Kā savā 13.-19. oktobra numurā vēsta izdevums “Kas Jauns”, pazīstamā fotogrāfe, ekspemjera Einara Repšes meita Madara tepat Latvijā pārcietusi smagu un neatliekamu operāciju. Nu jau kārtējo.

Operācija notika pirms nedēļas Rīgas 1. slimnīcā, un tajā tika izņemts neatgriezeniski bojāts iekšējais orgāns. Pirms operācijas Madara izdevumam atklāja, ka ir ļoti bail, turklāt deviņas stundas ilgā operācija būšot jau septītā viņas dzīvē – pārliecinoši garākā.

Operācijai nepieciešamos 7000 eiro (fotogrāfe nedzīvoja Latvijā un nav šeit maksājusi nodokļus) saziedoja līdzcilvēki, bet Madaras tēvs vasarā šķīries no motocikla. Iepriekš Nīderlandē, kur Madara gadiem ilgi dzīvoja, viņai veiktas sešas operācijas, bet septīto ķirurgi vairs neuzņēmās. Dzirdīgas ausis viņa Covid-19 pandēmijas laikā atrada tepat Latvijā. Madaras smagās veselības problēmas ir saistītas ar gremošanas orgānu sistēmu un zarnām, un tās ilgst jau vismaz septiņus gadus.

Madara ir aizkustināta par ziedotāju atsaucību, un noteikti domāšot veidu, kā pateikties katram personīgi. Bet pagaidām vēlēsim izturību un veselību, jo māksliniecei uz operāciju galda nāksies gulties vēl vismaz divreiz – tiklīdz viņa būs atkopusies no šīs ķirurģiskās iejaukšanās.

Plašāk izdevumā “Kas Jauns”!

 

Iepriekšējais rakstsTikai daži atzīst, ka masku nelietos – VIDEO
Nākamais rakstsSaeimas deputāts veikalā pieķerts bez sejas maskas – VIDEO