Iemācies izrēķināt savu skaitli konkrēti šim gadam un aplūko, ko tas tev nozīmē. Uzzini, kā tev veiksies darba un finanšu jomās, kā arī to, kāda būs tava veselība un, cik spēcīgas emocijas.

 

 2015. gada cipars ir:

2015 = 2 + 0 + 1 + 5 = 8

 

Lai kuram gadam tu rēķinātu skaitli, summas vienmēr jāskaita kopā līdz iznākums ir viencipara skaitlis. Izņēmumi ir tika 11 un 22 – šie skaitļi paliks nemainīgi!

 

Piemērs:

Izrēķināsim gada skaitli cilvēkam, kurš dzimis 5. jūnijā

gada-skaitlis

 

Tagad izrēķini savu skaitli un atrodi cipara skaidrojumu zemāk.

 

viens

Kaut kā jauna sākums, tev tiks dota lieliska iespēja. Ļoti spēcīgs gads. Esi drosmīgs, atjautīgs, neatkāpies no saviem plāniem un mērķiem, bet rīkojies, reizēm pat riskē, un tavi pūliņi attaisnosies. Uzticies sev un neļauj nevienam novirzīt tevi no uzņemtā kursa. Centies šogad neslinkot. Gluži pretēji – šis ir laiks, lai uzsāktu darīt to, ko tu labprāt turpinātu nākamos deviņus gadus. Ir pienācis laiks, lai uzsāktu kādas pārmaiņas, kaut ko grandiozu. Vienmēr ieklausies sevī, uzklausi savu iekšējo balsi.

DARBS: Vislielākā aktivitāte var būt vasarā. Dažādas izmaiņas, komandas darbs, stabilitāte un plaukstoša attīstība.

FINANSES: Iegūsi tikai no darba un darījumiem. Būs iespējami dažādi vērtīgi ilgtermiņa ieguldījumi.

VESELĪBA: Spēcīga un stabila enerģija. Uzmani artērijas, asinsspiedienu, jo tas var būt paaugstināts vai pazemināts. Rūpējies par sirds, acu, deguna, ausu, mēles un rīkles veselību. Risks saslimt ar sinusītu vai ciest no migrēnas, jāuzmanās no saaukstēšanās.

EMOCIJAS: Pievērs uzmanību ģimenei un attiecībām, kas tev nozīmīgas. Iespējams, tev gribēsies daudz kur būt ļoti valdonīgā pozā – neļaujies pārlieku krasām emociju maiņām. Tev būs lieliska iespēja sastapt jaunu mīlestību vai arī, ja tev jau ir sava otrā pusīte – domā, kā šīs attiecības padarīt īpašākas, kā tās saglabāt.

 

 

diviŠis gads tev nebūs visai efektīvs. Pienācis laiks parūpēties par to, lai varētu attīstīt kaut ko, kas iesākts vēl pagājušajā gadā. Tev jābūt mierīgam, apdomīgam, rūpīgi apdomājot ikkatru soli. Saziņā ar citiem vienmēr izturies pieklājīgi un saprotoši. Saglabā spēju vienmēr domāt un spriest loģiski. Atsvaidzini iepriekš iegūtās zināšanas un centies iegūt jaunas, tas palīdzēs sasniegt tavus mērķus. Tev būs daudz iespēju realizēt savas vēlmes, taču nesteidzies, gaidi, kad būs piemērots brīdis – to sajutīsi. Respektē apkārtējos, nevadoties tikai un vienīgi pēc mirkļa emocijām. Iespējams, gadīsies vairāki vilinājumi, taču nepakļaujies visam, citādi vari zaudēt to, pie kā iepriekš rūpīgi strādāji.

DARBS: Esi uzmanīgs un pacietīgs. Dažādas izmaiņas ir iespējamas, svarīgi būs saglabāt līdzsvaru starp augšupejām un lejupslīdēm. Dari darbu atbildīgi!

