Noskaidro, kādas kaislību vēsmas tevi sagaida šajā nedēļas nogalē!

 

Auns

milas-laika-prognoze-saule

Šajā nedēļas nogalē tavā galvā būs neskaitāmi daudz radošu ideju, īpaši, ja runa būs par kādu jaunu iepazīšanos. Šīs dienas būs īpaši piemērotas arī romantikas baudīšanai, tādēļ nekautrējies no sava seksīguma, bet liec to lietā! Atceries – arī tad, ja tev ir nopietnas attiecības, nevis pirmie randiņi – ir pavisam normāli, ja tu flirtē ar savu partneri! Romantika vienmēr sākas galvā… Pavadi laiku arī ar cilvēkiem, kuri tev patīk, nebojā noskaņojumu tiekoties ar tiem, kuri tev visai nepatīk.

 

Vērsis

milas-laika-prognoze-lietus
Ja tu šobrīd izjūti vientulības dvesmu, iespējams, vēlēsies sevi “sapurināt” pievēršoties kam aktīvam, piemēram, apmeklējot sporta zāli. Nē, šajā nedēļas nogalē savu ilgi meklēto sirdsāķīti tu tur nesastapsi, bet nekad taču nenāk par ļaunu parūpēties par sevi, vai ne? Atceries – ir labi izskatīties lieliski, bet ar noteikumu, ka arī strādājot pie sava skaistuma tu jūties labi, nevis dari to tikai kāda cita dēļ. Ir laiks apdomāt to, kas tu esi un,ko patiesībā vēlies. Ja tev jau ir attiecības, šis ir īpaši piemērots laiks, lai koncentrētos uz savu partneri. Uzklausi viņu un atbalsti ar savu sapratni. Tava mīlestība liks viņam justies atbalstītam un saprastam. Palīdzi arī draugiem un ģimenes locekļiem, tavi padomi šajā nedēļas nogalē var izrādīties īpaši nozīmīgi. 

 

Dvīņi

milas-laika-prognoze-sniegs

Pēdējā laikā bieži tevi pārņem sajūta, it kā tu skrietu pret vēju? Piemēram, to tu varētu izjust tā, ka tik daudz kas ir jāpaspēj noteiktos termiņos. Šī nedēļa tev ir bijusi pietiekami drudžaina, tāpēc ir pienācis laiks nedaudz to visu piebremzēt. Un kā to vislabāk izdarīt? Šoreiz – esot vienatnē. Atpūties! Paskaties televizoru, rāmi pasēdi pie tējas krūzes, vienkārši velti laiku sev. Tas nav egoistiski, tas tev ir nepieciešams! Arī tad, ja tev ir attiecības, atrodi laiku, lai pabūtu vienatnē. Tas nāks par labu ne vien tev, bet arī tavam partnerim, jo tev taču ir jājūtas labi! Padomā par pagātni un, ja ir kaut kas traucējošs, kas tev vēl šobrīd neliek mieru, mēģini risināt situāciju – nevelc pagātni līdzi arī turpmāk! Iespējams, tev ir jāatbrīvojas no kādām pagātnes attiecībām, kas patiesībā līdz galam jau ilgu laiku nav izdarīts.

 

Vēzis

milas-laika-prognoze-lietus

Ir pienācis laiks beidzot tikt galā ar pagātni – jo tā rada tev nevajadzīgus emocionālas dabas traucējumus – risini to, jo tev ir svarīgi izdzīvot laiku, kas dots tagadnē. Nedēļa ir bijusi ļoti aizņemta, taču šajā nogalē rodi laiku, lai uzlabotu dažas situācijas, kas risinās tev apkārt. Viss, kas tev jādara – jākoncentrējas uz savām prioritātēm un jāiztīra māja. Jā, lai gan, iespējams, tev tas šķiet jocīgi, šajā nedēļas nogalē īpaša nozīme ir tam, lai tava dzīvesvieta būtu skaisti sakopta. Izmet arī to, ko taupi no pagātnes, tev tas vairs nav vajadzīgs – nelolo liekas ilūzijas, bet dzīvo tagadnē! Iespējams, ir pienācis laiks, lai padomātu par to, cik nopietnas attiecības tu vēlies. Un, ja tev tādas jau ir – apspried šo jautājumu ar savu partneri, lai saprastu, kādi ir jūsu kopējie nākotnes plāni, un vai tie tiešām ir līdzīgi?

