Noskaidro kādas kaislību vēsmas TEVI sagaida šajā nedēļas nogalē!

 

Auns

milas-laika-prognoze-saule-aiz-makona

Iespējams, zini, kā tava otra pusīte jūtas, taču šajā nedēļas nogalē tu saskatīsi visu daudz skaidrāk un intensīvāk, migla jūsu attiecībās sāks izklīst. Ja tavs mīļotais cilvēks līdz šim nav bijis īsti runīgs par attiecību jautājumiem, pavisam drīz spēsiet apspriest visu, kas, iespējams, jau kādu laiku ir palicis neizrunāts. Tāpat šis būs piemērots laiks, lai arī tu pati atklātu savas sajūtas, kā arī būtu godīga pati pret sevi. Šī nedēļas nogale noteikti nav domāta – noslēpumiem, viltībām vai nenoteiktībai par tavām jūtām.

 

Vērsis

milas-laika-prognoze-lietus

Šajā nedēļas nogalē tu atklāsi, ka viss nenotiks īsti pēc tava prāta, tas nebūs piemērots laiks lēmumu pieņemšanai, tāpat kā būs neauglīgs laiks – darbībām vai jaunu projektu uzsākšanai. Ja tu ļoti vēlies kaut ko lūgt savam mīļotajam cilvēkam, šis noteikti nav piemērotākais brīdis tam. Pat, ja viss sākumā šķitīs labi, drīz vien, visticamāk, noies no pareizā ceļa un tu vēlēsies, kaut nekad nebūtu sākusi šo sarunu.

 

Dvīņi

milas-laika-prognoze-saule

Nedēļas nogale tev sagatavojusi laimīgus, veiksmīgus notikumus! Šis būs perfekts laiks, lai lūgtu mīļotajam cilvēkam, ko tādu, ko jau ilgāku laiku esi nolikusi malā vai, piemēram, ja esi no attiecībām brīva – atklātu par savām jūtām kādam sev īpašam cilvēkam. Viss, ko tu šajā laikā uzsāksi, vainagosies panākumiem, kādus, visticamāk, nemaz necerēji gūt. Ja jau sen plāno kādu īpašu rīcību, ir īstais laiks īstenot to! Rīkojies pēc principa – tagad vai nekad! Neesi pārsteigta, ja saņemsi kādu negaidītu pārsteigumu. Šis ir labs laiks, lai palutinātu sevi.

 

Vēzis

milas-laika-prognoze-saule

Visticamāk, šajās dienās vēlēsies nedaudz iepauzēt, lai pārliecinātos, ka visi tavi plāni ir labi izanalizēti, jo, ja sasteigsi kaut ko pārāk ātri, noteikti palaidīsi garām kādu būtisku niansi, kas draud izjaukt visu plānu, pie kura tik rūpīgi esi strādājusi. Pat, ja veiksme būs tava sabiedrotā, steiga nekad nenāk par labu. Ja būsi piesardzīga un modra, viss būs kārtībā! Neuzmanība – pretēji, sagraus it visu! Tomēr neesi nedroša, ne tā, ne pārlieka augstprātība nenāk par labu nevienā gadījumā.

 

Lauva

milas-laika-prognoze-saule-aiz-makona

Pārstāj prātot par kaut ko un sāc rīkoties! Dari to šajā nedēļas nogalē. Ja tu baidīsies no tā, kas notiks, taču neko nemainīsi, atbildi neuzzināsi nekad. Labāk taču ir zināt, ne prātot – kā būtu, JA būtu. Nerīkojoties veiksme var izslīdēt tev caur pirkstiem un paliksi vien minot… Šis ir laiks, kad būt drosmīgai, zvaigžņu stāvoklis ir tam labvēlīgs, viss var mainīties tā, kā tu to vēlies. Īsteno savas ieceres. Pat, ja kļūdīsies, zināsi, ka mēģināji.

 

Jaunava

milas-laika-prognoze-saule

Šajā nedēļas nogalē tevi iedvesmos un teju spārnos mīļotā cilvēka klātbūtne. Gaisā virmos tās emocijas, kas starp jums bija brīdī, kad tik tikko iepazināties. Visticamāk, saskatīsi savā otrā pusītē virkni pozitīvu iezīmju. Turklāt, ja tomēr kaut kas šķiet garlaicīgs un pārāk vienmuļš jūsu attiecībās, šajās dienās viss mainīsies. Jutīsies enerģijas pilna un atjaunojusies. Būsi emocionāli stabila un mierpilna, nekas nespēs satricināt jūsu savienību. Zvaigznes norāda, ka šis ir lielisks laiks, lai mīļotajam cilvēkam pateiktu, cik nozīmīgs un īpašs tev viņš ir, ļaujies emocijām!