FINANSES: Visa peļņa, kas tev būs, tiks iegūta cītīgi strādājot. Ir laiks, lai tu sāktu ietaupīt, jo vēlāk var būt brīži, kad ir nepieciešama nauda, lai uz;abotu savu dzīvesveido, komfortu un drošību. Neuzticies apšaubāmām iestādēm un cilvēkiem, citādi vari zaudēt ne vien savus ietaupījumus, bet arī iekulties nevajadzīgos parādos.

VESELĪBA: Solās būt diezgan mainīga un nestabila. Nāksies cīnīties ar stresu, paniku, būs dažādas raizes. Visvairāk šogad tev vajadzētu uzmanī t kuņģa, nervu sistēmas, nieru un dzimumorgānu veselību.

EMOCIJAS: Attiecībās var gadīties diezgan skarba komunikācija, iespējams, kādas no tev svarīgām attiecībām pārvērtīsies teju par cīņu. Tavas emocijas strauji mainīsies, tās būs spilgtas un ļoti pamanāmas. Tev būs jāprot atšķirt, kad vajag tām ļauties, kad nē – sāc šo mākslu apgūt jau tagad!

 

 

trisŠis gads tev solās būt visai mainīgs. Dzīve parādīs tev priekšā, ko darīt, be no kā labāk izvairīties. Klausi savai intuīcijai. Ap tevi būs daudz tev mīļu cilvēku, kas nozīmē, ka gūsi daudz prieka, optimisma un arī miera. Mēģini pievērst vairāk uzmanības sev – atpūties un izklaidējies. Šogad svarīgi apgūt to, ka spēj pabeigt iesākto līdz galam, nevis censties darīt vairākas lietas reizē, vienlaicīgi uztraucoties par katru no tām. Iespējams, kāda lieta, kas uzsākta pirms aptuveni diviem gadiem, sāks tev nest kārotos augļus. Ļauj cilvēkiem par sevi parūpēties.

DARBS: Tev būs daudz enerģijas un vēlme darbu padarīt kvalitatīvi. Ja to dafrīsi, spēsi sasniegt vēlamo, gūsi panākumus un vairosi labklājību. Ir laiks, lai paplašinātos un piemērots brīdis arī jaunām investīcijām.

FINANSES: Pienācis laiks jaunām investīcijām, iespējams, vari saņemt kredītu kādai ļoti nozīmīgai lietai, piemēram, mājokļa iegādei vai vienkārši beidzot spētu sākt veidot pamatīgākus uzkrājumus.

VESELĪBA: Kopumā solās būt visai laba, taču tev jākontrolē savs svars, asinsrite, aknas un kakls.

EMOCIJAS: Beidzot tiksi skaidrībā ar sevi un emocijām, varēsi atrisināt problēmas, būs diezgan stabils periods. Tu satiksi jaunus un noderīgus cilvēkus, ar kuriem varēsi izveidot svarīgu saikni. Sievietēm, kurām atbilst šis skaitlis ir liela iespēja kļūt par mātēm.

 

 

cetriŠogad tevī būs liela apņemšanās strādāt. Pat, ja vēl šobrīd esi bez darba, ir pienācis laiks, lai meklētu kaut ko nopietnu un sev tīkamu, atbilstošu. Jebkurā gadījumā – vai nu tu uzsāksi ko jaunu, vai turpināsi iesākto – nepieļauj vecās kļūdas – uzmanies no tām vai pat centies tās labot, ja iespējams. Netērē savu laiku bezjēdzīgās sarunās vai nereālu plānu kalšanā. Nerīkojies augstprātīgi un pārlieku kritiski, tā vietā attiecies pret lietām nopietni un godīgi, tādējādi saņemsi daudz vairāk un spēsi sasniegt savus mērķus un vēlmes. Uzmani savu veselību – nepārslogo sevi, jo rezultātā var nopietni ciest tavs organisms. Kad nepieciešams, apmeklē ārstu un rīkojies pēc viņa norādījumiem. Vienmēr centies pieņemt saprātīgus lēmumus, domā loģiski.

