Noskaidro kādas kaislību vēsmas TEVI sagaida šajā nedēļas nogalē!

 

auns-mil-horAuns

milas-laika-prognoze-saule

Baudas un izpriecas šajās dienas būs tava prioritāte. Jutīsies īpaši emocionāli vienota ar savu mīļoto cilvēku un, ja ilgstoši neesat apmainījušies ar sirds siltumu un jūtu izrādīšanu vai esat kopā neilgu laiku un neviens no jums vēl nav atzinies savā jūtu dziļumā, šī nedēļas nogale būs īstais laiks, lai to beidzot izdarītu. Ja sajutīsi ar šo cilvēku patiesu – emocionālu un fizisku saikni, jūsu attiecības var ieiet īpaši seksuālā fāzē. Tu izstarosi prieku, pārliecību par sevi un rotaļīgumu, tas būs lipīgi!

 

 

versis-mil-horVērsis

 

milas-laika-prognoze-saule-aiz-makona

Šajā nedēļas nogalē tu būsi draudzīgā noskaņojumā. Zvaigznes iesaka, kad vien iespējams, dodies ārpus mājas, tiecies ar interesantiem cilvēkiem un parādi citiem savu starojošo personību. Tu šajās dienās īpaši piesaistīsi draugus, ar kuriem alksi ļauties dažādiem kopīgiem piedzīvojumiem. Ja tev ir attiecības, svētdien jūs, visticamāk, pavadīsies laiku apgūstot, ko jaunu, kas palīdzēs padziļināt jūsu saistības. Jūs sagaida lieliska garīga saskaņa! Izbaudi to!

 

 

dvini-mil-horDvīņi

milas-laika-prognoze-saule

Tev intuitīvi būs zināms veids, kā sazināties ar mīļoto cilvēku, lai pastiprinātu jūsu emocionālo saikni, kas piepildīs tevi ar pozitīvām emocijām. Zvaigznes mudina neapslāpēt savas patiesās jūtas. Jums ir vēlams no sirds izrunāties. Pat, ja tev būs jāpasaka partnerim, ka jūsu attiecībām ir pienākušas beigas, tas ieteicams tieši šajās dienās! Ne tika tavas jūtas būs skaidras un godīgas, bet tas arī palīdzēs izvērtēt un apjaust to, ko patiešām vēlies savā dzīvē.

 

 

vezis-mil-horVēzis

milas-laika-prognoze-saule

Vai apsver iespēju veidot kopīgu biznesu ar savu mīļoto? Ja tā ir, tad zvaigznes iezīmē, ka pastāv pozitīva iespējamība, ka jums izdodies ne tikai nopelnīt naudu, bet arī lieliski izmantot jūsu attiecību dziļumu, panākot vēl labāku saskaņu un gara radošumu. Zvaigžņu stāvoklis svētdien tev un tavai otrai pusītei paredz īpaši labu saikni. Šajā dienā ieteicams ļauties kopīgai jaunu teritoriju apzināšanai – aizejiet uz kādu jaunu vietu, attīstieties garīgi un  intelektuāli, dariet jebko, kas vienos jūs ciešāk nekā iepriekš. Ar jūtu pasauli saistīti temati būs ļoti izteikti šajā nedēļas nogalē. Apzinies savu potenciālu.

 

 

lauva-mil-horLauva

milas-laika-prognoze-saule-aiz-makona

Šajā nedēļas nogalē tu vari atskārst, ka tev ir grūti noslēpt savas emocijas un sajūtas, kas nebūt nav slikti! Ja esi īpaši jutīga saistībā ar savām attiecībām, šis būs lielisks laiks, lai izrunātos ar partneri, mēģinot noskaidrot, kas kavē jūsu saskaņu un attiecībās iedveš satraucošus momentus, liekot tev justies ievainojamai. Merkūrs ietekmēs tavu attiecību jomu, kas ir skaidrs signāls tev un otrai pusītei, ka jums būs iespēja atgriezties pie jūsu attiecību pamatiem un uzlabot komunikāciju. Pastāv labas iespējas, ka jūs atrisināsiet visas domstarpības, taču ir viens BET – tev ir jārunā no visas sirds!

