Jau šobrīd kanālā “STV Pirmā” un lietotnē “Shortcut” iespējams sekot līdzi šova “Caur ērkšķiem uz…” ceturto sezonu, kurā ar dažādām atkarībām un citiem dzīves pārbaudījumiem cīnās astoņas dāmas un viens kungs. Brīdī, kad dalībnieki sadalīti divās komandās un katrai ierādīts savs kemperis, divas meitenes paziņoja, ka dosies prom, bet divas citas uzsāka skandālu.

Kad dāmas un Edgars trešās epizodes sākumā uzzināja, ka no kempinga mājiņām nāksies pārvākties uz diviem kemperiem, par došanos prom paziņoja Anželika (esot jāatrisina problēmas ģimenē) un Nataļja, kura kategoriski atteicās turpināt dalību šovā un izsauca taksometru.

Tikmēr Ginta ārkārtīgi sadusmojās uz šova šīs sezonas vecāko dalībnieci Inu (44), kura kemperī pie galdiņa grauza čipsus un aiz sevis nenovāca tukšu kokakolas pudeli. Saruna izvērtās augstos toņos un uz citas dalībnieces ironisko aicinājumu “izkaujieties, ja tik liels naids ir”, Ina attrauca, ka “ar sūdiem rokas nesmērēs”. Tas ārkārtīgi saniknoja Gintu, kura pateica visu, ko domā par komandas biedreni. “Tu mani par sūdu nesauksi, saprati?!” teica Ginta, papildinot sakāmo ar vēl virkni frāžu.

 

Iepriekšējais rakstsValmiera kliedē izskanējušās bažas par potenciālu Covid-19 perēkli
Nākamais rakstsPolicija noskaidrojusi Rīgā pazudušā puiša likteni