Mūsdienu lielajā aizņemtībā nereti domājam, kā ietaupīt ikkatru minūti. Lūk, viens brīnišķīgs variants – netērē laiku, staigājot pa lielveikalu plašajām ejām, bet izvēlies un pērc sev nepieciešamo internetā. Jā, arī pārtikas produktus.

 

Lielveikals internetā NUKO.lv ir vietējais uzņēmums, izveidots ar mērķi piedāvāt Latvijas iedzīvotājiem mūsdienīgu iepirkšanās veidu pārtikas un ikdienas precēm. NUKO.lv sortimentā ietilpst svaiga pārtika, augļi un dārzeņi, preces mazuļiem un bērniem, piedāvājumi skaistumam un veselībai, kā arī sadzīves, zoo un mājsaimniecības preces.

 

pc

NUKO.lv komanda pastāvīgi atjauno un paplašina lielveikalā piedāvāto produktu klāstu. Mēs tiecamies izvēlēties un nodrošināt klientiem iecienītākās, mīlētākās un augstākās kvalitātes preces.

 

Ir vēl kāda lieliska ziņa – izvēlētos pirkumus tev arī piegādās uz norādīto adresi un bez maksas! Neatkarīgi no pasūtījuma summas.

 

Tātad iedomājies – tu vari iepirkties nestaigājot pa veikalu, nestāvot rindā un nenesot smagos iepirkumu maisiņus. Kā un kur to izdarīt?

 

Dodies uz interneta lielveikala mājas lapu NUKO.LV un aplūko plašo piedāvājumu. Reģistrējies, izvēlies sev vajadzīgās preces, pievieno tās virtuālajam iepirkumu grozam, izvēlies piegādes laiku un norādi adresi. Pirms pasūtījuma pabeigšanas noteikti pārbaudi groza saturu, pārliecinoties vai viss ir kā nākas un neko neesi aizmirsis.

 

mate_meita

 

Pabeidz pasūtījumu to apmaksājot. Gaidi savus pirkumus! Rīgā (teritoriju, kas tiek aptverta preču piegādei, aplūko ŠEIT) savus pirkumus vari saņemt pat līdz deviņiem vakarā, pārējā Latvijā – līdz 18:00.

 

kurjers

Turklāt, iepērkoties Nuko.lv interneta lielveikalā, tu vari uzkrāt bonusus, ko vēlāk būs iespējams tērēt iepērkoties – ar tiem norēķinoties par pasūtītajām precēm. Plašāk par šo iespēju lasi ŠEIT!

 

nuko-poga

 

 

P.S. NUKO.lv atsaucīgā komanda palīdzēs Tev arī jebkurā neskaidrību gadījumā (ja tādas radīsies) – pasūtījuma veikšanas procesā vai pēc pirkuma veikšanas, ja kaut kādu iemeslu dēļ nebūsi apmierināts ar saņemto.

 

Iepriekšējais rakstsPIRKSTU NOSPIEDUMI: ko tie atklāj par tavu likteni?
Nākamais raksts8 ieteikumi, kā palīdzēt bērnam izvēlēties hobiju