DARBS: Nāksies saskarties ar dažādiem ierobežojumiem un problēmām, īpaši gada sākumā, taču pēcāk nāks uzlabojumi. Esi godīgs pret sevi un nepaliec darbā, kuru nespēj padarīt vai jūti, ka tas tev ir par grūtu. Tev jādara tas, kas tev patiesi patīk – nezodz sev laiku darot to, ko patiesībā nespēj.

FINANSES: Šajā ziņā gads būs diezgan nestabils un problemātisks. Kaut kādā momentā tu palaidīsi garām savu lielo iespēju, kas radīs neparedzētus izdevumus un finanšu trūkumu. Tev būs problēmas atdot to, ko būsi aizņēmies.

VESELĪBA: Būs diezgan biežs enerģijas trūkums un dažāda veida diskomforta sajūtas. Tev ir nepieciešams daudz atpūtas un svarīgi pievērsties veselīgam dzīvesveidam. Jāpievērš pastiprināta uzmanība kaulu, locītavu, zobu, zarnu un aizkuņģa dziedzera veselībai.

EMOCIJAS: Solās būt diezgan daudz ģimenes problēmu un nepatikšanu personīgajā dzīvē. Miers būs tikai aptuvens. Esi uzmanīgs visur un ar visu!

 

 

pieciGads kopumā solās būt diezgan labs. Tev ir jāpabeidz daudzas iepriekš iesāktas lietas. Pirms uzsāc ko jaunu, noteikti pārliecinies, ka iepriekšējais ir pabeigts. Šogad būs arī panākumi, kurus jau labu laiku gaidi. Panākumi darbā būs dabiski plūstoši un iespējami gan materiālie, gan morālie ieguvumi. Dažubrīd jutīsies tā, it kā tevi sargātu kāds eņģelis. Šogad kādā brīdī noteikti pacenties izrauties no ikdienas, ja vien iespējams – aizceļo uz ārzemēm. Netērē savu enerģiju nevajadzīgām lietām, tā vietā koncentrējies uz to, kas tev svarīgs. Dari to, kas tev patīk, taču neaizraujies ar pārlieku daudz projektiem, kuros nespēsi nopelnīt – tas liks tev zaudēt darbs sparu un prieku. Meklē pareizo ceļu.

DARBS: Līdz vasarai, iespējams, nekas neliecinās par to, ka priekšā ir lielas un pozitīvas pārmaiņas. Nesteidzies! Ir piemērots laiks, ja vēlies mainīt savu darbu vai izglītību. Ja atbilstoši izturēsies pret darbu, materiālie uzlabojumi neizpaliks.

FINANSES: Kad uzņemies risku, pārliecinies, ka tas ir tā vērts – nerīkojies impulsīvi un nesteidzies! Iespējams, tevi gaida algas pielikums – rīkojies, lai to nopelnītu!

VESELĪBA: būs daudz enerģijas, taču tev pašam ir jāspēj saprast un apzināties robežas. Problēmas var rasties dzimumorgānu, nervu sistēmas, plaušu un elpošanas sistēmas veselībā, tādēļ uzmanies! Iespējamas arī nelielas traumas!

EMOCIJAS: Vari plānot pārmaiņas, jutīsi, ka ap tevi virmo kaut kas jauns. Šis gads būs pilns ar dažādiem vilinājumiem un kārdinājumiem, iespējamas jaunas draudzības, arī jauna mīlestība. Būs izmaiņas arī tavās vēlmēs. Emocijas bieži mainīsies!