 

Lauva

milas-laika-prognoze-saule

Iespējams, šī nedēļas nogale liks tev izrādīt savu kautrīgāko pusi. Doma vien par kādu tev var būt nervus kutinoša. Bet zini – nekaitini sevi, ļauj šīs domas uzzināt tam, kam tās ir jāzina. Nenožēlosi! Ja tev jau ir attiecības – šoreiz vispirms padoma par savu partneri. Nedēļa ir bijusi pietiekami aizņemta, lai attiecības nobīdītu otrajā plānā, bet nu ir pienācis laiks par tām atcerēties. Piešķil nelielu dzirkstelīti jūsu romantiskajām notīm. Atceries par to, kas patīk juma abiem, vai to, ko labprāt darījāt reizēs, kad uzsākāt savas attiecības. Pakavējieties atmiņās, radot un raisot jaunas emocijas un atmiņas nākotnei.

 

Jaunava

milas-laika-prognoze-saule-aiz-makona

Jau ilgu laiku ir nācies gaidīt, lai apmierinātu savu dvēseli, bet nu sajūtas ir tādas, ka ir izsmelti visi spēki. Pie tā vainojams kāds cilvēks? Iespējams, tu zini, kurš tas ir, bet tik pat iespējams ir arī, ka tas ir cilvēks, ko tu meklē, uz ko esi koncentrējusies, ko vēlies, lai veidotu attiecības. Bet tu sevi moki. Ko darīt? Atbilde ir vienkārša. Pārstāj koncentrēties uz meklēšanu. Ļauj viņam atrast tevi un baudi dzīvi tādu, kāda tā ir šobrīd. Izbaudi to, kas esi, ko dari, un mīlestība nekur nepazudīs. Ja pašlaik tev jau ir attiecības, ir pienācis laiks, lai kaut nedaudz paeksperimentētu tajās – neieslīgsti rutīnā! Jūs varat atļauties paflirtēt viens ar otru, un flirts jau pats “aizvedīs” tālāk. 

 

Svari

milas-laika-prognoze-lietus

Tava enerģija ir ļoti dinamiska, taču uzmanies no pārlieku lielas pļāpāšanas – neiesaisties tenkās, intrigās, īpaši, ja runa ir par tavu partneri vai vienkārši  – simpātiju. Lai kas arī nebūtu par situāciju – neļaujies aprunāšanai. Uzklausi, ja kāds ko stāsta, bet neko nepapildini no sava skata punkta. Šajā nedēļas nogalē izmanto neverbālās komunikācijas sniegtās iespējas. Izmanto tās, sapratīsi, cik plašs ir šis lauks. Ja tev ir attiecības, velti laiku, lai atrisinātu kādu samilzušu problēmu. Izrunājieties! Iespējams, tev nāksies izpalīdzēt kādam no ģimenes – neatsaki!

 

Skorpions

milas-laika-prognoze-lietus

Kaut arī tu vēlēsies izklaidēties šajā nedēļas nogalē, darbs un/vai mācības neļaus tev pavisam relaksēties. Arī, mēģinot par to nedomāt, sapratīsi, ka tomēr visu pamest nevari, un prātā raisīsies virkne ar radošām idejām, ko un kā darīt, lai atrisinātu problēmas, kas radušās darbā un/vai skolā. Iespējams, kādas problēmas ir tieši attiecībās, tādēļ velti laiku arī tām. Taču pacenties nedarīt visu reizē. Ja tev ir attiecības, partneris būs vienīgais glābiņš no lietām un situācijām, kas notiek apkārt. Uzticies partnerim un pieņem viņa atbalstu, nevis vaino pie visām problēmām…

 

