Noskaidro kādas kaislību vēsmas TEVI sagaida šajā nedēļas nogalē!

 

Auns

milas-laika-prognoze-saule-aiz-makona

Šajā nedēļas nogalē tev sava uzmanība jākoncentrē uz dažādām attiecībām, kuras tev ir svarīgas. Nepieciešams ievērot lielāku atbildības sajūtu pret lietām, ko dari, lai varētu saglabāt savu veselību un justies laimīga. Ja tev šobrīd ir nopietnas attiecības, un tu saproti, ka tavs partneris patiesi ir tavs īstais – šajā nedēļas nogalē izvairies no jebkāda veida drāmām, pretējā gadījumā jūsu attiecības var tikt plucinātas kā viesuļvētras epicentrā augošs koks. Izbaudi to, ko sniedz dzīve, bet šajās dienās izvairies no jebkāda veida azartspēlēm!

 

Vērsis

milas-laika-prognoze-lietus

Iespējams, šajā laikā tu aizvien jūti paaugstināmies savas romantiskās jūtas. Šī nedēļas nogale būs īpaši piemērota tam, lai tu parādītu sev nozīmīgiem cilvēkiem, cik ļoti mīļi un svarīgi viņi tev ir. Šis būs ļoti emocionāls laiks, bet par to nesatraucies – tas būs pārejoši. Elpo dziļi un saglabā mieru, neko nesasteidz! Šī nedēļas nogale ir piemērota arī tam, lai pateiktu kādam ko īpaši nozīmīgu. Vai tu jau atzinies savam partnerim mīlestībā? Katrā ziņā – izmanto savu emocionālo stāvokli tieši tā, kā liek tava sirds!

 

Dvīņi

milas-laika-prognoze-saule

Šī solās būt tāda intelektuāli piepildīta nedēļas nogale, izmanto to, lai padomātu par savu dzīvi. Ir nepieciešams beidzot sākt runāt atklāti, un šoreiz runa nav vien par partnerattiecībām, bet par ikvienu tev apkārt esošu cilvēku. Pietiks aizbildināties, ka Dvīņiem tāda daba – dzīvot ar divām sejām. Šajās dienās velti laiku nopietnām sarunām, atceries par ikvienu, kam pateici kaut ko tādu, kas patiesībā nebija jāpasaka… Klausi savai sirdsbalsij!

 

Vēzis

milas-laika-prognoze-sniegs

Iespējams, pēdējā laikā bieži jūties tā, it kā visi tevi ignorētu vai, ka visi atstāj tevi vienu. Bet, lai gan lielākoties tev patīk izbaudīt laiku vienatnē, tomēr ir sāpīgi, ja visi par tevi aizmirst. Šis laiks, iespējams, liks daudz ko pārdomāt. Paraugies apkārt, paraugies uz cilvēkiem, padomā par to, cik daudz i no viņiem tev patiešām ir svarīgi un kā tu pret viņiem izturies. Paraugies sevī, padomā par to, cik laba vai ne visai laba pēdējā laikā bijusi tava rīcība pret apkārtējiem! 

 

Lauva

milas-laika-prognoze-saule

Šķiet, ka šīs brīvdienas tevi “inficēs” ar svētku garu un sajūtām. Izmanto šo laiku, lai pateiktos par visu, kas tavā dzīvē ir – labi draugi, mīloša ģimene, partneris un jebkas cits, kas tev ir. Tas viss nav mazsvarīgs un katram no tev apkārt esošajiem cilvēkiem ir kāda īpaš loma tavā dzīvē. Neaizmirsti par viņiem! Pavadi laiku kopā ar saviem mīļajiem! Reizēm nav viegli kādam pateikties vai atvainoties, taču šajā nedēļas nogalē tas ir, varētu teikt, tavs uzdevums, lai tu spētu padarīt labāku savu dzīvi. 

 

Jaunava

milas-laika-prognoze-saule-aiz-makona

Šajā laikā varētu būt grūti visu paspēt, jo vajadzētu apciemot tik daudz cilvēku, piedalīties pasākumos, baudīt romantiku un daudz citu lietu. Taču atceries – lai cik arī maz laika tev nešķistu esam, neko nesasteidz! Tu redzēsi prioritātes, tās visu “saliks pa plauktiņiem”. Neaizmirsti arī to, ka vienmēr ir kāds, kuram vari palūgt palīdzību. 

 

Svari

milas-laika-prognoze-lietus

Šobrīd tev apkārt ir vairākas lietas, ko tu īsti nespēj kontrolēt, ir nācies krietni nopūlēties, lai sasniegtu to, ko vēlies. Taču brīvdienas ir laiks, lai aizmirstu visu spriedzi, kas pēdējā laikā sakrājusies, lai uzkrātu spēkus un iedvestu sevī miera sajūtu. Velti laiku tam, lai sakārtotu savas domas, lai sakārtotu savas emocijas. Tev nepieciešams “pabarot” savu dvēseli, jo pēdējā laikā milzīgais darba kvantums tev to ir liedzis. 