 

 

sesiŠis gads tev būs visai grūts, jo salīdzinājumā ar pagājušo, būs krietni vairāk pienākumu. Negaidi brīnumus, atceries, ka panākumi atkarīgi no tevis paša darbībām. Liela daļa no iesāktajiem darbiem būs apstājušies. Neplāno lielas lietas. Esi pieticīgāks un mēģini pavadīt laiku pēc iespējas vairāk ar ģimeni. Labs gads it visā, kas saistās ar tavām partnerattiecībām, laulību un radiniekiem. Tev nāksies lūgt palīdzību citiem un draugi tev nāks talkā. Tikai no tevis ir atkarīgs tasm vai atradīsi īsto mīlestību (ja tev nav partnerattiecību jau šobrīd). Esi godīgs un pabeidz iesākto, panāc savus mērķus ar darbu, nevis vienkārši ceri uz brīnumiem vai gaidi, kad kāds kaut ko izdarīs tavā vietā. Nesteidzies, ļauj lietām attīstīties normāli.

DARBS: Panākumi visvairāk gaidāmi tiem, kuri strādā mākslas jomā, strādā ar iztēli un/vai kapitālu. Labas attiecības ar dažādiem cilvēkiem var radīt iespēju veikt dažādas izmaiņas tavā darbā.

FINANSES: Pacenties uzlabot savu dzīves komfortu un dzīvesveidu. Piemērots laiks visā, kas attiecās uz dažādām investīcijām nekustamajā īpašūmā. Paturi prātā arīto, ka iespējas nopelnīt atrodamas dažādos veidos – ir vien jāspēj izvirzīt pietiekami stipri mērķi!

VESELĪBA: Steidzami nepieciešams mainīt attieksmi pret sevi. Saudzēsevi un izturies rūpīgi pret savu veselībi. Iespējamas problēmas ar sirdi, mugurum kā arī ginekoloģiska rakstura veselības traucējumi.

EMOCIJAS: Lieliskas emocijas varēsi gūt, ja mainīsi vidi ap sevi piemēram, dzīvesvietu vai vienkārši interjeru jau esošajā. Mēģini sadzīvot ar savām emocijām, rodot pēc iespējas vairāk veidu, lai gūtu pozitīvu skatījumu uz dzīvi. Kontrolē savas jūtas, uzticību un iemācies savaldīt greizsirdību!

 

 

septiniŠis gads solās būt diezgan grūts, ar daudziem šķēršļiem un problēmām. Neuzsāc neko jaunu un netiecies pēc lieliem panākumiem sociālajā vai publiskajā telpā. Neatstāj savu likteni citu rokās, bet, cik vien vari, rīkojies paļaujoties uz saviem spēkiem. Esi godīgs un atvērts vismaz pret sevi – analizē savas kļūdas un trūkumus, mēģinot tos pārvarēt. Padomā par to, ko vari izdarīt šogad, lai nākamajā gadā varētu attīstīties. Sakārto domas un jūtas, iemācies nenožēlot pagātnē izdarīto/notikušo. Piemērots laiks, lai mācītos. Domā labad domas – tās palīdzēs tev saglabāt visu labo un nepieciešamo kā tagad, tā nākotnei.

DARBS: Līdz maijam nesāc neko jaunu, ja tomēr ko mēģini, iepriekš rūpīgi apdomā, apsver visus plusus un mīnusus. Šis gads būs piemērots darbiem, kas saistīti ar rakstīšanu, pētniecībum tūrismu un humanitāro jomu. Nesasteidz darāmo, mēģini visu darīt mierīgi, pēc iespējas daudz atpūšoties.

FINANSES: Šī joma ir diezgan neskaidra, tāpēc jābūt īpaši uzmanīgam. Nelolo lielas cerības, ja to darīsi, var sanākt liela vilšanās un grūtības. Mēģini, cik iespējams, ietaupīt. Taču tik pat liela iespēja ir gūt arī negaidītu peļņu.

VESELĪBA: Maz un vāja enerģija, kā arī fiziskais un garīgais stāvoklis. Iespējamas problēmas ar mandelēm, vielmaiņu un nervu sistēmas darbību. Iespējamas arī tādas veselības problēmas kā depresija un anēmija. Varētu rasties nestabilitāte emocionālajā aspektā.

