Tavs horoskops 2020. gadam.

Lai gan 2020. būs panākumu gads, tomēr tie būs atkarīgi no tā, cik daudz vēlēsies kaut ko sasniegt un, protams, cik daudz darīsi lietas labā. Visā visumā šis solās būt daudzsološs – laimes un labklājības piepildīts.

Auns

Auni ir piedzīvojumu un entuziasma pilni cilvēki. Aunam patīk mīlēt, un viņš ir lielisks draugs. Jums nekad nebūs garlaicīgi, kad esat kopā ar šīs horoskopa zīmes pārstāvi.  Auna horoskops prognozē, ka šim gadam jābūt diezgan mierīgam. Lielākoties viss notiks vienmērīgi. Var notikt nozīmīgas izmaiņas, bet tikai tad, ja tu būsi tas, kurš tās radīs. Nelielas izmaiņas notiks pašas par sevi. Tev būs jārīkojas, ja vēlēsies padarīt savu gadu aizraujošāku. Šogad tu arī atradīsi lielāku līdzsvaru savā dzīvē. Tu centīsies padarīt savu dzīvi vienkāršāku, taču tas nenozīmē, ka 2020. gads būs mazāk pievilcīgs nekā iepriekšējie gadi. Tu, visticamāk, šogad būsi reālistiskāks, mērķtiecīgāks un ambiciozāks. Izmaiņas notiks katru dienu, lai 2020. gadā tava dzīve būtu aizraujošāka un dinamiskāka. Jo vairāk lietu izmēģināsi, jo vairāk jaunu cilvēku satiksi, jo interesantāks būs tavs gads.

Mīlestība. Auna 2020. gada mīlestības prognozes liecina, ka arī mīlas dzīve šogad stabilizēsies. Iepriekšējos gados pieredze šajā jomā, iespējams, bijusi traka vai pat traumatiska, bet šogad lietas sakārtosies labākas gan tev, gan partnerim. Lai padarītu visu vieglāku gan romantiskajās attiecībās, gan draudzīgajās – pārliecinies, ka rūpīgi pārdomā visu, ko saki. Ja rīkosies impulsīvi, šogad nonāksi nepatikšanās. Pārliecinies, ka apdomā visu, ko dari! Ja šobrīd esi viens, tad vari apsvērt iespējas vairāk doties ārā kopā ar kādu no draugiem. Viss var notikt, un arī jūtas var uzplaukt visneparastākajās vietās un veidos.  Tu būsi ļoti laimīgs, ja iepazīsies ar kādu, ar kuru tev ir daudz kopīga. Kad esi kopā ar ģimeni – centies atturēties no impulsīvām darbībām un ieklausies šo cilvēku domās, vēlmēs. Ja tu ieklausīsies viņos, viņi savukārt klausīsies tajā, kas tev no viņiem vajadzīgs. Attiecību jomā būs ļoti daudz iespēju, ja vien dosi tik, cik vēlēsies saņemt atpakaļ.

Karjera un finanses. Arī karjeras jomā lietas šogad solās būt stabilākas. Varēsi lēnām kāpt pa karjeras kāpnēm, lai virzītos uz panākumiem šogad, taču tas prasīs daudz smaga darba. Tiklīdz sāksies 2020. gads, tu sāksi justies produktīvāks savā darbā. Tas palīdzēs tev paveikt vairāk lietu darbā. Šai sajūtai vajadzētu ilgt kādu laiku, vismaz līdz 2020. gada rudenim. Ticams arī, ka tev var kļūt garlaicīgi un vēlēsies šogad mainīt savu darbu. Šis varētu būt laiks, kad vairāk pievērsties mākslinieciskākiem hobijiem. Tavi vaļasprieki pat var aizstāt darbu, ja spēsi tam pievērsties nopietnāk un izvērtēt iespējas. Tavā karjerā šogad būs dažādas izmaiņas, bet tās būs atkarīgas no tavām veiktajām darbībām. Neatkarīgi no tā, kur tu strādā, noteikti esi draudzīgs un ar cieņu izturies pret savu priekšnieku. Tas palīdzēs tikt uz priekšu.

Veselība. Auna 2020. gada horoskops paredz, ka arī fiziski un garīgi jutīsities labāk, ja vairāk laika pavadīsi ārpus telpām un/vai kopā ar draugiem, nevis pie telefona vai skatoties  jebkāda cita veida ekrānā. Tavam enerģijas līmenim būs gan kāpumi, gan kritumi 2020. gadā. Jo vairāk labu lietu un vērtīgu lietu tu darīsi, un jo mazāk būs drāmas, kur tu iesaistīsies, jo vairāk enerģijas tev būs. Auns ir uguns zīme, kas izskaidro to, kāpēc vienmēr esi un tev jābūt kustībā. Tieši šī iemesla dēļ tev vajadzētu izvēlēties sporta aktivitātes, kas ir ļoti enerģiskas, piemēram, futbolu, basketbolu, beisbolu u.tml.

Auna 2020. gads:

Janvāris – lielisks laiks jaunu izaicinājumu pieņemšanai;

Februāris – piemērotākais laiks personīgo un profesionālo attiecību dibināšanai, sakārtošanai, uzlabošanai;

Marts – vismotivējošākais mēnesis, kad būs visvairāk spēka visgrūtāko uzdevumu veikšanai;

Aprīlis – labākais laiks, lai izmantotu savu enerģiju konstruktīvām idejām;

Maijs – jābūt uzmanīgākam no iesaistīšanās ambiciozos projektos;

Jūnijs – šajā mēnesī nāksies būt neatlaidīgākam, pacietīgākam un uzstājīgākam ,lai sasniegtu savus mērķus;

Jūlijs – šajā mēnesī tev vislielāko prieku sagādās palīdzēšana citiem cilvēkiem;

Augusts – šajā laikā var rasties neskaidrības dažādos dzīves aspektos;

Septembris – šajā mēnesī vairāk uzmanības vajadzēs pievērst garīgajam stāvoklim;

Oktobris – būsi aizņemts ar daudz un dažādām lietām, uzdevumiem;

Novembris – šajā mēnesī nāksies piebremzēt, lai nezaudētu pārāk daudz spēka un enerģijas;

Decembris – solās būt tev īpaši lielisks mēnesis.

 

Daži slaveni Auni:

Aktrise Rīza Viterspūna, 22.03.1976.

Aktrise Sāra Džesika Pārkere, 25.03.1965.

Mūziķis Eltons Džons, 25.03.1947.

Dziedātāja Meraija Kerija, 27.03.1970.

Dziedātāja Lady Gaga, 28.03.1986.

Aktieris, producents Roberts Daunijs Juniors, 4.04.1965.

Aktrise Kristena Stjuarte, 09.04.1990.

Modes dizainere, dziedātāja Viktorija Bekhema, 17.04.1974.

Vērsis

Vērsis parasti ir labsirdīgs un draudzīgs. Viņam dziļi rūp citi cilvēki, bet viņš rūpējas arī par savu attīstību. Vērsis ir spējīgs smagi strādāt, lai sasniegtu savus mērķus, un viņam tas būs jādara, jo ir ārkārtīgi ambiciozs cilvēks. Reizēm Vērsis var kļūt ārkārtīgi greizsirdīgs un spītīgs. Vērša horoskops 2020. gadam prognozē, ka, visticamāk, iksi ierauts dažādu situāciju un lietu virpulī. Pagājušajā gadā tev nācās saskarties ar daudzām izmaiņām. Un šogad tu, visticamāk, vēlēsities atgriezt savu dzīvi tur, kur tā parasti ir bijusi. Tev šogad būs jāapsver daudzas lietas, un būs jāveic dažādas izmaiņas dažādās jomās. Tas var apgrūtināt koncentrēšanos, taču jācenšas izdarīt visu iespējamo. Centies sevi pilnveidot pie katras iespējas! Tavi draugi un ģimenes locekļi vienmēr būs klāt, lai tevi atbalstītu. Centies pavadīt laiku kvalitatīvi – strādā darbā, atpūties mājās. Pēc iespējas vairāk dari to, kas tev patiesi patīk!

