Neticami, bet jau uzreiz pēc šīs Lieldienu nedēļas sagaidīsim jau pavasara otro mēnesi – aprīli! Gaiss laukā kļūst aizvien spirdzinošāks. Uzzini, ko tev nesīs turpmākās dienas!Horoskops šai nedēļai: 25.-31. marts

Auns

Šī nedēļa sievietēm virs 35 gadu vecuma  atnesīs vairākas labvēlīgas iespējas finanšu situācijas nostabilizēšanai, lai varētu  atrisināt vairākas ar naudu saistītas problēmas. Uz kādu pazīšanos vai draudzību palūkosies pavisam citā, pozitīvā gaismā. Iespējamas jaunas iepazīšanās, kuras laikam ejot turpinās attīstīties. Gaidāmi vairāki vērā ņemami notikumi saistībā ar bērnu vai mazbērnu. Situācija būs visai emocionāla, neskatoties uz to, ar ko saistīta. Atsevišķos gadījumos var saskarties ar problēmām savu bērnu laulībā, kuru risināšanai nekā nevarēsi palīdzēt. Nedēļa pārsteigs tevi ar jaunumiem vai notikumiem, kas saistīti ar bijušo partneri vai laulāto. Iespējams, atkal uzplaiksnīs mīlas uguns, taču tas var būt arī kas cits. Uzsāksi konfliktu ar kādu, kurš pateiks vairākas ne visai patīkamas lietas. Pēc šīm nesaskaņām krietni pārdomāsi jūsu savstarpējo attiecību nākotni. Nedēļas laikā gaidāmi vairāki pārsteigumi darba vietā – komunikācija ar sabiedrībā pazīstamām vai politiski nozīmīgām personām, iepazīšanās ar cilvēkiem no tuvienes un tālienes. Trešdien esi gatavs saņemt ziņas par interesantiem notikumiem, kas norisinās citā pilsētā vai valstī.

 

 

Vērsis

Šīs nedēļas laikā tev nāksies pieņemt vairākus svarīgus lēmumus ģimenē, lielākoties saistītus ar kāda ģimenes locekļa klātesamību vai prombūtni. Labvēlīgs laiks, lai veiktu mājas uzlabošanas darbus vai pārvāktos uz citu māju vai dzīvokli. Saņemsi iepriecinošus jaunumus, kas saistīti ar tavu māju vai citu nekustamo īpašumu. Šī nedēļa būs svarīga un pat izšķiroša ģimenes un mājas lietu ziņā. Tev būs iespēja veikt pārmaiņas savā dzīvē un ģimenē, kā rezultātā var nākties pamest kaut ko vai atteikties no attiecībām ar kādu, lai ļautu sev piedzīvot pozitīvas vēsmas savā dzīvē. Izvairies no konfliktiem, tie nenesīs nekādu labumu, bet gluži otrādi – nopietni, negatīvi ietekmēs tavus plānus un attiecības ar apkārtējiem. Notikumi mīlas dzīvē var būt visai neparedzami. Iespējams, tev būs kādi plāni, kurus pēkšņi vajadzēs mainīt. Lai izvairītos no vilšanās, nekoncentrējies uz konkrētām lietām un ļauj notikumiem ritēt savu gaitu. Šonedēļ vari gaidīt svarīgu un interesantu notikumu, kas saistīti zēnu vai jaunu vīrieti no tava ģimenes loka. Vīriešiem šonedēļ vajadzēs pievērsties ar ģimeni saistītu pienākumu pildīšanai.

 

 

Dvīņi

Šīs nedēļas svarīgākie un zīmīgākie notikumi būs saistīti ar zīdaini, bērnu vai jaunieti no tava ģimenes loka. Labvēlīgs laiks remontdarbiem un uzlabojumiem mājās, jaunu iekārtu un citu mājsaimniecībā noderīgu lietu iegādei. Atmiņā uzplaiksnīs kās sens sapnis, vēlme, kurš liks tev aptvert, cik ļoti mainījusies tava dzīve un skats uz to. Sapratīsi, ka tas, ko agrāk kāroji, tagad vairs tev nešķiet tik nozīmīgs un nespētu sniegt vēlamo gandarījumu. Iespējams, šīs atklāsmes būs saistītas ar notikumiem mīlas dzīvē. Attiecības ģimenē šajā nedēļā tiks pakļautas vairākiem pārbaudījumiem un būs saistītas ar kādu meiteni vai jaunu sievieti. Iespējams, atklāsi kādu noslēpumu, slepenas darbības, nereālus solījumus un centienus radīt intrigas. Ģimenes noslēpumus paturi ģimenē un neizklāsti tos citiem. Atjaunosies komunikācija ar kādu ģimenes locekli, kurš dzīvo tālienē. Pateicīgs laiks romantiskiem randiņiem un jaunu attiecību uzsākšanai. Daudziem gaidāmi atpūtas ceļojumi, tikšanās ar draugiem un sev nozīmīgiem cilvēkiem.

