“Jauns vēriens mūsu mīļajam SuperBingo! Atklājam papildspēli ar pilnīgi jaunu laimestu – iespēju tikt pie savas privātmājas,” vēsta Latvijas Loto.

Vērienīgo laimestu iegūs SuperBingo dalībnieks, kurš laimēs SuperBingo uzkrājumu līdz maksimāli 42. pēc kārtas izlozētajai bumbiņai un būs piedalījies arī papildspēlēs Džokers un Džokers 7.

Skandināvu stila vienstāvu mājas būvniecība norisināsies sadarbībā ar uzņēmumu Somu māja. Sapņu privātmājas kopējā platība ir 133 kvadrātmetri, kas ietver dzīvojamo platību (105 kvadrātmetri) un terasi. Mājā plānotas četras istabas – trīs guļamistabas, dzīvojamā istaba, divi sanmezgli, virtuve. Savukārt par vietu, kur šo būvi veikt, varēs parūpēties pats jaunais īpašnieks, kurš būs vienlaikus arī vērtīgā SuperBingo uzkrājuma laimētājs. Šonedēļ SuperBingo uzkrājums sasniedzis jau 273 000 eiro.

Papildspēlē piedalās visi dalībnieki, kuri papildspēles norises laikā iegādājušies skaitļu izlozes SuperBingo kvīti ar dalību papildspēlēs Džokers un Džokers 7 uz skaitļu izlozes SuperBingo izlozēm, kas notiek no 2024. gada 20. janvāra līdz 2024. gada 28. septembrim.

Iepriekšējais rakstsRīgā pazudusī sieviete atrasta mirusi
Nākamais rakstsDiemžēl nav patīkamu ziņu par laiku turpmāk