Mīlestība. Vērša 2020. gada mīlestības prognozes liecina, ka lietas mīlas dzīvē šogad stabilizēsies. 2020. gadā tu atradīsi harmoniju starp sevi un savu partneri. Šis gads būs piemērots laiks, lai uzzinātu, ko jūs abi no jūsu attiecībām vēlaties. Kaut arī jūs, iespējams, nejutīsities ērti, veicot izmaiņas jūsu attiecībās, taču ilgtermiņā tas ļoti palīdzēs. Solās būt daudz mazu izmaiņu, nevis konkrētas un lielas. Centies izvairīties no ierastā, tā vietā atrodot jaunas un interesantas aktivitātes, lai attiecības pasargātu no rutīnas, taču neesi pārlieku impulsīvs. Ja šobrīd esi viens, tad tas varētu būt labs laiks, lai piestrādātu pie romantikas un sava šarma. Burvīga attieksme un patīkama izturēšanās spēj paveikt ļoti daudz, tiesa – tam jābūt dabīgi, saglabājot pašam savu “Es”.

Karjera un finanses. Ja vēlies gūt panākumus, šogad būs jācenšas rīkoties īpaši profesionāli. Tu būsi aizņemts visa gada garumā. Tas ir lieliski, ja pārvaldi pats savu biznesu, taču reizēm tas var likt nonākt pamatīgās stresa situācijās. Tev vislabāk būtu piemērots darbs, kur nākas domāt radoši. Tev nepieciešams atrast vietu, kur vari radoši izpausties. 2020. gadā tev vajadzētu arī pacensties labot finansiālās problēmas, kas radušās 2019. gadā.

Veselība. Šomēnes īpaši svarīgi domāt par to, ko un kā tu ēd. Pievērsies veselīgākam uzturam un nodarbini sevi ar veselīgām aktivitātēm. Tam nav jābūt nekam ārprātīgi grūtam, sarežģītam un dārgam, bet pievērs uzmanību lai katru dienu tu atrastos kustībā – kaut dodoties kaut kur ar kājām, nevis ar auto vai sabiedrisko transportu. Ir laiks parūpēties par sevi nopietnāk!

Vērša 2020. gads:

Janvāris – jābūt īpaši uzmanīgam veselības jomā;

Februāris – koncentrē savu uzmanību uz svarīgāko privātajā un profesionālajā jomā;

Marts – būs manāma augšupeja finansiālajā situācijā;

Aprīlis – vairāk uzmanības vajadzētu pievērst darba un karjerai kopumā. Jo īpaši – ja tev ir savs bizness;

Maijs – lieliski piemērots laiks nelieliem izbraucieniem;

Jūnijs – pavērsies jaunas iespējas un būs jūtami uzlabojumi veselībā;

Jūlijs – lielisks laiks, lai attīstītu jaunas prasmes un/vai nomainītu darbu;

Augusts – iespējami ieņēmumi no pavisam negaidītiem avotiem;

Septembris – izcili piemērots mēnesis, lai pēc iespējas vairāk laika pavadītu kopā ar ģimeni un draugiem;

Oktobris – šajā laikā nāksies cīnīties ar sekām, ko radījusi nepareizu lēmumu pieņemšana;

Novembris – laiks jaunam sākumam dažādās jomās – tev smaidīs veiksme;

Decembris – laiks, kad pievērsties sev un doties brīvdienās ar vistuvākajiem.

 

Daži slaveni Vērši:

Anglijas karaliene Elizabete II, 21.04.1926.

Aktieris un režisors Džeks Nikolsons, 22.04.1937.

Aktrise Mišela Feifere, 29.04.1958.

Aktrise Uma Tūrmane, 29.04.1970.

Aktieris Dveins Džonsons (The Rock), 2.05.1972.

Aktieris un režisors Džordžs Klūnijs, 6.05.1961.

Mūziķis Stīvijs Vonders, 13.05.1950.

Aktieris un producents Pīrss Brosnans, 16.05.1953.

Dvīņi

Nereti šķiet, ka Dvīņos slēpjas divi cilvēki vienā, tieši tāpēc šāda zīme, šāds simbols un zīmes vēstījums. Parasti Dvīņi ir inteliģenti un radoši. Komunikabli, patīk iegūt jaunus draugus un ir spējīgi tos noturēt. Pie Dvīņiem sākumā var būt grūti pierast, taču, kad šis cilvēks ir iepazīts, viņš spēj sagādāt daudz pozitīvu emociju. Dvīņu horoskops 2020. gadam prognozē, ka šis gads tev būs kā jauns sākums. Ja tev kaut kas šķiet novecojis, kaut kas tevi neapmierina, izmēģini kaut ko jaunu. Ja Tev šķiet, ka lietas notiek pārāk ātri, atmet dažas no tām un mēģini izskaust no savas dzīves rutīnu. Dari lietas, kas tev patīk!, mīli sevi 2020. gads ir tavs gads, tāpēc dari visu, kas tev jādara, lai būtu laimīgs, kā arī tā, lai tas izdotos. Šogad liela nozīme būs taviem draugiem. Vairāk vajadzētu šogad koncentrēties pašam uz sevi, uz draudzību un ģimeni. Prieku spēs sagādāt hobiji.

Mīlestība. Dvīņu romantiskā dzīve šogad noteikti kļūs intensīvāka. Varbūt pagājušajā gadā lietas šajā jomā tev bija garlaicīgas, taču šis būs lielisks gads, lai beidzot padarītu lietas interesantākas kopā ar savu partneri. Tev nederēs attiecības, kas balstītas tikai uz fizisku tuvību. Tev būs nepieciešama mīlestība un līdzjūtība, lai mīlas jomā attiecības patiesi būtu laimīgas. Dažreiz tev var būt garlaicīgi, bet tā būs lieliska iespēja izmēģināt kaut ko jaunu. Centies izvairīties no strīdēšanās, cik vien iespējams. Negaidi pārāk daudz no sava partnera un, ja rodas kādas neskaidrības, problēmas, centieties tās izrunāt, atrisināt mierīgā ceļā.

Karjera un finanses. Šogad, visticamāk, daudz vairāk vēlēsies un arī labāk veiksies, ja strādāsi vienatnē, nevis komandā. Lai gan ļoti svarīgi ir uzturēt labas attiecības ar kolēģiem un priekšniecību, tomēr dažreiz vislabākais ir atrast savu vietu un strādāt savā nodabā, ar savu domu un neļaut iejaukties apkārtējiem. Visticamāk, šīs sajūtas radīsies tāpēc, ka šogad no tevis gaidīs vairāk. Tev nāksies strādāt daudz un diezgan ātrā tempā. Tas nozīmē, ka būsi pakļauts arī stresam, taču centies to pārvarēti mierīgā ceļā. Esi pacietīgs un pārbaudi padarīto, lai nepieļautu neuzmanības kļūdas. Šogad nebūs nepieciešams pārlieku koncentrēties uz savām finansēm, vienkārši jācenšas saglabāt tās līdzsvarā.

Veselība. Ja vēlies saglabāt veselību līmenī, arī pie tā šogad nāksies piestrādāt. Jo īpaši nāksies pacensties, ja vēlies zaudēt lieko svaru – vingrinājumi un veselīga ēšana, kas jāpiekopj nevis reizi nedēļā, bet jāievieš kā jauns dzīvesveids – tā būs tavu panākumu atslēga. Tāpat ļoti svarīgi būs spēt relaksēt savu prātu. Pievērs uzmanību tam, lai tu spētu kvalitatīvi atpūsties.  

Dvīņu 2020. gads:

Janvāris – īpaši svarīgi būs apdomāt savus nākotnes plānus un vairāk pievērsties izglītībai;

Februāris – lieliski piemērots mēnesis intelektuālai attīstībai;

Marts – šajā laikā tev grūtības sagādās paklusēšana brīžos, kad skaidri redzama kāda netaisnība;

Aprīlis – lieliski piemērots laiks, lai vairāk ieklausītos ģimenē un draugos;

Maijs – kaislību un emociju piesātināts mēnesis, lieliski noderēs meditācija;

Jūnijs – enerģisks mēnesis, kas ļaus pamēģināt daudz ko jaunu;

Jūlijs – lielisks laiks, lai domātu par nākotni, īpaši pievēršot uzmanību attiecībām un karjerai;

Augusts – grūtāki laiki, var nākties nonākt izšķirošu izvēļu priekšā;

Septembris – vairāk laika jāvelta komunikācijai ar draugiem un kolēģiem;

Oktobris – būs nepieciešams pieņemt vairākus svarīgus lēmumus, kas būs noteicošie par lietām tavā nākotnē;

Novembris – palīdzīgas rokas sniegšana citiem spēs tev sagādāt patīkamas sajūtas un gūt mieru;

Decembris – solās būt ļoti aizņemts mēnesis. Būs daudz pienākumu un nāksies pieņemt daudz lēmumu.

