Šonedēļ sagaidīsim astronomisko pavasari un šķiet, ka arī šī mīlestības gadalaika ietekmē zvaigznes mudina mūs ļauties jūtām! Iedvesmojies! Horoskops nedēļai: 18. – 24. marts

auns_auns_aunsAuns

Planētas šonedēļ mudinās tevi alkt pēc lielākas brīvības, pamatīgākas jūtu izpaušanas brīvības. Ļaujot pārtraukt ierobežojumus un izpētot dažādus jaunus radošo izpausmju veidus jūtu dzīvē, šajā nedēļā var ienest tavā dzīvē daudz pozitīvu emociju un kaisles. Tu, visticamāk, turpināsi izvairīties no kāda, kurš varētu atvērt tavu sirdi jaunā veidā. Vai baidies iemīlēties?

 

 

versis_versis_versisVērsis
Zvaigznes turpinās tevi virzīt uz priekšu. Šī iemesla dēļ – tu vari atklāt, ka dziļāk ieskaties sevī, vēlies izjust spēcīgāku saikni ar mīļoto cilvēku, būt kopā par visiem 100% procentiem nevis ļauties daudz kaislīgākām attiecībām. Tu šajā nedēļā vari apzināties, ka citi nav tik spējīgi uztvert savu juteklisko pusi kā tu, tomēr Venēras spēkos ir brīnumainā veidā mainīt daudzas lietas un nianses.

 

dvini_dvini_dviniDvīņi

Zvaigznes iezīmē, ka starp tevi un mīļoto cilvēku šonedēļ var būt kādas nesaskaņas, būtiskas sarunas, to nodrošinās zvaigznes. Vēlme atrast kopīgu pamatu, var novest pie saiknes atjaunošanas un apņemšanās kļūt tuvākiem, kopā strādājot pie jūsu attiecībām. Nebaidieties runāt par savām domām, taču esi gatavs mainīt tās, jo tev būs jāapsver daudz jaunas informācija, nāk šajā nedēļā nāks gaismā.

 

vezis_vezis_vezisVēzis

Mēness bērnu, Vēžu, ceļš pretī romantikai šajās dienās var izrādīties mazliet akmeņains. Nebūs gan tā, ka nebūsi mīlošā noskaņojumā, vienkārši tavu uzmanību, visticamāk, pievērsīs tik daudz citu jautājumu, kas tas atvirzīs tevi no pārējās dzīves, kavējot no panākumiem mīlas jomā. Konflikts, sadursme starp mājas dzīvi un karjeru visnotaļ paredzēs zināmu spriedzi, tāpēc centies atrast veselīgu balansu starp šīm abām nozīmīgajām savas dzīves sfērām. Pagatavo īpašu maltīti, lai dalītos ar savu mīļoto un sāc kaut nedaudz pietuvoties savu romantisko sapņu realizēšanai…

 

 

lauva_lauva_lauvaLauva

Zvaigznes var piešķirt tavai mīlas dzīvei dažus lielākus priekus šonedēļ. Tev piemitīs īpašs enerģisks maisījums, ka citi ar bažām sekos līdzi tavai rīcībai, taču tavos spēkos ir sniegt viņiem tavu motivācijas līmeni, piepildīt apkārtējos ar entuziasmu. Padalies ar saviem vistuvākajiem savās cerībās un sapņos par daudzpusīgāku nākotni. Ir pienācis laiks, lai daži Lauvas veiktu kādu īpašu apņemšanos, kas būs pārsteigums daudziem.

 

 

jaunava_jaunava_jaunavaJaunava

Mācības par mīlestības dziednieciskājām kvalitātēm būs tava dāvana no zvaigznēm šonedēļ. Vari apjaust, ka tava saikne ar mīļoto atradīsies jaunā posmā, kas sākotnēji var radīt zināmu saspringumu. Tomēr jūsu abu vēlme kļūt ciešākiem un piezemētākiem jūsu komunikācijā var izraisīt pozitīvu efektu uz jums abiem. Mīlestības prieks atklāsies vēlmē dalīties ar šo pieredzi un emocijām.

