti labvēlīgu. Tādējādi gads ir labs arī tiem Dvīņiem, kuri jau ir attiecībās. Ja šobrīd tavs partneris ir dzimis Svaru zīmē, ticams, ka 2021. gads būs jūsu lielās mīlestības, iespējams, kāzu gads. Arī šis gads labi aizritēs visiem, kuri vēlas un plāno apprecēties. Ja tev kādreiz bija kāda šķiršanās un tu nespēji ilgu laiku skatīties uz priekšu, 2021. gads ļaus tev lēnām aizmirst pagātni un meklēt gaišāku nākotni. Dvīņu 2021. gada horoskops rāda, ka tie, kuri ir vieni, arī atradīs labu partneri savai dzīvei, un tas ļaus veidot skaistas romantiskas attiecības. Galu galā šis tev ir mīlestības gads!

 

Venēra 201. gadā izies cauri visām zīmēm, bet gadu sāks un beigs Mežāzī. Tas nozīmē, ka jūsu tuvās attiecības, tostarp tuvās romantiskās attiecības, visticamāk, šogad kļūs vēl ciešākas! Ja jūsu romantiskajās attiecībās ir bijušas problēmas, tad šīs problēmas, visticamāk, tiks atrisinātas 2021. gadā. Ja jūsu romantiskajās attiecībās jau viss ir nokārtojies, tad, visticamāk, tā saņems papildu laimes stimulu kā pasakā. Visā visumā veiksies arī tad, ja tavs partneris dzimi kādā no pārējām zodiaka zīmēm. Ja esi viens, atraitnis vai šķīries, nekrīti izmisumā. Tev tuvā apkārtnē ir cilvēks, kurš pacietīgi gaida no tevis kādu zīmi. Citiem vārdiem sakot, ja tu plaši atvērsi acis, tu izbaudīsit daudz mīlestības. Tev vienkārši jāzina, kur meklēt. Daudzas vecas asociācijas tavā dzīvē varētu kaut kādā veidā šogad beigties, no maija līdz jūlijam būs laimīgs laiks jebkurām izmaiņām šajā jomā. Tu vari šķirties no partnera labprātīgi, ja redzi, ka šis cilvēks tev nav tomēr piemērots, un tev ir jādodas tālāk. Augusts un septembris ir laiks daudzām jaunām iespējām, un tas var būt mirklis, kad tavā dzīvē ienāks uzlabojumi un pat mīlestības iespēja.

 

Tava mīlas dzīve šī gada sākumā solās būt absolūti plaukstoša un radīs lielu, bet patīkamu satraukumu, pateicoties spēcīgajai saules ietekmei. Iespēja iepazīties ar kādu jaunu un turpmākajā dzīvē ļoti nozīmīgu cilvēku, un jūs varat satikties mākslinieciskā vai radošā vidē/procesā. Līdz janvārim un februārim romantisku attiecību nodibināšana notiks dabiski, un tevi saistīs šī cilvēka maigums, dāsnums un lojalitāte, kā arī humora izjūta un rotaļīgums.  Ar Venēru Ūdensvīrā no 21. februāra, mīlestība, kas sākusies draudzībā, var šķist pievilcīga, taču pat tad, ja jūs nekavējoties izveidojāt romantisku saikni, arī draudzība tiks ātri izveidota, jo tu meklē draugu savā partnerī. Tas tāpēc, ka tev nepieciešams uzticības persona, kā arī mīļotais. Tevi piesaista valdzinoši un veiksmīgi cilvēki, lai gan savas ietekmes un vēlmes izcelties dēļ var rasties sajūta, ka nevēlies, lai pastāvētu konkurences izjūta. Ir svarīgi, lai jūs abi savā ziņā būtu vienlīdzīgi. Jums būtu vienam otru jāpapildina, nevis jākonkurē. Tev ir lielas izredzes savā dzīvē piesaistīt kādu patiešām īpašu cilvēku. Uzmanība tiks pievērsta tev, un tas turpināsies visa gad laikā, taču Venērai pārvietojoties uz Skorpionu 2. oktobrī, mīlestība tiks padarīta vēl saistošāka un intensīvāka. Kad 2. novembrī Jupiters pārceļas uz Ūdensvīru, tu gadu varēsi noslēgt ar brīnišķīgu mīlas dzīvi. Var šķist, it kā jūs būtu bijuši kopā mūžīgi, un var būt sajūta, ka esat pazinuši viens otru iepriekšējā dzīvē. Jauks veids, kā noslēgt gadu, būs plānot un apsolīt nākotni viens otram, lai jūsu mīlestība spētu augt.

