Romantiskajā dzīvē dominēs praktiskums, kas atsevišķos gadījumos nāks tikai par labu. Emocionāli jutīsies droši un komfortabli, līdz ar to mierpilna būs arī komunikācija ar apkārtējiem.

 

Auns

Kāds patiesi apbrīno tavu azartu un aizrautību. Tā kā pēdējā laikā esi vairāk fokusējies uz savu veselību un labsajūtu, tad tavs pielūdzējs var būt kāds, ar kuru kopā apmeklē trenažieru zāli  vai, piemēram, jogas nodarbības. Tavai iedvesmojošajai personībai retu kurš spēj pretoties, līdz ar to gatavojies sarunai, jaunai draudzībai un, iespējams pat, ka mīlestībai!

 

Vērsis

Šodien fokuss būs vērsts uz dažādām radošām nodarbēm. Tev ir visas iespējas radīt ko paliekošu visai pasaulei un nākamajām paaudzēm. Iespējams, šajā sakarā uzsāksi plānot ģimenes pieaugumu. Jebkurā gadījumā tas būs nopietns lēmums, tādēļ izvērtē savas vēlmes un resursus, lai saprastu nākotnes mērķus.

 

Dvīņi

Šodien vēlēsies vairāk laika pavadīt mājās. Tās būs labvēlīgas pārmaiņas tev – cilvēkam, kurš vienmēr I kustībā. Padomā par lietām, kas tevi motivē, iedvesmo un sniedz enerģiju. Iespējams, tas ir kāds mākslas darbs vai dziesma, kura silda sirdi un pabaro dvēseli. Atrodi nodarbi, kura palīdz saglabāt iekšējo mieru.

 

Vēzis

Ir pienākusi tā diena, kad saņemties drosmi un atklāt patiesās jūtas kādam konkrētam cilvēkam. Šo sajūtu turēšana sevī kļūs teju neiespējama. Par sarunas lokāciju izvēlies klusu vietu, nostāk no apkārtējiem, lai būtu drošs, ka šī persona velta visu savu uzmanību tev un aiziet – stāsti visu, kas uz sirds. Lai kāds arī būtu šīs sarunas iznākums, jutīsies pārliecināts par sevi, jo būsi bijis atklāts.

 

Lauva

Šodien veiksme tev uzsmaidīs dažādos naudas jautājumos. Tu esi bijis prātīgs attiecībā pret budžeta plānošanu, līdz ar to varēsi baudīt panākumus finanšu jomā. Izbaudi šo stabilitātes sajūtu un izstrādā plānu tuvākai un tālākai nākotnei. Iespējams, tev lieti noderētu finanšu noguldījums vai uzkrājums.

 

Jaunava

Šodien jutīsies sagrauts. No vienas puses tu esi absolūtā komfortā ar sevi un to, kas tu esi, savukārt no otras puses tomēr ilgojies pēc kaut kāda veida pārmaiņām. Centies paņemt labāko no abiem šiem redzējumiem, lai atrastu zelta vidusceļu. Ir labi justies ērti pašam savā ādā, taču šad tad nenāks par ļaunu arī kāds pārsteigums sev pašam.

 

Svari

Esi vērīgs pret viltus glaimiem. Kāds ir rūpīgi izstudējis tavu personību un lieliski zin, ar kādiem līdzekļiem tevi apstrādāt, lai panāktu vēlamo rezultātu. Tu esi pārāk izveicīgs, lai iekristu šī cilvēka ieliktajās lamatās un ieteicams to uzreiz arī parādīt. Uzklausi komplimentus ar smaidu, taču tieši un konkrēti pasaki, ka konkrēto lūgumu nevarēsi izpildīt. Drīz vien viņam kļūs skaidrs, ka tevi tik viegli ap pirkstu nevar aptīt.

 

Skorpions

Skorpioni šodien var pēkšņi atskārst, ka kāda draudzība ir pārtapusi par kaut ko vairāk. Iespējams, vēl jūties diezgan nedroši un baidies to saukt par romantiskām interesēm vai mīlestību. Varbūt, šī situācija ir šokējoša tev pašam. Lai nu kā, esi gatavs un atvērts šādam notikumu pavērsienam. Daudzi mīlas stāsti aizsākas ar vienkāršu draudzību!

 

Strēlnieks

Šodien fokuss būs vērsts uz tavu karjeru un vajadzību doties augšup pa karjeras kāpnēm, lai gūtu veiksmi un panākumus. Centies gan pārlieku nepakļauties savām ambīcijām – tās var novirzīt tavu skatu no kopainas. Tu esi izdarījis ievērojami daudz un, lai arī tas nav rezultējies acīm redzamā atzinībā, tevis paveiktais noteikti nav palicis nepamanīts.

 

Mežāzis

Šodien centīsies izvērtēt un pārdomāt dažādas dzīves sniegtās iespējas. Iespējams, grasies pieņemt kādu svarīgu lēmumu, kas var ievērojami mainīt tavu ikdienu. Noliec malā dažādas mirkļa iegribas, centies atrast vienu konkrētu mērķi, kuru vēlies sasniegt un pareizais lēmums pats atnāks pie tevis!

 

Ūdensvīrs

Šodien sapratīsi, ka esi izaudzis no kaut kā sev tuva un mīļa. Tas var būt kāds hobijs, kuram pievērsies ar lielu prieku, vai draudzība, kura gadiem zēla un plauka. Dažkārt mums nākas atvadīties no kāda vai kaut kā, kurš kādā dzīves posmā ir zaudējis savu vērtību un nozīmi un labāk to izdarīt laikus, ar cieņu. Atceries, ka katras beigas ir kaut kā jauna sākums.

 

Zivis

Šodien spoži uzmirdzēs tava laulība vai romantiskās attiecības. Romantiskā dzīve pavisam noteikti atradīsies uzmanības centrā. Pavadi šo dienu kopā ar savu partneri, darot to, kas jums abiem sagādā prieku. Attiecības ir viens no lielākajiem dzīves jaukumiem! Ja šobrīd esi sirdī brīvs – perfekts laiks, lai iepazītos!
 

Lai brīnišķīga tev šī diena!

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. septembris
Nākamais rakstsLiels lūgums palīdzēt: Bez pēdām pazudusi jauna meitene no Pierīgas