 

 

jaunava-mil-horJaunava

milas-laika-prognoze-saule

Venēra aizvien virzās pa tavu attiecību sektoru, lietas starp tevi un mīļoto cilvēku būs pozitīvas, harmoniskas un saskanīgas. Venērai piebiedrosies Plutons – planēta, kas simbolizē jūtu dziļumu un transformāciju. Kad abi šie debesu ķermeņi savienojas, tas apzīmē – mīlestības spēku. Par laimi, tu un tavs mīļotais cilvēks esat tādā pozīcijā, ka jūtaties pārliecināti par savām attiecībām un spējat šo savienību izmantot no tās labākās puses, nevis piešķirt neveselīgo Venēras un Plutona vibrāciju, kas apzīmē – spēka izrādīšanu, vēlmi kontrolēt un manipulēt ar partneri. Mīli un arī tevi mīlēs!

 

 

svari-mil-horSvari

milas-laika-prognoze-saule

Šajā nedēļas nogalē zvaigznes tev ir sarūpējušas plašas izklaides iespējas. Vari gaidīt vairākus uzaicinājumus uz dažādiem pasākumiem, notikumiem vai citām jautrām kolektīvām aktivitātēm. Šajās dienās, jo vairāk tu izbaudīsi, jo labāk jutīsies, īpaši tas ieteicams tiem šī zvaigznāja pārstāvjiem, kuri vēl ir savas otras pusītes meklējumos. Zvaigznes iezīmē, ka pastāv liela varbūtība, ka tu satiksi kādu sev simpātisku un patīkamu cilvēku vienā no šo pasākumu norises vietām.  Merkūra ietekmē, kas atrodas tavā patiesās mīlestības sektorā tu vari atkal atjaunot attiecības ar savu bijušo partneri. Tas varētu būt interesanti!

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

milas-laika-prognoze-lietus

Venēra līdz pat 20. februārim atradīsies tavā patiesās mīlestības sektorā. Šajā nedēļas nogalē, ja esi no attiecībām brīva – ir teju neticami svētīgs laiks, lai tu satiktu kādu jaunu personu, kādu, kurš var visai ātri iekarot tavu sirdi. Zvaigznes norāda, ka tev ir īpaši jāgatavojas un jāsaplāno savs plāns svētdienai, kad Venēra atradīsies lieliskā kombinācijā ar Plutonu – pār tevi valdošo planētu. Šis varētu būt laiks, kad tev un partnerim var veidoties spēcīgas sarunas, kas dos garantijas jūsu attiecību padziļināšanai, jūtu pasaules paspilgtināšanai. Taču, ja tu tikai neilgu laiku esi kopā ar kādu īpašu cilvēku, sarunas apliecinās, ka starp jums patiešām pastāv lielisks potenciāls. Jūtu ķīmija uzbangos pilnā sparā!

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

 milas-laika-prognoze-saule

Zvaigznes norāda, ka šajās dienās tev būs visas iespējas sasniegt ģimenisko harmoniju, patīkamus brīžus kopā ar tuviniekiem un mīļoto cilvēku. Tu vari justies īpaši ērti brīžos, kad tavs mīļotais cilvēks pavada kopīgu laiku ar tavu ģimeni, integrējas tajā. Tu vēl neesi iepazīstinājusi viņus? Zvaigznes norāda, ka šis tam ir ļoti piemērots laiks! Vēl pastāv varbūtība, ka tu un mīļotais cilvēks, iespējams, apsvērsiet iespēju sākt dzīvot vai iegādāties kādu nekustamo īpašumu kopā. Abi scenāriji ir tev labvēlīgi. Nožēla ir maz ticama.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

milas-laika-prognoze-saule

Zvaigznes iezīmē, ka tu jūties gatava beidzot atklāt savam partnerim kādu notikumu no savas pagātnes, kas ir bijis traumatisks vai atstājis ar salauztu sirdi. Tici, ka šādi rīkojoties, tu tikai palielināsi jūsu intimitāti un uzlabos attiecības. Kaut kā tu jau intuitīvi zini to un labās ziņas ir tajā, ka pat savā ziņā jūties ērti pirms šāda soļa realizēšanas. Zvaigznes norāda, ka nedēļas nogalē vari saņemt pozitīvas ziņas no sava mīļotā cilvēka ienākumu palielināšanos. Nosviniet to!

 

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

 milas-laika-prognoze-saule-aiz-makona

Kā veidojas jūsu attiecības? Vai jūties harmoniski tajās? Zvaigznes norāda, ka, visticamāk, viss nebūt nav tik spīdoši. Ja tomēr neesi pārliecināta par to, ko jums abiem būtu jādara attiecību jautājumā, centies nesasteigt lietas, neizdari spiedienu uz mīļoto! Jums tikai nedaudz jāpaciešas, jo šobrīd, līdz pat 11. februārim tavu zvaigznāju ietekmē Merkūrs, pēc šī perioda, jums būs daudz lielāka skaidrība par visu notiekošo attiecību sfērā, piemitīs spēja izteikt savas patiesās domas, mainot un uzlabojot jūsu saskaņu. Taču tiem, kuri uzskata, ka viss ir kārtībā un jums abiem ir patiešām optimistiski plāni nākotnei, ir iemesls priekam!