 

Skorpions

milas-laika-prognoze-saule-aiz-makona

Šajā nedēļas nogalē tu jutīsies tā, it kā kaklā būtu iesprūdis kamols. No vienas puses – tu droši vari atklāties savam partnerim un apkārt esošajiem cilvēkiem, izstāstot vismazāko sīkumu, kas tevi satrauc, bet no otras puses, tu nezini, ar ko sākt un ko vispār teikt, kā rīkoties pareizi. Tas rada apjukumu. Bet tik un tā atceries – tu neesi viena! Atceries arī to, ka reizēm darbi runā skaļāk par vārdiem. Šis laiks palīdzēs tev patiesi izvērtēt apkārtējos cilvēkus. Katrā ziņā šī nedēļas nogale būs grūta, bet laba, turklāt sniegs tev iespēju daudz ko iemācīties un saprast.

 

Strēlnieks

milas-laika-prognoze-saule

Nav ļoti daudz brīžu tavā dzīvē, kad vari justies patiesi droši, mājīgi, silti un no sirds mīlēta, lielākoties kaut kas patraucē vismaz vienā no šīm jomām. Šajā nedēļas nogalē izvairies no nevajadzīgiem konfliktiem, un šīs sajūtas tevi pārņems pārpārēm. Iespējams, tev nepieciešams izrunāties ar kādu, kurš tevi patiesi uzklausīs un sapratīs, atbalstīs. Šajā nedēļas nogalē dari to, ko patiesi vēlies, galvenais, esi kopā ar saviem mīļajiem. Izmanto šo laiku gudri! Šajā nedēļas nogalē vari sākt plānot arī nākamo gadu.

 

Mežāzis

milas-laika-prognoze-saule-aiz-makona

Šajā nedēļas nogalē var gadīties, ka tavs prāts būs analītiski noskaņots, tas nozīmē, ka tev tas jāizmanto, lai pārdomātu dažādas pēdējā laika situācijas, lai nokārtotu to, kas, iespējams, ievilcies par ilgu. Tik pat labi no tā tavā prātā nebūs ne vēsts, bet visa uzmanība tiks koncentrēta uz romantiku. Un kādēļ gan ne? Izbaudi to! Pavadi laiku ar savu partneri. Ja tev pagaidām nav attiecību – iespējams, šajā nedēļas nogalē tev nevajag palikt mājās, bet doties nedaudz izklaidēties, tas var daudz ko mainīt tavā nākotnē, runājot tieši par romantisko pusi. Atceries arī par tradīcijām – tās ir svarīgas!

 

Ūdensvīrs

milas-laika-prognoze-lietus

Ir reizes, kad vienkārši nav skaidrs, kas notiek un kurp dodas pasaule. Tu izjūti nemieru un, iespējams, tev pat ir garlaicīgi. Tavā dzīvē pašlaik viss ir normāli, taču tev kaut kā pietrūkst, ir sajūta, ka nepieciešams kāds izaicinājums, jo tikai tas spēs virzīt tevi uz priekšu. Kas notiek? Palūkojies apkārt, palūkojies uz sevi, apdomā, ko vari darīt – kaut ne sevis, bet kāda sev tuva cilvēka dēļ. Beidz domāt par negatīvo, beidz iedzīt depresijā sevi un apkārtējos. Mēs dzīvojam tikai vienu reizi – izbaudi to! Padomā par to, kā šajā nedēļas nogalē vari pavērts daudz ko pozitīvākā gaismā. Tas tev patiesi ir nepieciešams, jo nevienam nepatīk īgņas! Galvu augšā!

 

Zivis

milas-laika-prognoze-saule-aiz-makona

Tavā dzīvē ir cilvēki, ar kuriem tev ir labi pat tad, ja sēžat blakus un klusējat. Ne katram tā veicas! Šo nedēļas nogali izmanto vairāk kā novērotājs – skaties uz savu partneri, bērniem, vecākiem, brāļiem, māsām. Skaties uz šiem cilvēkiem un padomā, cik daudz ir darīts viņu labā – un vai pietiekami? Vai vari patiesi un atklāti teikt, ka šie cilvēki ir tavs zelts? Iespējams, ir palicis kaut kas nenokārtots starp tevi un kādu no viņiem? To visu apdomā, saproti un atbildi uz jautājumiem, kas radušies pašai sev. Tev jājūt pārliecību, ka esi darījusi visu iespējamo, lai justos patiesi labi un esi apmierināta ar to. Izbaudi mirkļus kopā ar savu partneri, šādi momenti spēj patiesi iedvesmot!

 

Lai jauka nedēļas nogale!

Iepriekšējais rakstsPlanētu stāvokļa dēļ Ziemassvētki šogad būs īpaši maģiski
Nākamais raksts7 mīti par kafiju, kam daudzi vēl tic