 

 

Vēzis

Nedēļas laikā piedzīvosi patīkamus un interesantus brīžus ar savu otro pusīti vai laulāto draugu. Kopumā nedēļa paies uz emocionāli pozitīvas nots, taču, protams, viss atkarīgs no tavām vēlmēm, gaidām un prasībām. Daži notikumi būs paredzēti un gaidīti, citi attīstīsies laika gaitā, taču neskatoties ne uz ko, tie visi būs tev labvēlīgi. Centies tev draudzīgo zvaigžņu stāvokli izmantot, lai attīstītu savus profesionālos un biznesa plānus, idejas. Būs vairākas labas iespējas gūt jaunus kontaktus, ieteikumus, padomus no svarīgiem un izpalīdzīgiem cilvēkiem. Veiksme darbā tev atnesīs papildus peļņu. Gaidāma interesanta komunikācija un iepazīšanās ar cilvēkiem, kuri dzīvo citviet. Nepatikšanas var piemeklēt vīrieti no tava ģimenes vai kaimiņu loka. Sievietes šajā nedēļā alks pēc mīlestības. Vīrieši saņems jaunumus vai piedāvājumu, kas saistīts ar darbu vai biznesu. Šajā nedēļā tavs smagais darbs beidzot nesīs augļus.

 

 

Lauva

Šajā nedēļā dažādi notikumu pavērsieni gaidāmi Lauvas zīmē dzimušām meitenēm un jaunām sievietēm. Daudzi liks cerības uz ar naudu un finanšu dokumentiem saistītu situāciju atrisināšanu. Ja tavas plānotās darbības būs legālas un likumiskas, tad vari būt drošs, ka izdosies viss iecerētais. Nedēļas laikā tavā labā darbosies kāds vīrietis. Iespējams, saņemsi palīdzību, aizsardzību, padomu, piedāvājumu vai ko citu no vīrieša, kuru pazīsti un, kuram uzticies. Īpašus brīžus piedzīvos vīrieši vecumā virs 35 gadiem. Šis var būt zīmīgs un veiksmīgs pagrieziena punkts tavā dzīvē. Neskatoties uz augstajām cerībām, ko liec uz viena konkrēta plāna īstenošanu, vari sākt raudzīties uz to nedaudz pesimistiski. Vari sajust vēlmi atsevišķām lietām pielikt punktu un veltīt savu enerģiju kam citam. Pacietības vai tolerances trūkums var apdraudēt vairākas svarīgas savstarpējās attiecības. Samierināšanās ar kādu situāciju var rezultēties īslaicīgā vai pilnīgā attiecību lūzumpunktā. Vīriešiem labs laiks, lai ieviestu pārmaiņas savā dzīvē. Gados jauniem vīriešiem zvaigznes sola laimi, kuru ieteicams neignorēt. Sievietes var gaidīt labus jaunumus saistībā ar ceļošanu vai cilvēkiem, kuri dzīvo tālienē. Labvēlīga nedēļa, lai uzsāktu jaunas attiecības.

 

 

Jaunava

Visā visumā nedēļa solās būt piesātināta ar neparedzētiem notikumiem. Iespējams, saņemsi negaidītu, nelielu naudas summu – atradīsi to uz ielas vai kādā aizmirstā makā, kabatā. Tiksies ar kādu, kurš dzimis Svaru, Ūdensvīra vai Dvīņu zīmē. Šī tikšanās būs ļoti svarīga pirms kāda lēmuma pieņemšanas. Nozīmīgākie notikumi šajā nedēļā būs kāda tuvinieka pieredze saistībā ar naudu. Gaidāmas svarīgas un interesantas iepazīšanās ar cilvēkiem no tuvienes un tālienes. Atklāsi vairākas lietas, kas pasargās tevi no potenciālā raižu un rūpju sloga. Var gadīties, ka izjutīsi zināmu spriedzi, taču tai pašā laikā apzināsies, ka arī tā reizēm ir vajadzīga un dabiska parādība. Iespējams, izkāpsi no komforta zonas un noslēgsi savā dzīvē kādu posmu, lai uzsāktu jaunu. Tev priekšā ir pārmaiņu laiks. Vīriešiem patīkamus brīžu sagādās ar mājām saistīti notikumi. Tas var būt kāds pirkums vai uzlabojums tavā dzīvesvietā. Nedēļas gaitā sastapsies ar nelielām naudas problēmām, ar kurām iepriekš jau biji rēķinājies. Iespējams, nāksiet veikt steidzamu maksājumu vai aizkavēsies naudas saņemšana. Lai arī kāda būtu problēma, šo septiņu dienu laikā tā atrisināsies. Zvaigznes sola sanākšanu saistībā ar tuvinieku vai kaimiņu. Neēļas beigās tevi pārsteigs kāds telefona zvans vai e-pasta vēstule.

