Ar nervus kutinošu situāciju nedēļa iesākusies Jēkabpilī. Kāda sieviete publiskā vietā mēģinājusi izdarīt pašnāvību. Par laimi, operatīvie dienesti ieradās laikā, un sieviete savu nodomu nepaspēja īstenot, vēsta Vidusdaugavas TV.

Brīdī, kad notikuma vietā ieradās Valsts policijas darbinieki, sieviete jau bija paspējusi apliet sevi ar degšķidrumu. Šausminošo ieceri viņa bija nolēmusi īstenot publiskā vietā – vienā no Jēkabpils galvenajām ielām – Brīvības ielā. Policijas darbinieki turpat atrada šķiltavas, ar kurām sieviete, acīmredzot, bija domājusi sevi aizdedzināt. Brīdi vēlāk notikuma vietā ieradās arī ugunsdzēsēji un ātrā palīdzība. Kamēr ugunsdzēsēji ar absorbenta palīdzību savāca uz ielas izlieto degšķidrumu, sieviete tika nodota neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķu gādībā, bet vēlāk – nogādāta Daugavpils psihoneiroloģiskajā slimnīcā.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirkņa priekšnieks Rolands Bērziņš saka: “Viņa mēģināja tādā veidā pievērst sev uzmanību. Dakteri noskaidros un pateiks slēdzienu, vai viņu liks uzskaitē, vai neliks uzskaitē. Varbūt viņai tas ir tāds viens gadījums. Kas to lai zina?”

 

Notikušais rada jautājumu, kā rīkoties garāmgājējiem, ja gadās būt par liecinieku pašnāvības mēģinājumam. Likumsargi iesaka – ja ir iespēja, mēģināt cilvēku atrunāt, bet vienlaikus domāt par savu drošību. “Redzot šādu situāciju, sava drošība ir pirmajā vietā,” uzsver Rolands Bērziņš. “Jāievēro distance, lai pats būtu drošībā. Viennozīmīgi par redzēto vajag ziņot attiecīgajām iestādēm, šajā situācijā – policijai.”

Policijas darbinieki turpina skaidrot precīzus notikušā apstākļus un motīvus. Neoficiāla informācija liecina, ka galvenie pašnāvības ieceres iemesli šajā gadījumā esot problēmas ar finanšu un personīgajām lietām.

Sabiedrība

Skumji notikumi šonedēļ risinājušies Saulkrastu pludmalē

  Lai gan pelēkā roņa mazuļi Baltijas jūrā lielākoties dzimst uz akmeņainām saliņām Igaunijas, Zviedrijas un...

“Cēsu alus” negaidīti sācis ražot dezinfekcijas līdzekli

  AS “Cēsu alus” uzsācis ražot roku un virsmu dezinfekcijas līdzekli, lai valstī noteiktās ārkārtas situācijas...

Zaļā ceturtdiena sākusies ar skumjām vēstīm

  Operatīvie dienesti Zaļās ceturtdienas rītā vēsta par diviem traģiskiem negadījumiem. Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 88 ceļu...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 9. aprīlis

Pirmā dienas puse būs veiksmīga emocionālai un uzticības pilnai komunikācijai. Visticamāk, apzināsies, ka ir kļuvis...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 8. aprīlis

Izvēlies šodien darīt to, ko efektīvi spēsi paveikt bez citu palīdzības.   Auns Auna zīmē dzimušajiem šodien ieteicams...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. aprīlis

  Pirmā dienas puse nesolās būt pārāk veiksmīga, iespējamas straujas garastāvokļa svārstības. Ja sapratīsi, ka spēcīgu...

Mājai un Dārzam

Lieldienās snigs! Sinoptiķis aicina nesasteigt dārza darbus un riepu maiņu

  Brīvdienās laiks, kā jau tika prognozēts, beidzot kļuva siltāks un tāds vēl kādu laiku saglabāsies....
Vilis Bukšs

Nedēļas otrajā pusē laiks pilnībā mainīsies

  Nākamās nedēļas pirmajā pusē gaidāmi stabili laika apstākļi - dienas būs siltas, sausas un lielākoties...

Strauji kļūs siltāks, bet ir arī sliktā ziņa pavasara gaidītājiem

  Jau iepriekš vēstīts, ka nākamās nedēļas sākums būs ļoti silts, īpaši otrdiena, kad gaiss varētu...