2022. gada novembrī ar nodibinājuma “Fonds Līdzskaņa” palīdzību tika uzsākta ziedojumu vākšana, lai palīdzētu populārajam mūziķim Harijam Zariņam – viņam 2014. gadā tika konstatēts ļaundabīgs audzējs, un mūziķis ar slimību bija cīnījies pats saviem spēkiem un līdzekļiem. Bet slimība ļoti progresēja, un tādēļ bija nepieciešama steidzama operācija Vācijā.

Šajā operācijā tika izmantotas jaunas, inovatīvas metodes, kuras diemžēl nav pieejamas Latvijā. Nepieciešamais ziedojumu apmērs – 32 000 eiro – novembrī tika savākts 10 dienu laikā.

Tagad – pirms dažām dienām – ir saņemtas lieliskas ziņas no mūziķa Harija Zariņa: pēc operācijas un mēnesi ilgas ārstēšanās Vācijā ārsti ir snieguši atzinumu, ka operācijas laikā izmantotās jaunās, inovatīvās metodes ir bijušas sekmīgas, tādējādi operācija ir izdevusies veiksmīgi.

Harijs ar nodibinājuma “Fonds Līdzskaņa” starpniecību sūta pateicības vārdus visiem ziedotājiem, kuri palīdzēja atgūt veselību: “Liels, sirsnīgs paldies visiem līdzcilvēkiem, kuri palīdzēja un ziedoja, lai man būtu iespēja veikt operāciju ar īpašu metodi Vācijas klīnikā. Pēc ārstu teiktā, operācija ir izdevusies veiksmīgi. Vēl norit rehabilitācijas periods, bet ar ārstu atļauju es jau varu kāpt uz skatuves un turpināt muzicēt. Īpašs paldies Latvijas cilvēkiem, kuri man veltīja daudz labu vārdu, uzmundrināja, deva spēku un ticību. Vēl vēlos pateikt lielu paldies savam Latvijas ārstam prof. Vilnim Lietuvietim par ļoti profesionālo pieeju, izpratni un atbalstu. No sirds pateicos “Fondam Līdzskaņa” par visu, kas tika manā labā darīts. Un vispār – ar vārdiem nevar izteikt to lielo pateicību, kuru es jūtu savā sirdī. Vēlreiz milzīgs paldies! Lai mums visiem laba veselība!”

Mūziķis Harijs Zariņš ir Latvijas roka leģenda, grupu “Opus Pro” un “Colt” dibinātājs, ģitārists un daudzu visiem zināmu hitu (“Tu un Es”, “Pēdējā pietura”, “Šonakt”, “Man ir viss”, “Mīļā” u.c.) komponists un vārdu autors.

Nodibinājums “Fonds Līdzskaņa” pievienojas Harijam un no sirds pateicas ikvienam ziedotājam, kurš palīdzēja Harijam atgriezties uz skatuves, lai turpinātu priecēt mūs ar savām lieliskajām dziesmām! Paldies arī Latvijas plašsaziņas līdzekļiem, kuri aktīvi iesaistījās, popularizējot palīdzības akciju mūziķim.

 

Iepriekšējais rakstsBrīdina par apstākļiem tuvākajās dienās
Nākamais rakstsRīgas centrā būvlaukumā sagruvusi neapdzīvota piecstāvu ēka; zem tās palikušas vairākas automašīnas