Centrāltirgus rūpniecības preču zonā, kas jau vairākus gadus ir slēgta, notiek neparasta rosība. Kaut arī prasās pēc kārtīga remonta, pirms tas tiek darīts, tika rīkota akcija – “No tirgus uz mājām – dod materiāliem jaunu dzīvi”, vēsta “360TV ZIŅneši”. Īpašā akcijā iespējams dot būvmateriāliem un apģērbiem otru dzīvi

Nu jau ilgāku laiku pasaule pievērš arvien lielāku uzmanību resursu saglabāšanai un zaļās pēdas nospieduma mazināšanai, dodot otru dzīvi gan dažādiem priekšmetiem, gan apģērbam. Šo praksi nolēmis piekopt arī Rīgas Centrāltirgus – pēc bijušā Rūpniecības tirgus nojaukšanas tiek atdāvinātas gan būdiņas, gan viss, kas tajās atrodas.

Šāda nojaukšanas laikā  atrodamo materiālu atdāvināšanai Rīgā un Latvijā notika pirmo reizi. Uz to vajadzēja pieteikties iepriekš, un, kā izrādās, bijusi pamatīga konkurence. No nojaucamā tirgus atdāvināšanai bija pieejamas ne tikai iepriekš pieminētās būdiņas, bet arī visa tajās palikusī prece, kā arī būvmateriāli. 

Dace Preisa, “Rīgas nami” sabiedrisko attiecību vadītāja stāsta: “Te mēs runājam par visdažādāko klāstu. Pirmajā dienā, kad nāca apmeklētāji – dažs tika pie jauna kažoka un jaunām kurpēm. Bet klasiskā izpratnē mēs domājam par būvmateriāliem, kurus varam laist otrreiz apritē.”

Vairāk par šo akciju skaties video!

 

Īpašā akcijā iespējams dot būvmateriāliem un apģērbiem otru dzīvi

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsPērn Rīgā slimnīcā nonākuši 300 iereibuši jaunieši – nav skaidrs, ko ar viņiem darīt
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. marts