Šodien diena īpaši enerģiska ikvienam! Labvēlīgs laiks atpūtai un komunikācijai ar draugiem. Apkārt valdīs kopā būšanas un prieka atmosfēra. Kopumā, pozitīvu emociju piepildīta diena, kuras laikā veiksmīgi izdosies nostiprināt savstarpējās attiecības ar citiem.

 

 

Auns

Šodien ievērojami skaļāka kļūs tava sirdsbalss. Paļaujies uz šo sajūtu. Var gadīties, ka tava intuīcija vēlas tevi par kaut ko brīdināt vai informēt. Neignorē savus instinktus, tie palīdzēs sagatavoties kādam drīzumā gaidāmam notikumam.

 

 

Vērsis

Šodien jutīsies īpaši sentimentāls attiecībā pret kādām pārmaiņām, kuras neizbēgami tuvojas. Iespējams, tās saistītas ar tavu vai kāda tuvinieka dzīvesvietas maiņu. Pārmaiņas ir daļa no dzīves un, jo atvērtāks tām būsi, jo vieglāk tās pārcietīsi. Patiesa draudzība nav tik viegli salaužama un ir miljoniem veidu, kā uzturēt spēcīgu saikni pat situācijās, kad cilvēkus šķir liels attālums.  

 

 

Dvīņi

Šodien būsi emocionālāks kā ierasts, tomēr saskaņā ar sevi. Izpratīsi savas patiesās vēlmes un vajadzības. Tas palīdzēs ieviest skaidrību arī attiecībā ar kādu lēmumu, kuru drīzumā nāksies pieņemt. Uzticies savai sirdij – tā tev palīdzēs noturēties uz pareizā ceļa.  

 

 

Vēzis

Vēžiem var nākties iekulties kādā ne visai patīkamā situācijā. Tu koncentrējies uz to, uz ko nevajadzētu, pilnībā ignorējot pozitīvo savā dzīvē. Atceries, ka domām ir liels spēks, tādēļ ir pēdējais laiks sākt domāt pozitīvi!

 

 

Lauva

Šodien būsi īpaši labvēlīgs attiecībās ar draugiem. Piemērota diena pateicības izteikšanai par līdzcilvēku sniegto palīdzību grūtākā brīdī. Tas nostiprinās jūsu draudzību un ļaus apkārtējiem saskatīt, cik ļoti tev rūp jūsu attiecības. Nebaidies citiem parādīt, ka aiz tavas spēcīgās ārienes mīt patiesi mīloša sirds!

 

 

Jaunava

Šodien var nākties saskarties ar kādu problēmu darbā, kurai nebūs iespējams atrast praktisku risinājumu. Lai kā tu mēģinātu šo situāciju risināt visdažādākajos veidos, tie nenesīs produktīvus rezultātus. Centies palūkoties uz to no emocionālās puses un izprast tajā iesaistīto cilvēku rīcību. Jo saprotošāks būsi pret citiem, jo vienkāršāka tavām acīm kļūs šī situācija.

 

Svari

Var gadīties, ka šodien grūtības sagādās kādu jaunu apstākļu vai notikumu pieņemšana. Vienalga, vai ar to saskarsies mājās vai darbā, tas raisīs tevī mulsumu. Centies saglabāt atvērtu sirdi un prātu. Ja nepieciešams, veic padziļinātu situācijas izpēti. Vari būt drošs, ka atbildes, kuras tik ļoti meklē, pavisam drīz pašas atnāks pie tevis.

 

 

Skorpions

Ir pienācis laiks ieviest izmaiņas savā dzīvē! Kaut kas pašreizējā dzīves ritmā ir kļuvis lieks vai traucējošs, līdz ar to, ja vēlies kaut ko sasniegt, jāļaujas pārmaiņām. Izvērtē pieejamās iespējas, lai atrastu piemērotāko veidu, kā gūt izaugsmi un panākumus.Viss ir tevis paša rokās!

 

 

Strēlnieks

Zvaigznes sola mīlas pilnas dzirksteles romantiskajā dzīvē. Tās var uzplaiksnīt attiecībās ar kādu, ar kuru jūs vieno milzu entuziasms, kopīgas intereses, izpratne un emocionālā saikne. Ja šobrīd jau esi atradis savu otro pusīti – jūsu attiecības kļūs vēl spēcīgākas un savstarpējā sapratne un cieņa augs augumā.

 

 

Mežāzis

Šodien būsi tendēts vairāk piedomāt pie sava veselības stāvokļa. Iespējams, jau kādu laiku tevi nomāc konkrēta problēma vai simptomi vai gluži vienkārši vēlies uzlabot kopējo veselības stāvokli. Perfekta diena, lai parūpētos par sevi un pārrunātu savas raizes ar ārstu. Tas tev nāks tikai par labu ilgtermiņā!

 

 

Ūdensvīrs

Šodien atskārtīsi, ka neesi bijis līdz galam patiess pats pret sevi saistībā ar kādu sirdij tuvu vēlmi. Iespējams, biji pārliecināts, ka sasniedzot vienu vai otru mērķi būsi piepildījis visas savas vēlmes un vajadzības, taču patiesībā izrādījās citādāk. Esi atklāts pret sevi un līdzcilvēkiem.

 

 

Zivis

Piemērota diena atpūtai un relaksācijai mājās. Tas gan nenozīmē, ka tev jāguļ mājās un jābaro savs slinkums. Radošā enerģija sitīs augstu vilni, liec to lietā! Atradīsi daudz interesantus projektus un idejas, kuras attīstīt un jau rīt varēsi iedvesmas pilns ķerties klāt pie to realizēšanas!

 

 

Iepriekšējais rakstsKādēļ vīrietis sāk krāpt savu sievieti? 7 IEMESLI
Nākamais rakstsŠīs nedēļas horoskops – 11. – 17. septembris