 

Daži slaveni Dvīņi:

Aktrise Andželina Džolija, 4.06.1975.

Reperis un ierakstu producents Kanje Vests, 8.06.1977.

Aktieris un komiķis Maiks Maijers, 25.05.1963.

Aktieris un producents Džonijs Deps, 9.06.1963.

Aktieris un režisors Morgans Frīmens, 1.06.1937.

Mūziķis Pols Makartnijs, 18.06.1942.

Aktrise Natālija Portmane, 9.06.1981.

Aktrise Nikola Kidmena, 20.06.1967.

Vēzis

Vēzim ir daudz labu un daudz arī sliktu īpašību. Vēzis mēdz būt ļoti emocionāls; lielākā daļa Vēža personības balstās uz šo pazīmi. Vēzis var būt mīlošs, bet ļoti greizsirdīgi. Viņš var būt inteliģents, ātrs un iztēles pilns, bet viņš var būt arī spītīgs. Vēzis ir piesardzīgs pret visu, ko viņš dara un it īpaši, ja runa ir par jebkāda veida pārmaiņām. Tomēr 2020. gadā notiks dažādas pārmaiņas. Vēža horoskops 2020. gadā paredz, ka šogad daudz ko uzzināsi par sevi, vērojot, ko dara citi cilvēki. Tu varēsi novērot bērnus, kuri atgādina par to, kāds tu biji, kad biji mazs. Iespējams, pamanīsi pārus, kuri visu mūžu spējuši saglabāt lieliskas attiecības un mīlestību. Vai arī tu varētu pamanīt aizņemtu kolēģi, kuram tu tieksies būt līdzīgs. Šie ir tikai daži piemēri lietām, kas var rosināt tevi uz pārmaiņām tavā dzīvē 2020. gadā.  Ja vēlies uzlabot savu dzīvi – izmanto iespējas!

Mīlestība. Ticams, ka 2020. gadā atradīsi harmoniju savās romantiskajās attiecībās. Kopumā jutīsies brīvāks un būsi romantiskāk noskaņots, ko arī novērtēs tavs partneris. Ja tu šobrīd esi viens, tad šis ir lielisks gads, lai mēģinātu atrast mīlestību. Pirms meklē jaunu partneri, ieteicams veltīt laiku un nopietni pievērsties tam, lai noskaidroti, kas ir tas, ko vēlies, kādam ir jābūt otram cilvēkam, ko īsti tu meklē. Kad būsi to izdomājis, sāc meklēt! Visticamāk, tu atradīsi mīlestību cilvēkā, ar kuru tev ir ļoti daudz kopīga. Iespējams, iemīlēsies kādā, ko pazīsti jau labi sen.

Karjera un finanses. Šogad, iespējams, darbā būs gaidāms liels konflikts. Tas nebūt nenozīmē, ka tu cīnīsities, strīdēsies ar kādu citu. Tu, visticamāk, konkurēsi ar kādu. Tev būs jāstrādā smagāk un jābūt pārliecinātākiem par sevi, par saviem kolēģiem, ja vēlies gūt panākumus 2020. gadā. Ja tu neuzņemsies jaunus izaicinājumus, iespējams, nekas slikts nenotiks, bet, ja tu to darīsi, tikai labas lietas notiks. Personīgu mērķu izvirzīšana darbā ir lielisks veids, kā motivēt sevi to darīt. Laba enerģija solās virmot finanšu jomā. Lielisks veids kā nopelnīt – pārvērst savu hobiju peļņas avotā.

Veselība. Tavs enerģijas līmenis šogad būs ļoti svārstīgs, taču nevajadzētu tāpēc mest pie malas fiziskās aktivitātes. Lielākais drauds tavai veselībai šogad solās būt bezdarbība. Tā var palēnināt vielmaiņu un izraisīt virkni citu veselības problēmu. Piemeklē sev atbilstošāko fizisko aktivitāšu plānu un diētu.

Vēža 2020. gads:

Janvāris – laiks dažādiem svarīgiem jautājumiem un iespēju apsvēršanai;

Februāris – jābūt īpaši uzmanīgam ar visu, kas notiek tev apkārt;

Marts – lielisks laiks, lai pārskatītu savas izglītības iespējas;  

Aprīlis – solās būt ļoti emocionāls mēnesis;

Maijs – lielisks laiks, lai koncentrētu savu enerģiju uz to, kas nepieciešams darbā;

Jūnijs – dažādu iespēju piepildīts laiks, tāpēc pievērs tām uzmanību;

Jūlijs – šis solās būt lielisks mēnesi dažādos aspektos;

Augusts – ticams, ka šomēnes spēsi veiksmīgi pabeigt ko tādu, pie kā strādā jau ilgāku laiku;

Septembris – tavā ceļā var gadīties visdažādākie apstākļi, esi gatavs cīņai ar sevi un notiekošo;

Oktobris – iespējama jaunu attiecību sākšanās;

Novembris – šomēnes noteikti padomā divreiz pirms pieņem nopietnus lēmumus;

Decembris – īpaši piemērots laiks mīlestībai un romantikai.

 

Daži slaveni Vēži:

Aktrise Merila Strīpa, 22.06.1947.

Dziedātāja Ariana Grande, 26.06.1993.

Aktrise Lindsija Loena, 2.07.1986.

Aktieris un producents Toms Krūzs, 3.07.1962.

Aktieris un režisors Silvestrs Stalone, 6.07.1946.

Aktieris un režisors Toms Henks, 9.07.1956.

Aktrise Kristena Bella, 18.07.1980.

Dziedātāja un aktrise Selēna Gomesa, 22.07.1992.

Lauva

Lauvas ir ambiciozi cilvēki, kuri darīs visu, kas viņiem vajadzīgs, lai tiktu uz priekšu savā dzīvē. Protams, kad viņi ir ieguvuši to, ko viņi vēlas, viņi var būt ļoti dāsni. Lauva ir plaši domājoša personība, kas zina, ko vēlas. Lielākā daļa Lauvu ir radoši, jautri mīloši un aizraujoši cilvēki, kas ir vienmēr līdzās. Kaut arī viņi zina, ka veiksme prasa smagu darbu, viņi arī zina, ko nozīmē pavadīt laiku. Visas šīs īpašības palīdz veidot arī Lauvas 2020. gada horoskopu. Šis gads būs paredzēts personīgajai attīstībai. Tev, visticamāk, būs vairāk enerģijas, lai paveiktu darbu, līdz ar to būs vairāk enerģijas arī izklaidēm. Tava radošā enerģija būs virsotnē, taču tā, visticamāk, neietekmēs tavu realitātes izjūtu. Šis ir lielisks gads, lai strādātu pie personīgiem mērķiem un sapņiem. Tu varēsi paveikt jebko, ja pietiekami centīsities.

Mīlestība. 2020. gads būs pārmaiņu gads, kad lielu uzmanību vajadzēs pievērst attiecībām – neatkarīgi no tā vai tās ir romantiska, vai draudzīga rakstura. Romantiskajā dzīvē var būt dažas problēmas, ja neesi kopā ar īsto cilvēku. Protams, šādas tādas problēmas var gadīties arī tad, ja līdzās ir īstais cilvēks. Ja tas notiek, tu vari darīt divas lietas: mēģināt lietas izlabot vai izbeigt. Tu, visticamāk, šogad vēlēsies uzzināt vairāk par savu partneri, kas varētu padarīt visu aizraujošāku vai arī sliktāku, taču tas būs atkarībā no tā, ko par viņu uzzināsi. Ja šobrīd neesi attiecībās, labāk izbaudi šo laiku, jo šis gads labāks būs tad, ja neuzsāksi jaunas attiecības. Nedodies uz randiņu ar draugu – tas nestrādās. Attiecībās ar ģimeni un draugiem šogad nāksies paļauties daudziem kompromisiem.

Karjera un finanses. 2020. gadā nāksies vairāk koncentrēties uz ikvienu lietu, kas saistīta ar darbu. Lai arī tev var nākties saskarties ar kādu kaitinošu biroja politiku, lielākoties tavam darbam vajadzētu būt vieglam. Tomēr tas nenozīmē, ka varēsi laiskoties, tieši pretēji – kopumā darba apjoms krietni pieaugs.  Centies draudzēties ar saviem kolēģiem un priekšniecību. Tas var radīt stabilitāti tavā darbā un pat palīdzēt tev izcelties. Pārliecinies, ka nedari pretējo un neradi konfliktus darba vietā. Lai gan arī tādā veidā tiksi pamanīts, tomēr tas noteikti tev nenāk par labu. 2020. gadā vairāk vajadzētu naudu taupīt, nevis to tērēt. Apdomā iespējas, kas ļautu tev vairāk nopelnīt.