EMOCIJAS: Laiks domāšanai – tev jāpadomā par savu dzīvi, par to, ko tajā dari, tavuprāt, pareizi, bet ko būtu labāk neturpināt. Mēģini stiprināt jūtas ar savu partneri. Ikdienā nevadies tikai pēc emocijām.

 

 

astoniDiezgan spēcīgs solās tev būt šis gads. Ir piemērots laiks, lai veiktu kādu lielu soli uz priekšu, ir jāizmanto praksē iepriekšējos gados teorētiski iegūtās zināšanas. Kā arī iespējams būs sasniegt un redzēt rezultātus no tā, kas veikts iepriekšējā gadā. Esi aktīvs, strādīgs, drosmīgs, centies īstenot to, ko vēlies, taču rīkojies apzinīgi un godīgi. Tu vari riskēt, tāču steigties gan nevajag. Tevi gaida arī dažādi lieli projekti, turklāt, ja sāksi strādāt pie kaut kā jauna, tev radīsies labi finansiālie ieguvumi. Galvenais – būt godīgam!

DARBS: Tev ir jāsaprot, kas ir tas, ko vēlies darīt, un jākoncentrē tam visa sava uzmanība. Panākumi neizpaliks, taču nebaidies no tā, ja šis tas arī neizdodas. Šis gads sola lielas pārmaiņas, iespējams, saņemsi lielu naudu, ko varēsi izlietot lieliskiem darījumiem vai lieliem pirkumiem.

FINANSES: Līdz aprīlim tev vajadzētu cītīgi strādāt, lai nopelnītu. Vari veikt investīcijas, pirkt lietas īstermiņa vai ilgtermiņa darbībām, taču neiesaistīties riskantos darījumoes. Nepērc lietas, ko uzskati tikai par naudas izšķērdēšanu.

VESELĪBA: Kopumā solās būt ļoti laba, taču tev vajadzētu vairāk pievērsties fiziskajām aktivitātēm. Izvairies no ekstrēmiem sporta veidiem.

EMOCIJAS: Tavu mainīgo emociju rezultātā var gadīties dažādas ģimenes problēmas, kas var novest pat pie šķiršanās. Lai līdz tam nenonāktu, visu gadu vajadzētu pievērst uzmanību attiecībām, vairāk iesaistīties ģimeniskās aktivitātēs, uzticēties un domāt par to, kā kopā pavadīt laiku.

 

 

deviniGads būs piepildīts ar “paisumiem un bēgumiem”, tādēļ tev it visā jābūt piesardzīgam. Patiesībā pašlaik ir lielisks laiks, lai uzsāktu lielo tīrīšanu. Ne vien mājās un darbā, bet arī personiskajā dzīvē un sevī. Iespējams, uzradīsies kādas problēmas, kas saistīsies ar pagātni, taču, ja tās neatrisināsi, tās neliks tevi mierā, bet augs augumā. Pabeidz iesāktos darbus, nedari daudzas lietas reizē, nepiekāpies it visā citiem, paļaujies uz sevi. Taču neuzskati sevi par pasaules centru un negaidi, ka visi bez izņēmuma tevi mīlēs. Ir pienācis laiks, lai saprastu, kuri ir tavi īstie draugi un atbrīvotos no tiem, kuri tādi nav. Ļauj, lai šajā gadā galvenais tev būtu mīlestība.

DARBS: Būs panākumi, taču tie nāks līdzi ar izmaiņām. Ja gadu uzsāki ar kādu konfliktu – iespējami dažādi zaudējumi. Pienācis laiks pārmaiņām – tavas idejas ir gatavas tikt realizētas. Labi rezultāti būs tad, ja visu nedarīsi viens, bet ņemsi kādu palīgā. Paplašini savu darbības sfēru – pienācis laiks paraudzīties arī uz ārzemēm.

FINANSES: Šogad mīsies ienākumi ar izdevumiem – gūsi lielu peļņu, bet arī daudz nāksies zaudēt. Iespējams finansiāli ienākumi būs arī no ārzemēm. Esi uzmanīgs un neiesaisties nekādos riskantos darījumos.