 

 

Svar

Šonedēļ gados jaunākiem vīriešu kārtas pārstāvjiem nāksies veltīt laiku pārdomām par notikumiem pēdējo mēnešu laikā. Strauji tuvojas kāds svarīgs notikums tavā dzīvē, taču tā nozīmi sapratīsi vien tad, kad būsi atrisinājis neatrisinātos jautājumus un attiecību problēmas. Vīriešiem virs 35 gadu vecuma būs darīšana ar kādu nozīmīgu dokumentu, līgumu vai piedāvājumu. Šajā nedēļā gaidāmi dažādi notikumi saistībā ar tavu ģimeni vai tuviniekiem. Iespējams, gaidīsi kādu konkrētu lēmumu no sava mīļotā cilvēka, vecākiem vai bērniem. Vilšanās sajūta dēļ kāda ceļojuma tevi pasargās no veltām ilūzijām. Gūsi jaunas iespējas, kas ļaus tev atkal ceļot vai satikt cilvēkus, kuri dzīvo vai strādā tālienē. Iesaistīsies konfliktā ar vectēvu, tēvu, brāli vai vīru, kurš atgādinās tev par pagātnē pieļautajām kļūdām. Darbā ieteicams nostiprināt attiecības ar kolēģiem, attīstīt savu profesionalitāti un nodibināt jaunus biznesa sakarus. Izvairies no pārstrādāšanās.

 

 

Skorpions

Šī nedēļa vīriešiem virs 35 gadu vecuma solās būt visai darbīga un atbildīga. Centies izdarīt visu, kas darāms un neatlikt darbus uz vēlāku laiku. Veicamie uzdevumi tikai nāks klāt, līdz ar to laikā nepadarītie darbi neatrisināti krāsies, ja laikā tos neveiksi. Nedēļas gaitā saņemsi ielūgumu, svarīgu ziņu vai piedāvājumu no kāda Auna, Lauvas vai Strēlnieka zīmē dzimuša cilvēka. Saņemsi iespēju notriekt putekļus no kādām senām idejām un plāniem, kas saistīti ar tavu ģimeni vai biznesu. Tiks apspriestas iespējas tos realizēt un apstākļi tam būs sevišķi labvēlīgi. Daudziem priekšā ir kāda ģimenes apvienošanās pēc noteikta perioda, kas pavadīts šķirti. Saņemsi iepriecinošus jaunumus par negaidītu veiksmi, laimi un progresu savu draugu dzīvē, kas skars arī tevi. Tevi pārsteigs ielūgums uz tikšanos ar draugiem, kur varēsi uzzināt interesantu un noderīgu informāciju. Izdevumi šodien solās būt lielāki kā ierasts. Sargā savu maku un finanšu dokumentus no svešām acīm, sevišķi publiskās vietās.

 

 

Strēlnieks

Šī nedēļa būs pilna ar dažādiem, nozīmīgiem notikumiem tavā mīlas dzīvē, it īpaši, ja tavs mīļotais cilvēks ir dzimis Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē. Sievietēm virs 35 gadu vecuma gaidāms kāds pārsteigums, kurš padarīs konkrēto dienu atmiņā paliekošu. Zvaigznes sola nelielu aizķeršanos un vajadzību atrisināt kādas ar mājsaimniecību vai īpašumu saistītas problēmas, vienošanās vai pienākumus. Atradīsi risinājumu kādam ieilgušam materiālas dabas jautājumam. Labvēlīgs laiks sakārtot īpašumu lietas. Ienākumi tavā budžetā var nebūt tādi, kā plānots un cerēts, tādēļ pievērs uzmanību kur un kā tērē naudu. Iespējams, kāds dokuments atnesīs tev gan papildus ienākumus, gan vilšanos un problēmas līdz ar tiem. Patīkamus brīžus sagādās kāds īpašs notikums vai svinības par godu vīrietim no tava ģimenes vai draugu loka. Gaidāma tikšanās, saruna vai cita veida saikne ar vīrieti, kurš strādā vai dzīvo citviet. Pirmdien un piektdien vari saņemt interesantu telefona zvanu.