Strēlnieks

milas-laika-prognoze-saule-aiz-makona

Kāds varētu kaut kādā veidā par tevi nedaudz pazoboties, taču neļaunojies, paskaties uz situāciju no malas – arī pasmieties par sevi ir jāprot. Ja tev ir attiecības, pievērsies tām. Nav obligāti jāapmeklē dārgi restorāni vai jādodas uz koncertiem, pietiks, ja vienkārši būsiet kopā, kaut vai – skatoties kādu filmu televizorā. Tas taču ir pietiekami, lai izbaudītu kopības sajūtu. Iespējams, pēdējā laikā tev ar partneri kopā laiku pavadīt nav izdevies – tas, ka kopā, piemēram, vienā telpā darāt katrs kaut ko citu – neskaitās. Kā būtu ar kopīgām un nesteidzīgām vakariņām? Ar sarunām, kurās netiek apspriests darbs vai bizness, vai vēl dažādi citi pienākumi. Atceries – jūs esat viens otram! Tas ir jāizbauda!

 

Mežāzis

milas-laika-prognoze-saule

Mīlestība tevi ir sākusi garlaikot, tādēļ tu sāc domāt par to, kā šo situāciju uzlabot. Un, visticamāk, tev savā īpašā veidā izdosies tomēr šo situāciju atrisināt tā, ka neviens pat nepamanīs, ka kaut kas nav biji kārtībā. Šī nedēļas nogale būs piemērota, lai pavadītu laiku kopā ar draugiem. Iespējams, šajā nedēļas nogalē sagaidīsi kādu neticamu atzīšanos, kas tevi teju pacels spārnos. Ja tev jau ir attiecības, velti laiku romantikai. Atceries, ka patiesa laime parādās tajos brīžos, kas tiek patiesi baudīti!

 

Ūdensvīrs

milas-laika-prognoze-saule-aiz-makona

Šajā nedēļas nogalē tavas domas pārņems profesionālās attiecības, tādēļ šis laiks būs īpaši piemērots, lai tu parādītu visiem to, ko patiešām lieliski pieproti. Iespējams, šajā nedēļas nogalē tev radīsies kāda īpaši laba ideja kādas lietas atrisinājumam. Tikai nevelti visu laiku darbam, izmanto kādu brīdi, lai to pavadītu kādā jaukā kompānijā ar ģimeni vai draugiem, apmeklējot restorānu vai vienkārši pavakariņojot kopā. Ja tev ir attiecības, izveido sarakstu ar cilvēkiem, kurus tu patiešām labprāt satiktu, tad ar partneri kopā izlemjat, ko varētu šajā nogalē izdomāt – ko apciemot vai uzaicināt viesos pie sevis. 

 

Zivis

milas-laika-prognoze-lietus

Lielisks laiks, lai atbrīvotos no nevajadzīgām lietām un ieradumiem. Iespējams, tavā dzīvē ir kādas attiecības, ko vajadzētu izbeigt, vai varbūt kāds ieradums ir tāds, kas jau ilgāku laiku patiesībā ir kā apgrūtinājums, vienkārši saproti to un rīkojies! Pārdomā to, kas esi ko vēlies un vai tiešām dari to, ko gribi. Ir pienācis laiks, lai tu pamanītu savu vērtību. Tu esi pelnījusi visu labāko, nevis kaut kādus pārpalikumus. Šajā nedēļas nogalē izbaudi klusumu. Vienalga – vai tev ir attiecības, vai nē. Ja ir – pavadi laiku ar savu partneri, taču neejiet uz skaļiem pasākumiem, uz vietām, kur ir daudz cilvēku. Labāk izvēlieties laiku pavadīt kopā, bet mājās, klusumā un mierā. Pārliecini savu partneri darīt to, kas tev šķiet pareizs.

 

Lai jums jauka nedēļas nogale!

Iepriekšējais rakstsHoroskopa zīmju AURA: izmanto to savā labā!
Nākamais rakstsKurš bērns ģimenē tu esi, un kā tas ietekmē attiecības