28. janvārī dziedātājam Dzintaram Čīčam apritēja 30 gadi, un tam par godu viņš no 8. marta dosies jubilejas koncerttūrē pa dzimto Latviju.

Koncertprogramma “Vajag tikai mīlēt!” sastāv no divām daļām: pirmajā – tikai čigānu tautasdziesmas, bet otrajā – tikai Čīčas populārākās dziesmas – “Likteņlīnijas”, “Vijolnieks”, “Tu esi vasarā”, “Nāc un dziedi”, “Dāvaja Māriņa” čigānu valodā u.c. Kopā ar solistu dziesmas atskaņos instrumentālā grupa Anatolija Livčas vadībā, programmā piedalīsies Čīčas dziesmu autors un dueta partneris Kaspars Antess.

Jubilārs Dzintars Čīča: “Nu jau man ir sieva un divi bērniņi, mūsu ikdiena rit Anglijā, tomēr paliek nemainīga mana apņemšanās reizi gadā radīt jaunu koncertprogrammu saviem klausītājiem Latvijā un ar to paviesoties mīļākajās pilsētās. Svinēt jubilejas pie galdiem man nepatīk, bet būt uz skatuves pie saviem klausītājiem – tā ir vislielākā dāvana.”

Koncerti izskanēs 8. martā Rīgā, 11. martā Valmierā, 12. martā Ventspilī, 25. martā Liepājā, 1. aprīlī Talsos, 2. aprīlī Jūrmalā, 13. aprīlī Jelgavā, 15. aprīlī Dobelē, 16. aprīlī Bauskā un 21. aprīlī Jēkabpilī.

Biļetes uz koncertu ir pieejamas “Biļešu Paradīzē”.

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. janvāris
Nākamais raksts“X-Faktora” uzvarētāja piedzīvo ļoti nepatīkamus mirkļus