Auns

Šo dienu pavadīsi, atrodoties emocionāli svārstīgā noskaņojumā. Pirmkārt, kāds tevi pagūs pamatīgi nokaitināt jau no paša agra rīta. Tev būs jāklausās viņa garajā stāstā par kādu ikdienišķu vai garlaicīgu notikumu. Būs grūti savaldīties un gaidīt, kamēr šis runātīgais cilvēks būs pabeidzis savu sakāmo. Viņam aizejot, tavs noskaņojums atkal uzlabosies.

 

 

Vērsis

Šodien ņemsi dalību kādā ģimenei nozīmīgā pasākumā. Tā būs tuvinieku kopā sanākšana, kurā piedalīsies arī kāds tev ne visai tīkams cilvēks. Viņš mēģinās tevi pavilkt uz zoba, taču tu nepievērsīsi tam lielu uzmanību un neļausies viņa provokācijām. Pasākums aizritēs mierīgi, bez konfliktiem un skandāliem,bet, tiklīdz tas būs galā, tu uzaicināsi savu oponentu uz sarunu, kuras laikā skaidri un gaiši darīsi viņam zināmu, ka nevēlies, lai tevi traucē.

 

 

Dvīņi

Šodien kļūsi par mentoru kādam nepieredzējušam, jaunam vīrietim. Mēģināsi nodot viņam savas zināšanas un prasmes sportā, mākslā vai kādā citā jomā. Tavs māceklis būs ļoti uzmanīgs un talantīgs, kā rezultātā šis izglītojošais process jums abiem vienmēr paliks kā skaistas atmiņas. Iespējams, kļūsiet pat par tiešām labiem draugiem.

 

 

Vēzis

Šodien ieteicams izvairīties no jebkāda veida nesaskaņām. Cenšanās pierādīt savu taisnību tikai patērēs tavus nervus un laiku, taču šī svētdiena var izvērsties arī patīkama un produktīva. Apsver iespēju iegādāties abonementu trenažieru zālē vai uzsākt apmeklēt grupu nodarbības. Ja uzsāksi regulāri trenēties, varēsi novērot apbrīnojamas pārmaiņas gan savā izskatā, gan pašpārliecinātībā.

 

 

Lauva

Šodien nevajadzētu ignorēt ieteikumus, kurus saņemsi no kāda vieda vīrieša. Pat, ja sākumā viņa sniegtie padomi liksies smieklīgi, centies tajos ieklausīties. Nepaļaujies tikai un vienīgi uz sevi, pieņemot lēmumus, kuri attiecās uz ģimeni un ikdienas dzīvi. Griezies pēc palīdzības pie tuviniekiem un tu izvairīsies no pārguruma dienas beigās.

 

 

Jaunava

Šodien tava personība raisīs interesi kādā pievilcīgā cilvēkā. Jūsu ceļi krustosies pūļa vidū un, tiklīdz jūsu acis sastapsies, izjutīsi emocionālu dzirksteļošanu. Abi labprāt satiksieties atkal un atkal, aizvien nostiprinot savstarpējo saikni un pateicoties liktenim par šo maģisko tikšanos. Pastāv liela iespēja, ka jūsu starpā izveidosies nopietnas attiecības.

 

 

Svari

Šodien tevi aizraus virtuālo ziņu apmaiņa. Cilvēks, ar kuru nodosies sarunām, būs viens no retajiem, ar kuriem vari viegli un patīkami komunicēt. Izteiksi viņam priekšlikumu satikties reālajā dzīvē un viņš ar lielāko prieku piekritīs tavam aicinājumam. Iespējams, jau dienas otrajā pusē satiksieties un būsi pārsteigts, cik ļoti viņa rīcība realitātē atšķiras no uzvedības virtuālajā pasaulē. Aizraujošais sarunu biedrs pēkšņi būs kļuvis pasīvs un garlaicīgs, tādēļ meklēsi veidu, kā iespējami ātrāk pamest šo tikšanos.

 

 

Skorpions

Šodien gūsi iespēju ieraudzīt kāda cilvēka tumšo personības pusi. Tu biji gatavs sākt viņu saukt par draugu, taču patiesās dabas parādīšana sagādās tev pamatīgu vilšanos, kā rezultātā pakāpeniski pārtrauksi jebkāda veida komunikāciju ar viņu.

 

 

Strēlnieks

Šo dienu pavadīsi uz romantiskas nots. Tavs partneris būs parūpējies par kādu īpaši patīkamu pārsteigumu. Lai gan tu nebūsi ļoti pārsteigts par viņa romantisko rīcību, tu ļoti novērtēsi viņa rūpes un vēlmi sagādāt tev patīkamas emocijas.

 

 

Mežāzis

Šo dienu pavadīsi strādājot. Tavam priekšniekam būs nepieciešama tava palīdzība kāda sarežģīta jautājuma risināšanā un tu nedrīkstēsi atteikt. Dienas beigās izjutīsi manāmu nogurumu un vilšanos par to, ka neesi paguvis kārtīgi atpūsties. Atpūta, diemžēl, sagaida tevi tikai naktī. Lai izvēdinātu galvu, vari izmēģināt neilgu pastaigu pa naksnīgajām ielām.  

 

 

Ūdensvīrs

Šodien nodosies pašmācībai. Skatīsies dokumentālās filmas, atklāsi priekš sevis jaunas, interesantas mājaslapas internetā vai pavadīsi laiku, lasot kādu aizraujošu grāmatu. Gūtās zināšanas tev liks aizdomāties par daudz ko. Pastāv liela iespēja, ka šīs pārdomas tev kaut kādā veidā liks norobežoties no pārējiem mājiniekiem, kuri uz notiekošo raudzīsies ar neizpratni vai aizvainojumu.

 

 

Zivis

Šodien ieteicams neļaut pārāk daudz vaļas savām mežonīgajām fantāzijām. Pirms sāc vizualizēt dzīvus attēlus savu acu priekšā, nolaidies tuvāk zemei. Ja turpināsi lidināties mākoņos, vari piedzīvot vilšanos, piemēram, saprotot, ka cilvēks, ar kuru esi izsapņojis visu mīlas stāstu, patiesībā nav nemaz tevī ieinteresēts vai saredz tevi tikai kā draugu.

 

 

Veiksmi!

 

Iepriekšējais rakstsDiemžēl Magones aizdomas piepildās; sākas izmeklēšana
Nākamais rakstsGaidāma pamatīga laika maiņa; sinoptiķu prognozes pārsteidz vēl vairāk!