Veselība. Lauva 2020. gadā var justies impulsīvāk nekā parasti. Būs iespējas izmēģināt jaunas lietas, kas būs lieliski ne tikai tavam prātam, bet arī ķermenim. Tu, visticamāk, gūsi prieku, izmēģinot jaunus vingrinājumus vai ēdot jaunus ēdienus. Īpaši svarīgi šogad ēst veselīgi, lai novērstu dažādas veselības problēmas, kas saistītas ar gremošanu, svaru un vēderu. Bieži sastopama problēma Lauvām ir viņu miega trūkums, tāpēc mēģini pie tā strādāt, lai izvairītos no vispārēja noguruma un veselības problēmām, kas līdz ar to var rasties.

Lauvas 2020. gads:

Janvāris – laiks nopietnākai nākotnes plānošanai;

Februāris – pa vidu visam notiekošajam, tev vajadzēs saņemties un pieņemt dažādus svarīgus lēmumus;

Marts – lielisks laiks romantikai un mīlestībai. Nepieņem jaunus lēmumus karjeras jomā;  

Aprīlis – pievērs lielāku uzmanību visam, kas notiek tev apkārt, nekļūsti izklaidīgs;

Maijs – lielisks laiks, lai pieņemtu jaunus izaicinājumus, lai palīdzētu citiem cilvēkiem;

Jūnijs – šomēnes uz dzīvi kopumā varēsi raudzīties ar platu smaidu sejā;

Jūlijs – sāc pieņemt iespējas, kas jau burtiski klauvē pie tavām durvīm;

Augusts – ticams, ka šomēnes atradīsi jaunu aizraušanos, pat kaislību;

Septembris – mēnesis, lai komunicētu un izklaidētos, bet ar vienu noteikumu – nepārspīlē;

Oktobris – mierpilns mēnesis, kas paredzēts, lai tu varētu nostāties atpakaļ uz kājām;

Novembris – lielisks laiks, lai mācītos, kā arī aplūkotu, sakārtotu savas finanses;

Decembris – būs ideāls laiks, lai dotos garīgos svētceļojumos vai brīvdienās kopā ar mīļajiem.

 

Dažas slavenas Lauvas:         

Aktieris Daniels Redklifs, 23.07.1989.

Dziedātāja un aktrise Dženifera Lopesa, 24.07.1969.

Aktrise un producente Sandra Buloka, 26.07.1964.

Rakstniece J. K. Roulinga, 31.07.1965.

ASV 44. prezidents Baraks Obama, 4.08.1961.

Aktieris Kriss Hemsvorts, 11.08.1983.

Komiķis Stīvs Kerels, 16.08.1962.

Dziedātāja Madonna, 16.08.1958.

Jaunava

Jaunavas mēdz būt pieticīgas, praktiskas un analītiskas. Mēdz pārlieku daudz uztraukties par dažādām lietām, reizēm esot pārāk lielas perfekcionistes. Visas šīs īpašības saplūst, lai izveidotu inteliģento un konservatīvo Jaunavu, pie kuras mēs visi esam pieraduši. Lielos vilcienos 2020. būs stipri līdzīgs 2019. gadam, taču tas nenozīmē, ka tu nevari to padarīt labāku. Īpaši pacenties uzlabot personīgo dzīvi. Šogad ļoti nozīmīgi būs dažādi cēloņi un sekas. Šogad jutīsies impulsīvāks, taču centies to lieki neizmantot. Šis gads nāks gan ar labām, gan sliktām tavas rīcības sekām, kā arī ar labām un sliktām lietām, ko tu nespēsi kontrolēt. Mēģini padarīt šo gadu lielisku neatkarīgi no tā, ko tu dari. Rūpējies par sevi, savu ģimeni un mīļajiem. Ja tu darīsi visas šīs lietas, tad jūsu gadam vajadzētu būt lieliskam.

Mīlestība. Ja 2019. gadā tava mīlas dzīve bija lieliska, šogad nebūs lielu izmaiņu. Ja viss ir labi, nav vajadzības censties par katru cenu kaut ko mainīt. Tu esi atradis kaut ko tādu, kas tev noder, kas palīdz un ir pieņemams, tāpēc jādara viss iespējamais, lai to neizbojātu. Ja pagājušajā gadā tev nepatika tava mīlas dzīve, tad šogad jāmaina dažas lietas. Centies izrunāties ar savu partneri un saprast, ko vislabāk darīt, lai situāciju uzlabotu. Veic visas nepieciešamās izmaiņas, lai padarītu sevi laimīgu. Radīsies iespējas un idejas, kas parādīs, kā mainīt tavas attiecības, ja tas būs nepieciešams. Iespējas nāks arī tad, ja vēlēsies uzlabot savas attiecības ar draugiem un ģimenes locekļiem. Vienmēr domā pirms runā neatkarīgi no tā, ar ko runā, un tas ietaupīs daudz potenciālo problēmu.

Karjera un finanses. Jaunava, izmaiņas, ko 2019.  gadā veici darbā, ietekmēs tavu darbu arī šogad. Tava dzīve vairāk vai mazāk darbosies tāpat kā 2019.  gadā, taču ar dažām nelielām izmaiņām. Tu, visticamāk, redzēsi lietas skaidrāk un spēsi labāk koncentrēties. Tavas dabiskās prasmes, 2020. gadā patiesi izcelsies. Izmanto tās, kad vien vari, un darbā tiksi pamanīts. 2020. gadā solās uzlaboties arī tava finansiālā situācija. Tev būs pietiekami daudz naudas, lai segtu savus izdevumus, kā arī papildus līdzekļi, lai tu varētu iekrāt nākotnei.

Veselība. Jaunava, tev šogad būs daudz enerģijas, kuru tu, visticamāk, izmantosi, lai paveiktu svarīgas lietas kā darbā, tā mājās. Ir svarīgi, lai tu 2020. gadā bieži nodotos fiziskām aktivitātēm, lai uzturētu sevi formā. Rūpēšanās par sevi arī palīdzēs novērst daudzas slimības un savainojumus. Tomēr nemēģini pārāk pārbaudīt savas izturības un spēju robežas, pretējā gadījumā tās var sabrukt.

Jaunavas 2020. gads:

Janvāris – lielisks laiks jauniem piedzīvojumiem un arī darba vietas maiņai;

Februāris – būs piepildīts ar dažādiem pārsteigumiem un situācijām, ko tu nevari kontrolēt;

Marts – lieliski piemērots laiks, lai komunicētu ar cilvēkiem, atjaunotu saziņu ar tiem, kurus kādu iemeslu dēļ sen nav nācies sastapt;  

Aprīlis – mēnesis ar izteiktiem kāpumiem un kritumiem visdažādākajās jomās;

Maijs – grūts mēnesis, pievērs pastiprinātu uzmanību visiem pieņemamajiem lēmumiem;

Jūnijs – tu vēlēsies iespītēt dabai un dabas likumiem, taču netērē velti savu enerģiju;

Jūlijs – lieliski piemērots mēnesis, lai ielūkotos dziļāk sevī un rastu atbildes uz dažādiem jautājumiem;

Augusts – prāts būs guvis mieru, tāpēc bez problēmām spēsi pieņemt dažādus lēmumus;

Septembris – lielisks laiks, lai pēc iespējas vairāk pavadītu laiku ar savu ģimeni;

Oktobris – lieliski piemērots mēnesis, lai palīdzētu citiem viņu vajadzībās;

Novembris – spēsi palūkoties uz dzīvi, lai saprastu, ka tā virzās pareizās sliedēs;

Decembris – būs daudz interesantu pasākumu – novērtē tos un cilvēkus tajos.

 

Dažas slavenas Jaunavas:

Aktrise Bleika Laivlija, 25.08.1987.

Aktieris un producents Šons Konerijs, 25.08.1930.

Aktieris Kriss Pains, 26.08.1980.

Aktrise Kamerona Diaza, 30.08.1972.

Aktieris Ričards Gīrs, 31.08.1949.

Aktieris un producents Ādams Sandlers, 9.09.1966.

Filmu zvaigzne Sofija Lorēna, 20.09.1934.

Aktieris Bils Marejs, 21.09.1950.