 

Svari

milas-laika-prognoze-sniegs

Zvaigznes iezīmē, ka šajā nedēļas nogalē tevi sagaida pretošanās no apkārtējiem, jo īpaši – pašiem tuvākajiem. Šis nav piemērots laiks jauniem projektiem vai tam, lai tu kļūtu par kādas komandas daļu. Neviens nevēlēsies piekāpties tev un tev nāksies patērēt daudz enerģijas, lai piesaistītu apkārtējo uzmanību. Iespējams, mīļotais cilvēks alks tavu klātbūtni vairāk nekā iepriekš un tev šķitīs, ka nepietiek laika pašai sev. Diemžēl šajās dienās tevi vadīs stress un satraukumi, visticamāk, jutīsies neapmierināta. Ja ir radies kāds konflikts, met augstprātību pie malas un palūdz otrai pusītei piedošanu, tas tikai uzlabos radušos situāciju. Centies nomierināties un nesastrēbt karstu! Atceries, ka viss nokārtosies un drīz vien mainīsies. Ja jūties nomākta, nepadari tādus arī apkārtējos. Zvaigznes norāda, ka šis ir lieliski piemērots laiks savu emociju sakārtošanai, paliekot vienai – ar savām domām un sajūtām.

 

Skorpions

milas-laika-prognoze-lietus

Šajā nedēļas nogalē tevī var būt skumjas un vilšanās sajūta, visticamāk, vēlēsies atpūsties un būt ar sevi, cik vien tas ir iespējams. Zvaigznes iesaka pavadīt savu laiku analizējot to, kas tieši šobrīd ir nomācis tavu prātu un sirdi. Iespējams, pie vainas ir tas, ka neesi izgulējusies, atgūsti spēkus! Tomēr, lai cik slikti un bezcerīgi viss šobrīd arī nešķistu, atceries, ka drīz šīs nianses mainīsies un viss nokārtosies. Uzlūko šīs dienas kā laiku, kad ieklausīties savās sajūtās un vēlmēs, tas tev ļoti noderēs nākotnē!

 

Strēlnieks

milas-laika-prognoze-lietus

Zvaigznes norāda, ka turpmākajās dienās, visticamāk, viss nebūt nenotiks pēc tava prāta. Tev var šķist, ka nenotiek progress, ka tā ir teju jebkurā dzīves sfērā, īpaši – attiecībās ar mīļoto cilvēku. Iespējams, jutīsies tā, ir kā jums nav vairs nekādu iespēju, jo esat iestiguši rutīnā. Tev var šķist, ka neko vairs nevar vērst par labu, taču pacenšoties – atklāsi, ka cerība pastāv teju vienmēr! Ja tu tici sev, saviem spēkiem, viss mainīsies! Izmēģiniet kaut ko jaunu, ieviesiet citādākas nianses, kas iekrāsos jūsu attiecības. Tikai šādi jūs spēsiet izkustēties no nulles pozīcijas.

 

Mežāzis

milas-laika-prognoze-saule-aiz-makona

Visticamāk, šajās dienās meklēsi emocionālu atbalstu un stabilitāti. Tomēr tas ir kas tāds, ko tu spēj rast pati, ne kāds to tev var iedot, tikai tavos spēkos ir ko mainīt! Nemeklē atbildi ārpus sevis, tā ir tevī pašā! Šis, visticamāk, būs vientulības un noslēgtības laiks, kas nebūt nav slikti. Kāpēc? Šādi tu spēsi labāk izprast un izanalizēt savas emocijas un patiesās vēlmes. Ja plāno šobrīd ļauties kādiem notikumiem, dari to, rīkojies! Pārstāj plānot un sāc beidzot rīkoties!

 

Ūdensvīrs

milas-laika-prognoze-lietus

Šajā nedēļas nogalē tu atklāsi, ka, visticamāk, nekas nenotiek tā, kā tu to vēlies, ka neviens nav ieinteresēts tevī. Ja tu konstatē, ka visi tavi draugi un ģimenes locekļi uzlūko tevi ar nosodījumu, ir pienācis laiks nedaudz rūpīgāk uzlūkot SAVU rīcību. Vai neesi aizskārusi savu vistuvāko jūtas, liekot viņiem justies slikti? Ir īstais laiks, lai kompensētu to, ko esi kļūdaini izdarījusi. Tas varētu būt pārmetums mīļotajam cilvēkam vai rīcība, kas aizskārusi otras pusītes jūtas. Daudziem noteikti šķiet, ka neuztver viņus nopietni. Ir laiks to mainīt! Zvaigznes norāda, ka šīs būs lieliskas dienas, lai interesētos par tiem, kuri ir tev līdzās, savu personību atstājot otrajā plānā. Viņi to jau sen ir pelnījuši!