VESELĪBA: Iespējamas dažādas infekciju slimības, būs traucēta vielmaiņas darbība, nogurums un asinsspiediena svārstības.

EMOCIJAS: To uzplūdā radīsies dažādi pārpratumi. Tev nepieciešams izrādīt savas emocijas radiem, draugiem, partnerim. Ja tev šobrīd ir attiecības, un tu vēlies, lai tās turpinātos – pievērs attiecībām uzmanību, pavadi laiku ar partneri. Nereti tavas emocijas radīs spriedzi.

 

 

vienpadsmitŠis gads vairāk vai mazāk tiks pakārtots taviem ideāliem. Ir laiks, lai mainītu kaut ko sevī. Vajadzētu saprast, kādi ir tavi principi, jūtas, ko tu domā par savu darbu, biznesu, māju, ģimeni un savām attiecībām. Dari to, par ko esi pārliecināts. Neuztraucies par to, ko nevari padarīt, bet dari to, pēc kā tiešām izjūti nepieciešamību, kas tev patīk, sniedz tev labumu. Rīkojies godīgi un saprātīgi un izdošanās būs garantēta. Īpaši panākumi gaidāmi tiem, kuri darbojas reliģijas un psiholoģijas jomās. Iespējams, tu saņemsi kādu garīgo apgaismību, kas varēs krietni pārvērst, uzlabot tavu dzīvi. Vienīgās nopietnās problēmas varētu rasties mājās vai ģimenē, tādēļ sargi tos!

DARBS: Tev būs panākumi, ja darīsi savu darbu no sirds, turklāt, ja tavs darbs būs arī tava sirdslieta. Ja būsi pārdrošs savās darbībās, vari zaudēt labas augšupejošas tendences karjerā.

FINANSES: Solās būt diezgan laba finansiālā labklājība, vien nāksies veikt dažus ierobežojumus, lai izvairītos no lieliem zaudējumiem.

VESELĪBA: Rūpējies par savu nervu sistēmu, uzmanies no elektriskām ierīcēm un dažādiem mehānismiem. Var gadīties veselības problēmas ar kuņģi, sirdi, acīm un asinsspiedienu.

EMOCIJAS: Šogad vairāk izdzīvosi savu garīgo pasauli, vairāk ieklausīsies sevī un daudz ko sapratīsi. Iespējamas problēmas ar bērniem vai vecākiem, taču tās būs atrisināmas, ja vien emocijas spēsi pareizi regulēt.

 

 

divdesmitdiviDarbojies drosmīgi un izmanto savas iespējas, jo tavi sapņi solās piepildīties. Šogat tev ir iespējas paveikt kaut ko lielu un nozīmīgu, iespējams, tava lielākā motivācija būs vispārējs progress un labklājība ne tikai sev, bet cilvēcei kopumā. Domā par citiem tik pat daudz, cik par sevi, un sasniegsi to, ko vēlies.

DARBS: Solās būt krietns progress. Koncentrējies uz to, lai ne vien sev, bet arī citu labā paveiktu ko labu.

FINANSES: Būs pietiekami, lai apmierinātu savas vajadzības.

VESELĪBA: Kopumā stabila, bet pievērs uzmanību mugurai, ekstremitātēm un iekšējo orgānu darbībai jau laikus.

EMOCIJAS: Ja šogad darīsi kaut ko lielāku un vērtīgāku nekā līdz šim, tavas emocijas kļūs aizvien pozitīvākas, un tas motivēs tevi rīkoties vēl un vairos tavu pozitīvo enerģiju. Neļauj nevienam ar saviem argumentiem tevi apturēt, ja jūtu, ka esi izlēmis pareizi. Taču nelidinies pa mākoņiem!

 

Lai tev lielisks un panākumiem bagāts šis gads!

Iepriekšējais rakstsKo nozīmē, ja pamani vienādas stundas un minūtes?
Nākamais rakstsVESELĪBA: Cik kaitīgs patiesībā ir klēpjdators?