Svari

Svaru zodiaka zīmi attēlo svaru simbols, kas daudz pasaka par pašu Svaru cilvēku. Svariem parasti patīk līdzsvarot savu dzīvi un viņiem patīk saglabāt līdzsvaru arī citu cilvēku dzīvē. Svari mēdz būt ļoti sabiedriski, jauki un romantiski cilvēki. Svari ir arī radoši un inteliģenti. Svaru horoskops sola, ka 2020. gadā tava dzīve būs vieglāka nekā parasti. Tev būs mazāk pienākumu un vairāk laika darīt lietas, ko patiesi vēlies darīt. Darbs pie taviem vaļaspriekiem šogad tev var radīt daudz prieka. 2020. gads ir lielisks gads, lai pievērstos sev un attiecībām. Šis būs lielisks gads dažādas veida komunikācijai. Izmanto 2020. gada sniegtās iespējas un priekšrocības!

Mīlestība. Ja tev 2019. gadā ir bijušas attiecību problēmas, 2020. gadā neuztraucies par tām. Šogad tavās attiecībās ir neliela satricinājuma iespējamība, taču ļoti liela iespēja harmonijai. Pārliecinies, ka neaizmirsti mīlestības mācības, ko apguvi 2019.  gadā. Tas viss nāks tev talkā arī 2020. gadā, nepalaid garām un izmanto savas zināšanas. Kopumā tu vēlēsies vairāk kontrolēt savu mīlas dzīvi šogad. Nevajadzētu samierināties ar kādu, ar kuru kopā neesi laimīgs, ja tā ir – dari kaut ko lietas labā. Runā, plāno, domā un maini! Ieklausies tajā, ko tev saka ģimene!

Karjera un finanses. Svariem šogad būs vēlme strādāt vairāk nekā parasti. Arī šogad jutīsies vairāk noskaņots nodoties saviem hobijiem. Tādējādi tu 2020. gadā būsi visai aizņemts, taču apmierināts un laimīgs. Nevajag justies vainīgam par to, ka pievērsies arī kam citam. Ja jūti, ka vēlies mainīt kaut ko karjeras jomā, tad atceries – nekad nav par vēlu sākt, nekad nav par vēlu uzdrošināties. Darbs komandā var palīdzēt paveikt vairāk lietu īsākā laikā. Runājot par budžetu, tev vairāk būs jāuztraucas par dažādiem it kā sīkiem izdevumiem. Atceries – no sīkumiem veidojas lielas lietas, mēģini ietaupīt naudu.

Veselība. 2020. gada Svaru veselības prognozes paredz, ka tev vairāk jākoncentrējas uz savu veselību, jāpadomā par to nopietnāk. Pirmajos gada mēnešos tu būsi piepildīts ar enerģiju, tāpēc noteikti izmanto to lietderīgi – neiznieko! Svari ir slaveni ar to, ka ir slinki vingrotāji, tāpēc dari visu iespējamo, lai izjauktu šo stereotipu. Ja izvēlies par labu kādai diētai, necenties it kā paslepus no tās uzcienāties ar vēl kaut ko. Atturies no cukurotiem un taukainiem ēdieniem.

Svaru 2020. gads:

Janvāris – lielisks laiks, lai visu uztvertu mierīgi un apdomātu savu nākotni;

Februāris – lieliski piemērots mēnesis, lai mestos jaunos piedzīvojumos, pieņemtu jaunas iespējas;  

Marts – var gadīties dažādas situācijas, kas tevi apbēdinās;  

Aprīlis – nepieciešams līdzsvars starp tavām domām un darbiem;

Maijs – tev būs papildu enerģija – izmanto to lietderīgi;

Jūnijs – viduvējs mēnesis, kad lietas sastāsies savās vietās;

Jūlijs – šajā laikā lietas lēni ritēs savu gaitu, tādējādi, iespējams, vairākas lietas nokārtosies pašas no sevis;

Augusts – nav piemērotākais laiks, lai uzņemtos jaunus pienākumus;

Septembris – lielisks laiks, lai iemīlētos vai apprecētos;

Oktobris – lielisks laiks biznesam un jaunu attiecību veidošanai;

Novembris – laiks, kad viss darbosies tavā labā, vien nevajadzētu pārpūlēties un uzņemties pārāk daudz;

Decembris – lielisks laiks, lai to pavadītu ar saviem mīļajiem.

 

Daži slaveni Svari:

Aktieris un producents Vils Smits, 25.09.1968.

Tenisiste Serēna Viljamsa, 26.09.1981.

Aktrise Hilarija Dafa, 28.09.1987.

Aktrise Keita Vinsleta, 5.10.1975.

Aktieris Mets Deimons, 8.10.1970.

Aktrise Sigurnija Vīvere, 8.10.1949.

Aktieris un producents Hjū Džekmens, 12.10.1968.

Aktieris Zaks Efrons, 18.10.1987.

Skorpions

Skorpioni ir ambiciozi, apņēmīgi, emocionāli, aizrautīgi, aizrautīgi, greizsirdīgi, impulsīvi, bet tajā pašā laikā noslēgti un intuitīvi. Visas šīs īpašības veido Skorpiona personību. Tiek paredzēts, ka 2020. gadā tu beidzot varēsi atbrīvoties no pagātnes rēgiem. Jutīsies brīvāks dažādu lēmumu pieņemšanā. 2020. gads solās būt lielisks gads, kad koncentrēties uz saviem hobijiem un darīt citas lietas, kas tev patiesi sagādā prieku. Tev solās būt vairāk enerģijas un kopumā būsi laimīgāks, tāpēc noteikti izmanto to lietderīgi. Šogad nebūs daudz jaunu un milzīgu pārmaiņu, tāpēc izmanto iespējas, kas gadās tavā ceļā. Veic izvēles pats un padari savu dzīvi labāku! Tiesa – pie katras izvēles izdarīšanas, rūpīgi padomā vai izdari pareizo.

Mīlestība. Lai gan lielu izmaiņu tavā mīlas dzīvē nesolās būt, tomēr 2020. gads būs kaislību piesātināts.  Ja tu jau esi attiecībās, tad tev būs lielāka tieksme pēc romantiskiem randiņiem un kaislīgas fiziskās tuvības. Ja tu šobrīd esi viens, tad tev būs ne vien šādas vēlmes, bet arī nāksies pacensties un pacīnīties, lai tu dabūtu tieši to, ko vēlies.  Neatkarīgi no tā, vai tu esi attiecībās vai nē, šogad tev būs grūti pieņemt lēmumus par romantiku. Tāpēc, iespējams, tu attiecībās skatīsies, kā viss notiek, ļaujot ritēt tām savu gaitu, lūkojot, ko un kā darīs otrs cilvēks. Dzīves ritējums šogad būs ātrs. Tāpēc var būt grūti atrast laiku, ko pavadīt kopā ar partneri, draugiem un ģimenes locekļiem, taču ir svarīgi censties šo laiku atrast! Mēģini atpūsties ap draugiem un, ja tev jādara kaut kas nopietns, sarežģīts, piemēram, jāpieņem lēmums par attiecību turpināšanu, vienmēr pārdomā, kādas sekas var radīt tava rīcība.

Karjera un finanses. Jaunais 2020. gads nesolās būt ļoti produktīvs gads Skorpiona personībai. Tev, iespējams, kļūs garlaicīgi pašreizējā darbā. Tas nozīmē, ka var rasties vēlme vai pat nepieciešamība mainīt darbu. Tomēr tas ir nopietns lēmums, un tas būtu krietni jāpārdomā pirms izvēles izdarīšanas. Centies atrast darbu, kas lieliski atbilst tavām prasmēm un lietām, kas tev patīk. Nav jēgas aizstāt garlaicīgu darbu ar citu garlaicīgu darbu. 2020. gadam vajadzētu būt diezgan vieglam, runājot par Skorpiona finansiālo stāvokli. Ja tev ir kādi jautājumi par svarīgiem budžeta sastādīšanas padomiem, tev vajadzētu aprunāties ar banku vai kādu finanšu speciālistu. Pārliecinies, ka esi nomaksājis visus parādus, un mēģini atgūt naudu no visiem, kam esi aizdevis naudu pagātnē.

Veselība. Salīdzinot ar 2019. gadu, Skorpionam 2020. gadā būs daudz vairāk enerģijas. Var pat gadīties tā, ka tu nezināsi, ko ar to visu iesākt. Lielisks veids, kur ieguldīt savu enerģiju, ir nodoties saviem hobijiem, pavadīt laiku ar draugiem un ģimeni, kā arī nodoties vingrošanai un citām sportiskām aktivitātēm. Pirmos gada mēnešus noteikti vajadzētu izmantot ēdienkartes līdzsvarošanai – tas palīdzēs sakārtot vielmaiņu un saglabāt savu pašsajūtu labu visu atlikušo gadu. Pievērsies aktīvākam dzīvesveidam un uzmanies no pārslodzes!