 

Zivis

milas-laika-prognoze-saule

Zvaigzņu stāvoklis paredz, ka šis ir piemērots laiks, lai savai otrajai pusītei atgādinātu, cik nozīmīga un īpaša tev ir jūsu savienība, cik svarīgs šis cilvēks ir tavā dzīvē. Atklāj to, ko esi centusies jau krietnu laiku noslēpt. Izmanto šo nedēļa nogali, lai parādītu, ka esi laimīga, ka jūs esat kopā, varat pavadīt laiku līdzās, ka jūsu kopīgā pagātne ir tikpat nozīmīga kā nākotne. Kad pēdējo reizi pāršķirstījāt fotoalbumus? Ir laiks pakavēties šajos lieliskajos mirkļos. Šajā nedēļas nogalē koncentrējies uz to, kas padara laimīgu tevi un tavu otru pusīti. Iespējams, saņemsi kādu dāvanu!  

 

Lai jums lieliska nedēļas nogale!

Sabiedrība

“Maxima” komentē Lietuvā ieviestos skarbos ierobežojumus nevakcinētajiem – kas notiks, ja tādi būs arī pie mums?

  No pagājušās nedēļas Lietuvā ieviestie ierobežojumi, kas liedz brīvu pieeju pirmās nepieciešamības precēm un pakalpojumiem...

Kašers pats savā virtuvē sastopas ar negaidītu problēmu

  STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Kašers izrādās īsts iesācējs virtuvē, taču vēlas apgūt jaunas...

Izskan milzīgi jaunumi visiem “Maxima” pircējiem

  Pēc noslēpumainā ”Maisiņš vaig” vides objekta uzstādīšanas Rīgas centrā, “Maxima Latvija” atklāj tā saturu un...

Sipeniece-Gavare publiski sastrīdas ar populāru dziedātāju

  Ētera personība un humoriste Baiba Sipeniece-Gavare intervijai izdevumam "Patiesā Dzīve" skarbi izteikusies par politiķiem, kuri...

Nedēļas pirmajā dienā Latvijā miruši 13 Covid-19 slimnieki, tostarp jauna sieviete un divi četrdesmitgadnieki

  Diemžēl otrdien saņemtas ziņas, ka aizvadītajā diennaktī miruši 13 Covid-19 slimnieki, vēsta Slimību profilakses un...

Covid-19 situācija Latvijā: Diemžēl izskan pagalam nepatīkamas ziņas

  Nacionālā veselības dienesta dati* par augustā stacionētiem Covid-19 pacientiem, liecina, ka lielākā daļa cilvēku, kuri saslima ar...

Horoskopi un Testi

“Arī sienas runā” jeb ko tava mājokļa krāsas stāsta par tevi

Straujiem soļiem tuvojas rudens – viens no košākajiem gadalaikiem, kas īpaši izceļas ar spilgtu krāsu...

Atklātas horoskopa zīmes, kuras 2022. gadā būs visveiksmīgākās

Aplūko vai arī tava horoskopa zīme solās nākamgad būt īpaši veiksmīga!   Lauva Lauva joprojām svinēs uzvaras gājienu...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. septembris

  Pirmā dienas puse nesolās būt pārāk pozitīva. Emocijas ietekmēs tavu attieksmi, bet tu nedrīksti padoties,...

Tavs horoskops veiksmīgam OKTOBRIM

Rudens ir klāt! Ielūkosimies zvaigznēs! Auns Zvaigznes norāda, ka oktobrī neprecējušies šī zvaigznāja pārstāvji var izjust vēlmi...
Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. septembris

  Šīs dienas enerģētika solās būt laipnības un mīlestības piepildīta. Labvēlīgs laiks esošo attiecību nostiprināšanai un...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. septembris

   Klāt 19. septembris. Ko tev šai dienai paredz zvaigznes?   Auns Zvaigznes norāda, ka pirmā dienas puse tev var...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķim Bricim neiepriecinoša prognoze tuvākajām dienām, bet ir arī laba ziņa

Uz siltāku laiku cerības nedēļas nogalē, intervijā LTV "Rīta Panorāmai" pirmdien sacīja LTV laika ziņu...

Nedēļas otrajā pusē laiks jūtami mainīsies – prognoze 7 dienām!

  Otrdien, mazinoties ciklona ietekmei, nokrišņi mitēsies, savukārt nedēļas nogalē valsti sasniegs plaša nokrišņu zona, tādēļ...

Nākamā nedēļa būs auksta, bet ir arī labā ziņa. Stāsta Toms Bricis

  "Arī nākamā nedēļa būs auksta, bet prognozēs manāmas cerības uz nelielu atvasaru mēneša beigās," stāsta...