 

2021. gada pirmā puse būs kaislību, mīlestības un romantikas pilna, tāpēc tu varētu pat izlemt apprecēties. Šajā laikā tu dabiski kļūsi maigāks, mīlošāks. Šis periods solās būt pilns ar bohēmisku mīlestības atmosfēru. Gada otrajā pusē tu pamazām atkāpsieties iepriekšējā ampluā un būsi nedaudz mierīgāks un līdzsvarotāks. 2021. gads sabiedriskās dzīves ziņā būs ļoti aktīvs. Tu vairāk iesi ārā, satiksi jaunus draugus un izmantosi savu brīvo laiku. Šis periods solās būt ļoti labvēlīgs vientuļajām Jaunavām. Izejot vairāk cilvēkos, palielināsies izredzes satikties ar kādu un nodibināt jaunas attiecības. Šajā laikā tavā attiecību sektorā arī norisināsies dažādi neparedzami notikumi, būs pārsteigumi, kas radīs dažādas pārmaiņas. Tagad tevi vairāk piesaista tie cilvēki, kuri ir atšķirīgi, kuri ir individualitātes, tāpēc būs iespējamas jaunas draudzības un romantisku attiecību izveidošana. Daudzi veidos jaunas romantiskās attiecības un, visticamāk, tas notiks, sākot no maija. Ja tu meklē partneri, ja iespējams, dodies ceļojumā, vai arī vienkārši paveries plašākos apvāršņos – prom no savas tuvākās apkaimes, lai atrastu šādu personu.

 

Šis gads ļaus tev viegli sazināties ar citiem cilvēkiem dažādās vecuma grupās un dažādās dzīves jomās, kas sniegs tev daudz romantisku iespēju, ja vien tu vēlēsies kaut ko no tā izmantot. Tev bieži būs pacilāts garastāvoklis un ticība cilvēkiem, tāpēc attiecības plauks un zels pietiekami strauji. Šī gada sākumā romantiskā pārpilnība solās būt augsta, un tas ļaus arī tev būt vēl pievilcīgākam citu acīs. Ja esi attiecībās un nonākat strīdos, centies tos mazināt, nevis turēt ļaunu prātu, atstājot neizrunātas lietas uz vēlāku laiku. Pavasaris solās būt īpaši krāšņs laiks mīlestībai un modinās tevī un tev apkārt daudz jaunu iespēju. Arī darbā tu vari satikt kādu, kurš tevī iekvēlina ko īpašu, ko tādu, kas var būt kā ievads skaistai mīlestībai. Jūlijs tavā kalendārā ir jāatzīmē kā ideāls laiks laulībām, ja nu gadījumā tu plāno nostiprināt attiecības. Septembris arī solās būt brīnišķīgs mīlestības periods, jo tas palielinās tavas izpausmes spējas, un, ja tu vēlaties izpaust mīlestību, droši uz priekšu! Tuvojoties gada beigām, tu uzņemsi ugunīgu enerģiju, kas var palīdzēt piesaistīt tev mīlestību, ja esi viens, bet var radīt lielu spriedzi ilgtermiņa attiecībās. Tas dod tev izpratni par to, kā enerģiju var uztvert no daudzām un dažādām perspektīvām – visam un visiem ir gan labā, gan sliktā puse. Romantika tev joprojām būs svarīga 2021. gadā, un tu pavadīsi daudz laika, ieguldoties attiecībās.

 

Skorpioniem šogad mīlestība būs galējībās – vai nu intensīvs un drosmīgs piedzīvojums, vai vispār nekas. Tu meklēsi dziļumu mīlestībā, un tavs partneris daudzējādā ziņā ir spogulis, kas atspoguļo tevis paša būtību. Tev būs iespējas daudz mācāties no savām romantiskajām attiecībām, un šī joma sniegs tev lielu nozīmi sevis izzināšanā. Tava intuīcija ir tava lielākā priekšrocība meklējot partneri, tāpēc pārliecinieties, ka vienmēr klausies to, ko tava iekšējā balss vēlas tev pateikt. Jo vairāk tu ieklausīsies, jo vairāk iemācīsies. Tev būs tendence svārstīties starp galējībām, taču šī gada sākumā tu līdzsvarosi romantiku ar citiem dzīves aspektiem, līdz Venēra 28. janvārī pārcelsies uz Mežāzi un palīdzēs tev saglabāt mēru. Februāris solās būt lielisks iemīlēšanās mēnesis, pateicoties Marsa būšanai Vērsī, kas tur atradīsies no 22. datuma, bet martā tev jāpārliecinās, ka tu pievērs uzmanību darbiem, nevis klausāties tikai vārdos. Neļaujies, lai tavas vēlmes pēc ideāla padarītu tevi aklu. 6. aprīlī Jupiters pārcelsies uz Mežāzi, radot lielisku laiku un apstākļus laulībām, ja tas būtu kaut kas, ko vēlies apsvērt. Jūnijs arī būs īpaši ievērojams mēnesis, kurā mīlestība var šķists perfekta, taču esi uzmanīgs, jo, kā saka – kas par daudz, tas par skādi. Gada beigās vairāk uzmanības jāpievērš tam, kā tu argumentē savus viedokļus, jo reizēm, pat negribot, vari pateikt ko tādu, kas ļoti sāpina un aizvaino. Neuzvedies bērnišķīgi – neklusē, bet sarunājies!