Skorpiona 2020. gads:

Janvāris – būs mēnesis, kad tev būs ļoti daudz dažādu uzdevumu, no kuriem ilgtermiņā vairums būs diezgan bezjēdzīgi;

Februāris – šajā laikā tev šķitīs, ka tev nav kontroles ne par ko. Nesatraucies – tas nevilksies mūžīgi;

Marts – palēnini tempu un pievērs vairāk uzmanības arī sīkumiem;  

Aprīlis – pārsvarā viss notiks tev par labu, izmanto to;

Maijs – labs mēnesis, lai atjaunotu savus spēkus un padomātu par nākotni;

Jūnijs – šis solās būt lēns mēnesis, kad tev vajadzētu uztvert lietas nopietnāk;

Jūlijs – lielākā uzmanība jāpievērš nesakārtotām, nepabeigtām lietām;

Augusts – lai turpinātu augt un attīstīties, tev jāiemācās būt mierā pašam ar sevi, tikai tad spēsi turpināt;

Septembris – uzmanies, šomēnes vari sākt vai atsākt kādu slikto ieradumu;

Oktobris – mīlestības un laipnības piepildīts mēnesis, būsi priecīgs tajā dalīties;

Novembris – šomēnes nekas tevi nespēs apturēt, jo īpaši, ja tava dzimšanas diena ir tieši novembrī;

Decembris – lielisks laiks mīlestībai, attiecībām, romantikai un bērniem.

 

Daži slaveni Skorpioni:

Dziedātāja Keitija Perija, 25.10.1984.

Aktrise un producente Džūlija Robertsa, 28.10.1967.

Aktrise Vinona Raidere, 29.10.1971.

Aktrise Demija Mūra, 11.11.1962.

Aktieris un producents Leonardo Di Kaprio, 11.11.1974.

Aktrise Anne Hateveja, 12.11.1982.

Aktieris un režisors Raiens Goslings, 12.11.1980.

Aktieris Ouens Vilsons, 18.11.1968.

Strēlnieks

Strēlnieka zodiaka zīme ir dzimusi no 23. novembra līdz 22. decembrim. Strēlniekiem ir daudz lielisku īpašību (un dažas sliktas), kas palīdz noteikt viņu personību. Viņi mēdz būt optimistiski, neatkarīgi, sabiedriski, jautri, bezrūpīgi, godīgi, nemierīgi un tieši. Strēlnieka horoskops 2020. gadam paredz, ka šogad tu jutīsies pārliecinātāks. Tas palīdzēs daudzos dažādos tavas  dzīves aspektos 2020. gadā. Tu jutīsi tieksmi atrisināt visas problēmas, kas varētu būt radušās pagājušajā gadā. Šis ir lielisks laiks, lai sakoptu pagātni tagadnē, lai izveidotu ceļu uz labāku nākotni. Tev šogad jābūt pacietīgam, sabiedriskam un drosmīgam, ja vēlies ko mainīt. Horoskops 2020. gadam paredz, ka šis gads Strēlnieka personībā, iespējams, ienesīs daudz pārmaiņu. Bet, ja izdarīsi visas pareizās izvēles, tad pārmaiņas notiks uz labo pusi. Šogad tu pats varēsit izdarīt izvēles. Neaizmirsti atpūsties, pavadīt laiku kopā ar sev svarīgiem cilvēkiem, kā arī veltīt laiku saviem hobijiem.

Mīlestība. Strēlnieks 2020. gadā, visticamāk, tieksies pēc izmaiņām mīlas jomā – neatkarīgi no tā vai šobrīd ir attiecībās, vai nē. Ja esi viens, tad šis ir patiesi piemērots laiks sākt meklēt jaunu partneri. Visticamāk, mīlestību atradīsi pavisam svešā cilvēkā, nevis tādā, ko jau pazīsti vai, ar kuru jau bijušas attiecības. Tev būs lielākas iespējas satikt jaunus cilvēkus,  izmēģināt jaunas lietas un/vai doties uz jaunām vietām. Ja pašlaik esi attiecībās, bet jūti, ka tās neizdodas, ir laiks ko mainīt. Taču tas būs arī lielisks gads, kad viss var pāriet uz nākamo līmeni, ja viss notiek labi, ja esi apmierināts ar attiecībām un jūties laimīgs. Arī tavas draudzīgās un ģimenes attiecības 2020. gadā mainīsies. Tev  jābūt optimistiskākam pret šiem cilvēkiem, lai saglabātu viņu pozitīvo garu un sniegtu jaunas emocijas. Ja vēlies palīdzēt viņiem pieņemt lēmumus šogad, dari to uzmanīgi.

Karjera un finanses. Strēlnieka 2020. gada astroloģija pareģo, ka šogad gūsi lielāku progresu darbā. Tu šogad strādāsi vēl vairāk nekā parasti. Bet tas palīdzēs tev kļūt veiksmīgākam, jo gads turpināsies un attīstīsies nebijušās perspektīvās. Ja kaut kas šogad paņems patiesi daudz tavas enerģijas, tad tas būs tavs darbs. Lai arī pēc darba var būt kaitinoši justies nogurušam, tas palīdzēs saprast, ka ir nepieciešams patiešām atpūsties, veltīt vairāk laika sev un mīļajiem. Šis būs arī labs laiks, lai iesniegtu priekšniecībai savu projektu vai pat uzsāktu jaunu biznesu. Strēlnieki, ja jūs šogad smagi strādājat, tad, visticamāk, no savas karjeras 2020. gadā iegūsit gandrīz visu, ko varētu vēlēties. Jums šogad būs vairāk naudas nekā parasti. Jums būs pietiekami daudz naudas, lai samaksātu parādus un pat ietaupītu nākotnei! Šis ir lielisks gads, lai gūtu finansiālu labumu.

Veselība. Strēlniek, tev, visticamāk, šogad būs daudz enerģijas, tāpēc pārliecinies, ka to izmanto pareizi un lietderīgi. Mēģini vingrot, kad vien vari, taču pārāk nespied sevi, pretējā gadījumā vari iedzīvoties savainojumos. Centies ēst pareizi, lai izvairītos no ēšanas traucējumiem vai zarnu problēmām. Izvairies no alkohola lietošanas, jo šogad jo īpaši tev jāsaudzē savas aknas.  Gada otrajā pusē mēģini uzturā pievienot vairāk šķiedrvielu.

Strēlnieka 2020. gads:

Janvāris – būs nepieciešams rūpīgāk pārliecināties par katru nākamo soli, ko gatavosies spert;

Februāris – šis būs īpaši piemērots laiks romantikai un mīlestībai, bet padomā divreiz pirms uzsāc jaunas attiecības;

Marts – jābūt uzmanīgākam un piesardzīgākam pret cilvēkiem, ar kuriem ir kopīgas darīšanas;  

Aprīlis – mēnesis, lai vairāk pievērstos sev;

Maijs – progresa mēnesis, spēsi sasniegt daudz, ja būs pareizā attieksme;

Jūnijs – lielisks laiks, lai sakārtotu savu prātu, domas un koncentrētos uz mērķu sasniegšanu;

Jūlijs – šis būs laiks, kad tu centīsies rast atbildes uz neatbildētiem jautājumiem, uz lietām, kas tevi pēdējā laikā nomākušas;

Augusts – pārbaudījumu mēnesis. Esi uzmanīgs savās izvēlēs un darbībās;

Septembris – uzmanies no tā, ko dari, tev jābūt pārliecinātam par sevi, saviem lēmumiem;

Oktobris – lielisks mēnesis, lai dotos augšup pa karjeras kāpnēm un gūtu lielāku finansiālo labumu;

Novembris – lieliski piemērots mēnesis, lai pēc iespējas vairāk laika pavadītu ar savu ģimeni un draugiem;

Decembris – lielisks laiks ceļošanai un atpūtai, iespējams, nāksies doties biznesa ceļojumā.

 

Daži slaveni Strēlnieki:

Dziedātāja un aktrise Mailija Sairusa, 23.11.1992.

Komiķis Bens Stillers, 30.11.1965.

Dziedātāja Britnija Spīrsa, 2.12.1981.

Repere Nikija Mināža, 8.12.1982.

Dziedātāja Teilore Svifta, 13.12.1989.

Aktieris un producents Breds Pits, 18.12.1963.