 

 

svari_svari_svariSvari
Vēlme mīlēt un būt mīlētam būs viena no šīs nedēļa tavās būtiskākajām alkām, bet zvaigznes norāda, ka tev ir jābūt uzmanīgam, lai tavas acis nenoklīst no tavas otras pusītes, aizklaiņot kur citur…Ir nepieciešams atjaunot kaislību jūsu attiecībās, kam var palīdzēt zvaigznes. Šī enerģija mudinās atrast veidus, lai saredzētu, pēc kā tavs mīļotais cilvēks alkst attiecībās, nevis, lai plānotu, ko tu vēlies iegūt no viņa. Dod, lai saņemtu!

 

 

skorpions_skorpions_skorpionsSkorpions

 Šonedēļ valdošā intensīvā, liesmojošā enerģija var pamatīgi uzkarsēt tavu zīmi, padarot visai karstas turpmākās dienas – iespējams, pat radot zināmu kaislību ugunskuru, kad runa ir par mīlestību un romantiku. Vari atskārst, ka tu koncentrēsies, fokusēsies uz citu uzmanību uz tevi, ko šādā apmērā, iespējams, nemaz nebūsi gaidījis. Centies tomēr nedaudz saglabāt vēsu prātu, šo emociju gammā neļauties pārsteidzīgiem soļiem! Skorpion, sadali šīs nedēļas aktīvo, kūsājošu enerģiju saprātīgi!

 

 

strelnieks_strelnieks_strelnieksStrēlnieks
Šajā nedēļā tevi sagaida mīlestības enerģija ar zvaigžņu ietekmi. Tu spēsi iekarot, pārlēkt visaugstākos kalnus, lai īstenotu savas mīlas dzīves vēlmes un peldētu visplašākajā jūtu okeānā. Zvaigznes iezīmē, ka šajās dienās jums abiem vajadzētu pavadīt laiku svaigā gaisā vai kopīgi apmeklēt kādu pasākumu, dodieties ārpus mājas! Pēkšņs ceļojums var sagādāt patīkamu pārsteigumu.

 

 

mezazis_mezazis_mezazisMežāzis

Šajā nedēļā tu vari daudz aizdomāties par savām attiecībām, jūsu saikni un jūtu stiprumu, iespējams, to par to dzīvotspēju. To mudinās arī zvaigznes. Nebūs tā, ka tu pilnībā nevēlēsies saistības, bet gan paredzēs, ka tu vēlēsies skaidri definēt – kā un cik tu sniedz mīlestību otrai pusītei un cik – saņem pretī! Meklējot līdzsvaru, tu vari apjaut, ka vēlies aizmukt no visa, lai divvientulībā paslēptos kādā īpašā klusā vietā, visticamāk, tuvāk dabai. Tas palīdzēs apsvērt nākamo pareizo soli jūsu attiecībās.

 

 

udensvirs_udensvirs_udensvirsŪdensvīrs

Kupidona bultu šonedēļ tavā virzienā raidīs zvaigznes. Tas var nodrošināt jaunu un atvērtu komunikāciju ar tavu mīļoto. Vari apjaust, ka attiecības no attāluma nodrošina aizraujošas iespējas un daudz pilnvērtīgāk novērtēsi savas jūtas un jūsu savienību. Zvaigznes norāda, ka šī ir lieliska nedēļa, lai atzītos mīlestībā pirmo reizi vai atgādinātu par savām jūtām kādam īpašam cilvēkam.

 

zivis_zivis_zivisZivis

Zvaigznes norāda, ka tev šajās dienās ir jāapver – vai nesniedz citiem vairāk, nekā saņem pretī? Vai savu jūtu un emociju izrādīšanā neesi vienpusējs devējs? Tava romantiskā daba un garīgā būtība apburs un pavedinās daudzus, nodrošinot tev un otrai pusītei lieliskus kopīgus mirkļus. Sniedz un neliedz citiem savas īpašās fiziskās un intuitīvās dāvanas. Neapslāpē sevi un ļaujies impulsīvai rīcībai. Neļauj bailēm apslāpēt sevi, nogalinot motivāciju. Zvaigznes mierina, ja arī šobrīd mīlestības jautājumos viss nenorit tik spīdoši kā tu to vēlies, viss mainīsies tuvāko nedēļu laikā, tāpēc sāc gatavoties tam!

Iedvesmojies! Horoskops nedēļai: 18. – 24. marts

Lai jums veiksmīga  nedēļa!

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsSinoptiķis Bricis pastāsta par laiku nedēļas turpinājumā
Nākamais rakstsLīdz vasarai inflācija Latvijā būs zema