 

 

Mežāzis

Labvēlīga nedēļa, lai izpildītu plānus un gaidas saistībā ar grūtniecību vai bērnu. Saņemsi priecīgus jaunumus par grūtniecību vai bērna piedzimšanu. Zvaigznes sola ziņas, kas saistītas ar naudu vai finanšu dokumentu, ko saņemsi tuvākajā nākotnē. Nāksies pieņemt svarīgus lēmumus vai ļauties pārmaiņām. Nedēļas gaitā piedzīvosi kādu nozīmīgu brīdi ģimenē – saderināšanos, kāzas, pārmaiņas vai īpašu veiksmi savu tuvinieku dzīvē. Konflikti un nesaskaņas, ar kurām sastapsies darba vietā, atrisināsies par labu tavām interesēm. Darba jautājumos nebaidies būt prasīgāks pret saviem kolēģiem. Veiksme darbā būs saistīta ar tavu pozīciju, idejām un piedāvājumiem. Gaidāmi ienākumi ģimenes budžetā no kāda cita tuvinieka puses. Veiksi vairākus svarīgus pirkumus savai mājai vai ģimenei. Iespējams, nāksies iegādāties dāvanu par godu kādam īpašam notikumam vai, lai vienkārši pārsteigtu mīļoto.

 

 

Ūdensvīr

Šī nedēļa sniegs zināmu atvieglojumu ģimenes lokā notiekošajās tikšanās, sarunās un diskusijās par nākotnes plāniem. Pozitīvu notikumu attīstību piedzīvos arī tie, kuri iesaistīti tiesas prāvās. Nedēļas gaitā gaidāms drauga vai kaimiņa apciemojums. Nebūšanas lielākoties būs saistītas ar finansēm un naudu. Lai gan to pamatā nebūs liela naudas summa, situācija būs visai nopietna un izšķiroša. Var nākties veikt lielas pārmaiņas vai pieņemt nozīmīgu lēmumu. Iesaistīsies konfliktā ar sievieti, taču tas tevi nepārsteigs. Saņemsi jaunumus par kādu notikumu drauga, kolēģa vai kaimiņa dzīvē. Lai arī ar ko tie būtu saistīti, tev nebūs nepieciešams tajos iejaukties. Uzzināsi sīkāku informāciju par kādu sievieti un viņas dzīvē notiekošo. Gados jaunām sievietēm nāksies veltīt laiku, lai izvērtētu kādas nesen uzsāktas, romantiskas attiecības. Vīrieši centīsies atrisināt mistēriju, noslēpumu, intrigas vai rīcību, ko paveicis cilvēks no ģimenes vai kolēģu vidus. Problēmas sagādās bērna veselība vai izglītība.

 

 

Zivis

Šonedēļ zēniem un jauniem vīriešiem  gaidāms kāds izbrauciens vai svarīga, interesanta tikšanās ar cilvēkiem no citiem pagastiem, pilsētām un valstīm. Jebkuri kontakti, tikšanās un virtuālās sarunas šajā nedēļā būs svarīgas un vitāli nepieciešamas ceļā uz taviem panākumiem. Tevi pārsteigs jaunumi, zvans vai ielūgums, ko saņemsi no draugiem. Informācija, ko uzzināsi būs lietderīga un nozīmīga. Zvaigznes sola interesantus notikumus, kontaktējoties ar cilvēkiem, kuri dzīvo citviet. Iespējams, patīkamas emocijas sagādās neliels laimest vai balva. Izmēģini savu veiksmi un par nelielu naudas summu iegādājies loterijas biļeti. Izvairies kādam dot naudu vai lūgt to pats. Pirmdiena solās būt visai neparedzama diena, kura atnesīs tev vairākus slēptus vēstījumus.

 

 

 Veiksmīgas turpmākās dienas! 

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsKaty vēlas dāvāt bērniņu 40 gadus vecākajam miljonāram – un nolemj rīkoties
Nākamais rakstsTavs horoskops lieliskam APRĪLIM