Aktrise Keitija Holmsa, 18.12.1978.

Ierakstu producents, reperis DJ Khaled, 26.11.1975.

Mežāzis

Mežāži  mēdz būt ļoti praktiski un ambiciozi cilvēki. Viņi ir pacietīgi un nereti uzskatāmi par perfekcionistiem. Mežāža zodiaka zīme ir uzmanīga par katru lēmumu, ko pieņem. Viņi dažreiz var būt pesimistiski noskaņoti, bet to var kompensēt ar savu humoristisko raksturu. Visas šīs īpašības var palīdzēt Mežāzim 2020. gadā. Mežāža horoskops 2020. gadam prognozē, ka šis būs lielisks gads, lai sevi pilnveidotu. Neatkarīgi no tā, vai tu mēģināsi uzlabot savu mīlas dzīvi, sabiedrisko dzīvi, darba dzīvi vai personīgo dzīvi, tu būsi pārliecināts, ka varēsi to izdarīt, ja pievērsīsi tam visu savu uzmanību. Šogad nekas nebūs sasniedzams, ja pietiekami necentīsies. Mežāzis  centīsities gūt vairāk iekšējās harmonijas, kā arī mieru kopumā. Iespējams, šogad vairāk sanāks pievērsties reliģijai. Neatkarīgi no tā, ko tu dari, tu, visticamāk, savu iekšējo “es” varēsi uzlabot ar un caur darbu.

Mīlestība. Visticamāk, ka tieši mīlas dzīve Mežāzim 2020. gadā būs centrālā. Ir pienācis laiks apņemties uzsākt attiecības, ja jau ilgāku laiku esi viens. Ja esi attiecībās, būs piemērots mirklis, lai tās paceltu, tā teikt, nākamajā fāzē, piemēram, kopdzīves uzsākšana, saderināšanās, laulības bērna piedzimšana u.tml.  Ja tu neesi attiecībās, bet vēlies būt, tad lieliska vieta, kur sākt potenciālā partnera meklēšanu, ir draugu lokā, kas tev jau ir. Tas tāpēc, ka tev vislabāk saskanēs ar cilvēku, par kuru vismaz kaut ko jau zini, nevis ar pilnīgu svešinieku. Mežāzi, pārliecinies, ka tavs partneris zina, kas jums nepieciešams attiecībās, un pārliecinies, ka pievērs uzmanību arī tam, kas nepieciešams tavam partnerim. Ticams, ka 2020. gadā iegūsi daudz jaunu draugu.

Karjera un finanses. Mežāža 2020. gada mērķi visskaidrāk tiks precizēti darba vietā un jomā. Tavi iepriekšējie klienti un kontakti būs īpaši noderīgi 2020. gadā, kad runa būs par panākumiem biznesā. Tavai karjerai būs svarīgi radīt jaunus klientus un izveidot spēcīgas attiecības ar kolēģiem. Tas palīdzēs tev labāk saprasties ar priekšniecību, parādīt savas spējas un gūt iespēju lielākai peļņai. 2020. gadā finansiālā ziņā būs daudz grūtību, taču būs arī aizvien un aizvien jaunas iespējas. Neaizmirsti par saviem gada mērķiem. Vairāk uzmanības pievērs naudas pārvaldīšanai un ienākumu/izdevumu līdzsvarošanai.

Veselība. Tas, ka tu uzlabo savu iekšējo “es”, vēl nenozīmē, ka tu esi pasargāts no visām iespējamām kaitēm. Pārliecinies, ka ikdienā esi pietiekami fiziski aktīvs un pievērs uzmanību veselīgākam uzturam. Tiesa, prognozes liecina, ka šogad nevajadzētu rasties lielām saslimšanām, taču pamatnoteikums tam noteikti ir piesardzība. Būtu nepieciešams ieplānot vizīti pie zobārsta.

Mežāža 2020. gads:

Janvāris – kopumā visai pozitīvs mēnesis. Jo īpaši tiem Mežāžiem, kuri dzimuši janvārī;

Februāris – iespējams, daudz kas norisināsies reizē, tāpēc būs svarīgi spēt koncentrēt uzmanību uz vairākām lietām vienlīdz kvalitatīvi;

Marts – piemērots laiks izglītībai un dažādu prasmju iegūšanai, atjaunošanai;

Aprīlis – lielisks laiks, lai gūtu iedvesmu un plānotu;

Maijs – lielisks laiks, lai palaistu savus plānus darbībā;

Jūnijs – jācenšas virzīties uz priekšu, taču lēmumi jāpieņem ļoti uzmanīgi;

Jūlijs – visu, ko dari, to dari ar mīlestību. Šomēnes tev jāsasniedz iecerētais;

Augusts – nepieciešams rast līdzsvaru visās lietās un jomās;

Septembris – pārstāj skatīties spogulī un gausties, tā vietā labāk rīkojies;

Oktobris – iedvesmojošs mēnesis, kad nekas tevi neatturēs no mērķu sasniegšanas;

Novembris – šis būs laiks, kad citiem būs nepieciešama tava mīlestība un atbalsts. Taču padomā divreiz, pirms meties kādam palīgā;

Decembris – izcils mēnesis, lai izceltos mīlas un karjeras jomās.

 

Daži slaveni Mežāži:

Mūziķis Rikijs Mārtins, 24.12.1971.

Aktieris Denzels Vašingtons, 28.12.1954.

Aktieris un producents Džūda Lovs, 29.12.1972.

Aktieris un producents Bredlijs Kūpers, 5.01.1975.

Komiķis Rovans Atkinsons, 6.01.1955.

Aktieris un producents Nikolass Keidžs, 7.01.1964.

Aktieris Orlando Blūms, 13.01.1977.

Komiķis Džims Kerijs, 17.01.1962.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem ir daudz lielisku īpašību, kā arī dažas sliktas, taču tas viss lieliski harmonizē un veido viņu personību. Ūdensvīri parasti ir draudzīgi un godīgi, kad ir kopā ar draugiem. Viņiem patīk būt neatkarīgiem un radošiem. Viņi ir ļoti inteliģenti cilvēki, taču reizēm viņi var būt arī emocionāli un vēlēties turēties nomaļus. Ūdensvīra horoskops 2020. gadam prognozē, ka parādīsies daudz jaunu iespēju! 2020. gads būs lielisks, lai mēģinātu uzlabot dzīvi ne tikai sev, bet arī apkārtējiem. Tu, visticamāk, šogad jutīsies impulsīvāk, kas arī būs galvenais, kas ienesīs dažādas izmaiņas tavā dzīvē. Šogad būsi tiešāks, kas arī var tev palīdzēt tikt uz priekšu. Tomēr esi piesardzīgs, kad runa ir par tevi pašu. 2020. gadā solās būt jaunas iespējas, cilvēki un pārmaiņas dažādās jomās. Ja neesi pārliecināts, kā rīkoties, dodies pie padoma pie kādas no savām uzticības personām, nerīkojies steigā!

Mīlestība. Ūdensvīr, tu, visticamāk, šogad jutīsies īpaši aizrautīgi kopā ar savu partneri. Ja tev nav partnera, šis būs lielisks gads, lai tādu sev sameklētu. Tu jutīsies romantiskāk noskaņots un vairāk apzināsies savu šarmu, kas var viegli piesaistīt jaunu cilvēku uzmanību. Runājot par tavu pašreizējo partneri, tava spontānā daba jūsu attiecībās radīs zināmu jautrību un satraukumu, kas noteikti nedaudz sajauks lietas un situācijas. Ja šobrīd esi viens, tev jāapmeklē dažādas jaunas vietas, lai tu varētu satikt jaunus cilvēkus. Daudz lielāka iespēja mīlestību atrast svešiniekā, nevis kādā no draugiem. Visticamāk, šogad būsi emocionālāks attiecībā uz draugiem un ģimeni. Tev jājūtas brīvi tādam, kāds tu esi, nevajag sevi samākslot. Lielisks gads bērna radīšanai.

Karjera un finanses. Astroloģija 2020. gadam tev prognozē, ka, iespējams, šogad gūsi panākumus un mainīsies savā darbā vai arī pavisam nomainīsi pašu darbu. Šogad tev būs vairāk jāstrādā ar kolēģiem. Centies arī nebūt impulsīvs darbā. Ticams, ka vairāk spēka nāksies veltīt savām idejām un rīkoties saskaņā ar sevi, taču daudzējādā ziņā arī nāksies pielāgoties, lai rīkotos profesionālāk, ja vēlēsies kāpt pa karjeras kāpnēm. Šogad nauda kopumā tev būs diezgan mazsvarīga. Tev būs pietiekami, lai samaksātu rēķinus un nomaksātu dažus parādus, tajā pašā laikā būs iespēja iegādāties teju visu, ko vēlies. Lai nu kā – nepārcenties un dari visu iespējamo, lai neiekultos jaunos parādos.

