Auns

Šo dienu pavadīsi visai savtīgu nolūku vadīts. Tā vietā, lai palīdzētu kādam savam kolēģim, pievērsīsies dažādām mazsvarīgām nodarbēm, piemēram, sava vai savas automašīnas izskata uzlabošanai. Mājās atteiksies sniegt savu atbalstu kāda ģimenes locekļa centieniem dzīvesvietu pārvērst par elegantāku un mājīgāku vietu. Tiesa gan, tavi līdzcilvēki viegli piedos tev tavu rīcību, jo kurš gan spēj turēties pretī tavam burvīgajam smaidam!?

 

Vērsis

Šodien ieteicams nerēķināties ar savu kolēģu atbalstu un palīdzību. Pat tie, kuriem pats reiz esi devies palīgā sarežģītās situācijās, visticamāk, šajā dienā laiku tev neatradīs. Centies neuzmest lūpu un saprast to, ka šobrīd viņiem apstākļi spiež vispirms parūpēties pašiem par sevi. Tiklīdz to sapratīsi, atskārtīsi, ka ir vērts konkrētajā jautājumā sazināties ar kādu tuvinieku, kurš varētu tev sniegt nepieciešamo palīdzību.

 

Dvīņi

Šodien kādu pārlieku daudz idealizēsi. Iespējams, šī persona ir cilvēks, ar kuru nesen esi uzsācis attiecības vai kāds, kurš tevi jau kādu laiku ir nobūris ar savu šarmu. Tu uz viņu raudzīsies caur rozā brillēm, kuras pamatīgi aizmiglos skatu un šī cilvēka personības trūkumiem, kā rezultātā tu viņam piedosi visu – gan rupju un savtīgu rīcību, gan nepieklājīgu interesi par taviem ikmēneša ienākumiem.  

 

Vēzis

Šodien tu būsi pats harizmātiskākais sarunu biedrs, kāds vien iespējams. Lielāko dienas daļu tavu seju rotās smaids un labprāt apbērsi citus ar komplimentiem. Optimisma pilnā un jaukā atmosfēra, kas valdīs ap tevi, piesaistīs kāda citā nodaļā strādājoša kolēģa uzmanību. Tiesa gan, ne romantiskā ziņā. Šis cilvēks var nākt klajā ar kādu biznesa vai darba piedāvājumu.  

 

Lauva

Šodien pats sevī vairosi emocionālo nedrošību. Tā vietā, lai cīnītos ar savām nepilnībām, tu darīsi visu, lai tās vēl vairāk paspilgtinātu, kā rezultātā varēsi vainot nevienu citu, kā tikai sevi, pie nokļūšanas dažādās neērtās situācijās. Centies turēt sevi grožos un atrodi veidu, kā atgūt zudušo pašpārliecinātību.

 

Jaunava

Šodien varēsi baudīt veiksmi finanšu jomā. Tev izdosies ievērojami palielināt savus ienākumus, pateicoties labvēlīgai apstākļu sakritībai. Rezultātā jutīsies ļoti pacilāts un vēlēsies nosvinēt priekpilno notikumu visdārgākajā restorānā pilsētā. Lai nu kā, ar šādu vieglprātīgu attieksmi vari ātri vien iegūto pazaudēt, tādēļ esi piesardzīgs.

 

Svari

Šodien beidzot spēsi pārtraukt kādas ģimenes locekļu starpā ieilgušas nesaskaņas. Metīsi malā lepnumu un pirmais spersi soli pretī salabšanai, uzsākot sarunu ar cilvēku, kurš pagātnē tevi pamatīgi sāpinājis. Viņš būs priecīgs, ka tu esi gatavs aizmirst par nepatīkamo notikumu un jūsu attiecības atkal atgriezīsies ierastajās sliedēs. Laimīgi būs arī pārējie ģimenes locekļi.

 

Skorpions

Šodien darbā nāksies tikt galā ar vairākiem papildus uzdevumiem. Lolosi cerības, ka, prombūtnē esošā kolēģa īslaicīga aizstāšana palīdzēs pierādīt priekšniecībai, ka tu esi piemērots konkrētajam amatam. Lai nu kā, viss nenoritēs tik viegli, kā gribētos. Tavs darbs pavisam noteikti tiks atzinīgi novērtēts, taču saņemsi diezgan skaidru mājienu, ka kārotā amata maiņa tik drīz nav gaidāma.

 

Strēlnieks

Šodien būsi nepamatoti optimistiskā noskaņojumā. Darba laikā tu pamatīgi izgāzīsies savu pienākumu veikšanā, pirmajā vietā izvēloties nodarboties ar ko vieglāku un interesantāku, piemēram, sērfošanu interneta dzīlēs. Kad darba diena tikpat kā jau būs galā, pēkšņi atcerēsies par kādu svarīgu, priekšniecības deleģētu uzdevumu, kā rezultātā nāksies atcelt vakara plānus, lai varētu pagūt visu izdarīt.

 

Mežāzis

Šodien pievērsīsies pašmācībai. Pēc darba apmeklēsi kādu semināru saistībā ar personības attīstību. Lai nu kā, tas viss noteikti nāks tev tikai par labu un jau pavisam drīz vēlēsies atkal ņemt dalību kādos īstermiņa kursos. Iespējams, tev pat izdosies pierunāt doties sev līdzi arī tavu otro pusīti, taču, visticamāk, viņš šīs aktivitātes uzskatīs par laika izšķiešanu.

 

Ūdensvīrs

Šodien ieteicams izvairīties no pārlieku lielas mentālās piepūles. Centies vairāk izvēlēties darbus, kuru veikšanai nepieciešams fizisks spēks. Ja kopā ar ģimeni esi plānojis piedalīties kādā sporta viktorīnā, vari būt drošs, ka uzvara ir jūsu. Diena būs notikumiem bagāta, tādēļ tās otrajā pusē atrodi veidu, kā relaksēties un atbrīvoties no noguruma.

 

Zivis

Šodien būsi neapmierināts saistībā ar finanšu situāciju ģimenē. Sapratīsi, ka jums nebūs pietiekami daudz līdzekļu, lai sagaidītu un nosvinētu Jauno gadu tā, kā vēlējāties. Tavā priekšā būs tikai viena opcija – ieslēgt taupības režīmu. Lai gan tavi tuvinieki šo ieceri atbalstīs, izpratne par to, ko nozīmē taupīšana, var katram individuāli krasi atšķirties.

 

Jauku dienu!

Iepriekšējais rakstsMilzīgas pārmaiņas notikušas Magones sētā
Nākamais rakstsIespējams, devās uz Lietuvu. Ļoti lūdz palīdzēt bezvēsts pazuduša jaunieša meklēšanā!