 

Lai saglabātu romantikas noti, 2021. gadā būs nepieciešamas klausīšanās prasmes un rūpīga, pārdomāta komunikācija. Ja esi attiecībās, gads tavai partnerībai nesīs daudzas goda, cieņas un veiksmes. No maija līdz jūlija sākumam attiecībās var rasties kādi pārpratumi, taču visu būs iespējams izrunāt un nokārtot, ja vien abi to vēlēsieties, ja ne – tas ir cits stāsts. Tas būs tikai pagrieziena punkts, kurā tev tiek lūgts stāties pretī savam liktenim neatkarīgi no tā, vai esi gatavs, vai ne. Tas ir laiks, kad komandas darbs patiešām attiecas uz visiem iesaistītajiem, neatkarīgi no tā, vai tavās attiecībās ir iesaistīta liela ģimene, vai tikai jūs divi. Tie Strēlnieki, kuri meklē partnerattiecības, tu šogad meklēsi un, visticamāk, atradīsi! Iespējams, tomēr vajadzēs palīdzību, piemēram, sarunu ar uzticamu cilvēku vai varbūt pavisam traku ideju – iepazīšanās mēģinājumu internetā. Nebaidies uzdrīkstēties! Esi atvērts mīlestībai un nenosodi cilvēku centienus tev palīdzēt. Gatavojies dažādiem jauninājumiem savā dzīvē. Ja esi attiecībās, neaizmirsti, ka arī tās ir jākopj – kāpēc nepiešķirt kādu uguntiņu?

 

Partnerattiecībās esošie Mežāži 2021. gada laikā piedzīvos daudz kompromisu, it īpaši, ja ļaus savām attiecībām piedzīvot uzplaukumu salīdzinājumā ar pagājušo gadu. Pievērs īpašu uzmanību savam partnerim, jo visiem Mežāžiem viss nenoritēs vienādi, nāksies rīkoties pēc situācijas. Visa 2021. gada laikā tev būs jāiemācās uzklausīt cilvēkus, kas ne vienmēr ir viegls uzdevums. Ja jūti, ka tev ir taisnība, jebkurā situācijā izmanto savu dominējošo stāvokli. Ja tu šobrīd esi viens, tad viss ir absolūti tavās rokās. Nebaidies no iepriekš pieļautām kļūdām, laiks rit uz priekšu un nav nepieciešams visu laiku raudzīties pagātnē. Ej uz priekš, skaties apkārt un, iespējams, tava mīlestība ir daudz tuvāk, nekā esi domājis. Tiem Mežāžiem, kuri nesen ir pārdzīvojuši šķiršanos, taču ir gatavi pārdrošiem soļiem mīlas jomā, jums, iespējams, būs vairāk jāuzmanās, lai nesalauztu kāda cilvēka sirdi. Tava harizma un spēja valdzināt, protams, ir lieliska, taču to nevajag izmantot nelietderīgi.

 

Ja esi viens, meklēsi partneri, kurš ir atklāts, ieinteresēts, interesants un ekstraverts – tev ir nepieciešams kāds, ar kuru tu varētu sazināties visos līmeņos, īpaši intelektuāli. Visticamāk, ka tu satiksi kādu īpašu cilvēku darba laikā vai arī tiekoties ar draugiem, kur jūs  jau uzreiz varēsiet dalīties ar daudzām kopīgām lietām. Tie, kuriem ir ilgtermiņa attiecības, var atrisināt jautājumus, konfliktus vai citus strīdus, kas jau kādu laiku traucē attiecībās. Mīlas frontē nebūs konkrētu plānu, būs tikai vēlme satuvināties. Mīlestībā bieži vien mēs cenšamies atspoguļoti paši sevi, šoreiz paskaties, ko vēlas otrs cilvēks, pielāgojies un ļauj viņam justies novērtētam. Kopīgi varat tikt galā ar pagātni (nav svarīgi – kopīgu vai katram savu) un virzīties uz priekšu. Maz ticams, ka tu šogad iestūrēsi laulības ostā vai kļūsi par vecāku, taču ne neiespējami. Tā vietā šķiet, ka galvenā uzmanība tiks pievērsta savstarpējo attiecību baudīšanai, kopīgām atmiņām un jaunu tradīciju veidošanai.