Veselība. Ūdensvīr, šogad tev būs rūpīgāk jāpārdomā, ko vēlies un vari darīt savas veselības labā. Var būt kāda problēma, ar kuru esi jau kādu laiku cīnījies, un šogad tev par to būs jāpieņem svarīgāks lēmums. Ja vari, mēģini vingrot, bet pārāk nepiespied sevi – apzinies savas robežas. Vēl daži padomi – dzer daudz ūdens, rūpējies, lai neesi izsalcis, taču nelieto uzturā treknus ēdienus un pievērs uzmanību tam, lai varētu kārtīgi atpūsties un labi izgulēties.

Ūdensvīra 2020. gads:

Janvāris – šomēnes nevajadzētu pieņemt lielus lēmumus. Vienkārši izbaudi dzīvi;

Februāris – vairāk vajadzētu nolikt pie malas savas personīgās intereses, lai izlīdzētu apkārtējiem;

Marts – uzmanīgākiem jābūt tiem, kuri šobrīd nav attiecībās;

Aprīlis – šomēnes būsi piepildīts ar lielu enerģijas devu, tāpēc centies to novirzīt pareizajā gultnē;

Maijs – var rasties veselības problēmas, tāpēc esi īpaši piesardzīgs un uzmanīgs;

Jūnijs – jācenšas saglabāt atvērtu prātu un censties labi paveikt savus darbus;

Jūlijs – ja būsi atvērts jaunām iespējām, spēsi paveikt ļoti daudz;

Augusts – īstais laiks likt lietā visus spēkus savu sapņu īstenošanai;

Septembris – izcils mēnesis mīlestībai un laulībām;

Oktobris – šķietami grūts mēnesis, taču tev vajadzēs pacelt galvu, saņemties un doties tālāk;

Novembris – piemērotākais laiks attiecību problēmu risināšanai;

Decembris – laiks, kas būs piepildīts ar prieku un mīlestību, tāpēc, cik vien iespējams, pavadi laiku kopā ar saviem mīļajiem.

 

Daži slaveni Ūdensvīri:

Aktieris Krisians Beils, 30.01.1974.

Mūziķis Fils Kolinss, 30.01.1951.

Mūziķi Džastins Timberleiks, 31.01.1981.

Dziedātāja Shakira, 2.02.1977.

Futbolists Krištianu Ronaldu, 5.02.1985.

Aktieris un producents Eštons Kačers, 7.02.1978.

Aktrise un režisore Dženifera Anistone, 11.02.1969.

Aktieris Džons Travolta, 18.02.1954.

Zivis

Tiek prognozēts, ka 2020. gadā tavā dzīvē būs vairāk darbu un piedzīvojumu. Tu jutīsies impulsīvāks, pārliecinātāks un neatkarīgāks, nekā visos pēdējos gados kopā. Tajā pašā laikā tu būsi reālistiskāks un vairāk sapratīsi apkārtējo pasauli. Visas šīs lietas ir saistītas ar pārmaiņām tavā personībā. Lai gan Zivis ir pēdējā zīme rietumu zodiakā, taču tas nenozīmē, ka tā ir sliktāka par citām. Zivis mēdz būt ļoti tēlainas un radošas un, lai gan ūdens zīme, tomēr nereti dzīvo pa gaisu vien tik ļoti, ka grūti nolaisties uz zemes un būt reālistiskam. Zivis ir patiešām godīgi un jautri draugi, kaut arī viņi ir diezgan neatkarīgi cilvēki. Šī zīme ir diezgan noslēgta un nesavtīga, ideālistiska un intuitīva. Šī zīme to var paveikt daudz, reizēm tikai nedaudz iztēlojoties, ko un kāpēc. 2020. gads tev var būt ļoti krāšņs vai tieši pretēji – garlaicīgs. Kāds tieši – tas atkarīgs tikai no tevis paša. Ja centīsies slēpt savu patieso personību, tad šis gads nebūs visai jauks.

Mīlestība. Zivis, šogad tavas attiecības noteikti būs labākas nekā iepriekšējos gados. Tava sociālā dzīve uzplauks 2020. gadā. Ja tu jau esi attiecībās, tad jūsu saikne, visticamāk, kļūs vēl spēcīgāka un kopējā romantika augs augumā. Jo optimistiskāks tu būsi esat savā sabiedriskajā dzīvē, jo vairāk jaunu un brīnišķīgu cilvēku tu noteikti spēsi piesaistīt. Šogad iegūsi daudz jaunu draugu. Ja šobrīd esi viens, ļoti ticams, ka 2020. gadā satiksi savu mīlestību un pat, iespējams, divas. Tava sociālā dzīve būs prieka pilna, tiksi aicināts uz dažādiem pasākumiem. Nebaidies izpaust sevi un esi labs draugs!

Karjera un finanses. Darbs iedvesmos tevi vēl vairāk 2020. gadā. Izmanto savas dabiskās prasmes un talantus, lai sevi izceltu darba jomā. Ja pašreizējais darbs neļauj izmantot savas prasmes un talantus, tad 2020. gads var pat būt labs laiks, lai mēģinātu atrast darbu, kas ļaus tev izpausties un darīt to, kas tev patīk. Labākos rezultātus tu spēsi sasniegt, strādājot darbu ar maksimālu baudu un minimālu spiedienu. Tu, visticamāk, nekoncentrēsities uz naudu daudz 2020. gadā, taču tas var radīt dažas finanšu problēmas, tāpēc uzmanies. Ja runājam par finansēm – šajā jomā gan labāk būt loģiskam, nevis radošam. Dari visu iespējamo, lai 2020. gadā izvairītos no vieglprātīgiem pirkumiem.

Veselība. Ticams, ka 2020. gadā tevī parādīsies daudz vairāk enerģijas. Vajadzētu pārskatīt savus sliktos ieradumus, jo šajā laikā tie var sākt uzņemties vadību pār daudzām lietām tavā dzīvē n ikdienā kopumā. Beidzot ir pienācis laiks, lai tu sāktu vairāk par sevi rūpēties. Sāc vingrot un izvairies no sliktiem ieradumiem. Nešaubies par sevi un esi neatlaidīgs ceļā uz panākumiem.

Zivju 2020. gads:

Janvāris – centies pēc iespējas vairāk iegūt pozitīvo enerģiju;

Februāris – pārmaiņu mēnesis – padomā par to, ko tu vēlētos mainīt;

Marts – kreatīvs mēnesis un laiks, lai tu pievērstu lielāku uzmanību savām prasmēm un to attīstīšanai;  

Aprīlis – emocijām ļoti piepildīts mēnesis, centies neaizskart citu cilvēku jūtas;

Maijs – šis būs nopietna darba un garu darba stundu laiks;  

Jūnijs – šomēnes vajadzētu piebremzēt un neuzņemties pārāk daudz;

Jūlijs – šis solās būt ļoti aizņemts mēnesis;

Augusts – iespējamas šaubas par dažādām lietām un situācijām, taču būs arī lieliskas iespējas;  

Septembris – šomēnes jācenšas pēc iespējas iesaistīties dažādās aktivitātēs;

Oktobris – šomēnes jādomā divreiz, lai ko arī tu neuzsāktu;

Novembris – pozitīvs mēnesis, kura laikā tu lieliski spēsi vizualizēt to, ko vēlies saņemt no dzīves;

Decembris – dienas kārtībā parādīsies dažādi neskaidri jautājumi, uz kuriem atbildes varēsi rast tikai tu pats.

 

Dažas slavenas Zivis:

Dziedātāja Rianna, 20.02.1988.

Aktrise un producente Drū Berimora, 22.02.1975.

Aktrise Elizabete Teilore, 27.02.1932.

Dziedātājs Džastins Bībers, 1.03.1994.

Aktieris Daniels Kreigs, 2.03.1968.

Aktrise un dziedātāja Laiza Minelli, 12.03.1946.

Mūziķis Ādams Levains, 18.03.1979.

Aktieris un producents Brūss Villiss, 19.03.1955.

 

Lai tev skaists 2020.!

 

 

 

Iepriekšējais raksts5 mūsdienīgi ieradumi, kas kaitē bērna veselībai
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgam NOVEMBRIM