 

 

zivis-mil-horZivis

milas-laika-prognoze-lietus

Turpini baudīt Venēras ietekmi tavā attiecību sfērā. Līdz pat 17. martam tavai personībai tiek piešķirta magnētiska spēja un pārliecība par sevi būs mainījusies teju dramatiski. Izmanto šo spēju valdzināt kā savu priekšrocību, realizējot to romantiskiem un/vai sociāliem mērķiem. Svētdien Venēras ietekmei pievienosies Plutons, piešķirot lielisku izdevību sastapt kādu īpašu cilvēku. Visticamāk, tas notiks pateicoties kādam tavam draugam vai arī – kādā sabiedriskā pasākumā. Nepalaid garām lielisku iespēju!

 

 Lai jums lieliska nedēļas nogale!

Sabiedrība

Pilsētnieka Kiviča jautājums laucinieci Magoni sasmīdina līdz asarām

  Ierodoties Magones sētā, Andris Kivičs neslēpj, ka ir tipisks pilsētnieks un lauku dzīvi nav baudījis....

Olgas kopīgā iepirkšanās ar meitām izvēršas murgā

  Olga ar meitām ieradusies kleitu salonā, lai izvēlētos pašu efektīgāko tērpu meitu jubilejas ballītei. Cerētais...

Gatavojoties ballītei, rīdziniece pavisam negaidītā veidā tiek pie iespaidīgas naudas summas

  Gatavojoties ballītei, 47 gadīga sieviete no Rīgas iegādājās momentloterijas biļetes Rimi Latvia tirdzniecības vietā Kr. Valdemāra ielā 112, un...

Parādās jaunas ziņas par estrādes leģendām – grupu “Eolika”

  Latviešu estrādes leģenda – grupa “Eolika” 1. jūnijā 19:30 atklās vasaras koncertsezonu K. K. fon...
Foto:Flickr.com/ Roger Ahlbrand/CC

Diemžēl trešdienas rītā saņemta traģiska ziņa

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 143 ceļu satiksmes negadījums, tajos cietis 21 cilvēks un viens gājis...

Somiete Anmarija pārsteidz – kāda mūsu hokejista dēļ viņa jau 14 gadus fano par Latviju! – VIDEO

  Priecīgi gan par iespēju baudīt lielo hokeju klātienē, gan par Latvijas izlases sagādātājiem prieka mirkļiem,...

Horoskopi un Testi

Foto:Hdwallpapersin.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. maijs

  Auns Šo dienu pavadīsi savu vecāku mājās. No tuviniekiem saņemtais morālais atbalsts un vērtīgie ieteikumi būs...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. maijs

  Auns Šodien savā īpašumā iegūsi ko ļoti vērtīgu. Tiesa gan, par konkrēto lietu nāksies samaksāt nedaudz...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. maijs

  Auns Šodien nodosies savas personības izaugsmei un attīstībai – gan iekšēji, gan ārēji. Atbrīvosies no kādas...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. maijs

  Auns Šī diena lielas izmaiņas tavā dzīvē neatnesīs. Vienīgais svarīgais notikums norisināsies vēlā vakarā. Kādā no...
Foto:Unsplash.com/Stefan Steinbauer/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 23.-29. maijs

  Palūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, lai uzzinātu, ko tās maija pēdējai pilnajai nedēļai sola...
Foto:Pexels.com/Tarek Ansary/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. maijs

  Auns Šodien ieteicams atturēties no ģenerāltīrīšanas veikšanas. Pat, ja to iesāksi, dažādu iemeslu dēļ pabeigt to...

Mājai un Dārzam

Diemžēl sinoptiķiem nav patīkamu ziņu par laiku turpmāk

  Jaunās darba nedēļas sākumā laiks būs sauss un saulains. Sākot no trešdienas, pietuvojoties ciklonam no...
Foto:Pexels.com/CC

Sinoptiķiem ir pilnīgi jaunas ziņas par laiku nogalē un nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

  Nedēļas izskaņā debesis būs apmākušās, lielā daļā valsts teritorijas ir gaidāmas lietusgāzes, vietām tās būs...

Pastāsta par laiku tuvākajās dienās; nepatīkamas ziņas par tālāko

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā īsi ieskicējis prognozes par laiku šajā nedēļas nogalē un...