 

Tu jauno gadu sāksi vienā no skaistākajām pozīcijām, kurās cilvēks var atrasties: iemīlēšanās. Tev iemīlēšanās vienmēr ir bijusi kā sapņaina pieredze, un tas var būt ļoti sirreāls elements. Tu varēsi piedzīvot mīlestību tā kā dzejnieki, filmu režisori un rakstnieki to vienmēr ir attēlojuši. Šajā gadā var beigties esošas attiecības un sākties jaunas – neatkarīgi no tā vai runa ir par mīlestību, vai draudzību. Mīlestība noteikti var nākt pie tevis negaidīti, bet vai tā nav īstā mīlestības būtība? Mēs nevaram paredzēt, kad tas notiks, kā un ar ko. Līdz februārim, kad Merkurs pārceļas uz Mežāzi, attiecības padziļināsies un iegūsiet uzticību, cieņu, dāsnumu un sirsnību. Jūs jutīsieties ļoti ērti viens ar otru tā, it kā jūs būtu bijuši pazīstami jau iepriekšējā dzīvē. Starp jums var rasties karmiskas sajūtas. Vasarā var nākties piestrādāt pie tā, lai atjaunotu romantisko dzirksti it īpaši, ja esi jau ilglaicīgās attiecībās.  Velti laiku, lai paveiktu dažādus sīkumus sava partnera labā, un parūpējies par to, lai tu spētu otram cilvēkam radīt lieliskas sajūtas. Tavas attiecību iespējas šķietami ir bezgalīgas.

Sabiedrība

Kuram tiks iespaidīgā naudas summa no šova “Dejo ar zvaigzni”?

  Šo svētdien, 4. decembrī, gaidāms TV3 šova “Dejo ar zvaigzni” fināls. Par uzvaru un galveno...

Jaunas ziņas par populāro režisoru Intaru Rešetinu

  Latvijas Leļļu teātris izsludinājis februāra repertuāru un uzsācis biļešu pārdošanu teātra kasē Rīgas Latviešu biedrības...

Tirgotājs “Maxima” pirms svētkiem nāk klajā ar jauku ziņu

  Sākoties Ziemassvētku gaidīšanas laikam, “Maxima Latvija” izveidojusi grandiozu rotaļu lāci, kas sagaidīs ģimenes un bērnus...

Kurš brauks uz Eirovīziju Liverpūlē? Noslēgusies dziesmu pieteikšana Latvijas Televīzijas konkursam “Supernova”

  1. decembrī noslēdzās pieteikšanās Latvijas Televīzijas (LTV) dziesmu konkursam “Supernova” – kopā šogad iesniegta 121...

Magones cīņa ar nelūgtiem viesiem beidzas pavisam nelāgi

  “Avotiņu” mājas pakšos iemitinājušās žurkas, kuras STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Magone cer iznīdēt...

Kiviči piedzīvo nepatīkamu atklājumu bērnu preču veikalā

  STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigznes Kiviču pāris plāno kristīt savu meitiņu, taču izaicinājumu sagādā...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. decembris

  Zvaigznes šodien brīdina – neieslīgsti rutīnā, īpaši, ja ikdienā esi enerģiska un dinamiska personība. Elpo...
Foto:Mindymetivier.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. decembris

  Šī diena sniegs pozitīvas tendences tavas personības attīstībā, mudinot nebūt pārāk piesardzīgiem un baudīt dzīvi...
Foto:Flickr.com/Tambako The Jaguar/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. decembris

  Šodien var nākties sastapties ar situācijām, kas šķitīs pavisam neparastas. Jūties brīvi, izsakot savas domas,...

Horoskopa zīmes, kurām DECEMBRIS solās būt īpaši labvēlīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...
Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. novembris

  Novembra pēdējā diena nebūs tā reize, kad varēsi atļauties lidināties 10 centimetrus virs zemes un...
Foto:Wallpaperbeta.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. novembris

  Šo dienu raksturos optimistiska attieksme. Vari drosmīgi uzņemties lietas, kas vienmēr šķitušas neērtas. Nešaubies par...

Mājai un Dārzam

Vai saglabāsies “mīnusi” un kad uzsnigs? Izskan jaunas prognozes brīvdienām un nākamajai nedēļai

Šajā nedēļā dominēja anticiklona ietekme, līdz ar to nokrišņu bija maz. Arī tuvākajās dienās gaidāms...

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi decembrī varētu saglabāties sals; prognozē turpmāko

  Ziema vēl tikai nupat sākusies, bet brīvdienās sniega un apledojuma dēļ Latvijā notika daudz smagu...

Latvijai tuvojas vēl aukstākas gaisa masas – laika prognoze 7 dienām!

  Šajā nedēļā laiks būs lielākoties mākoņains, brīžiem arī snigs un sniega sega kļūs vēl par...