Aizvadītajā nedēļā laikapstākļi ir bijuši mainīgi – no draudīgiem negaisiem, kas nesuši ļoti stipras lietusgāzes un lielgraudu krusu, līdz saulainam un karstam laikam ar daudziem jauniem maksimālās gaisa temperatūras rekordiem. Arī šī nedēļa būs nokrišņiem bagāta un, lai arī jau nedēļas sākumā atsevišķos rajonos lietus būs intensīvs, jārēķinās, ka arī nedēļas turpinājumā daudzviet palaikam uzlīs. Nedēļas gaitā pakāpeniski ieplūstot vēsākai gaisa masai, termometra stabiņš dienās pārsvarā pieturēsies +18…+23° robežās, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Nokrišņus varēsim gaidīt arī otrdien, kad īslaicīgs lietus būs novērojams galvenokārt valsts austrumos, lokāli atnesot arī stipras pērkona lietusgāzes, un trešdien, kad brīžiem uzlīs, taču vairs ne tik intensīvi. Šajās dienās, rietumu puses vējam pūšot lēni līdz mēreni, tveicīgais laiks pakāpeniski sāks atkāpties, gaisam dienā iesilstot vairs tikai līdz +18…+23°. Arī naktis kļūs dzestrākas, termometra stabiņam daudzviet noslīdot līdz +13…+16° atzīmei, nedaudz siltāks saglabāsies piekrastē.

Lai gan nedēļas otrajā pusē brīžiem uzspīdēs saule, palaikam tāpat gaidāms lietus, kas, pēc šī brīža prognozēm, būs ar mazāku intensitāti kā aizvadītajā nedēļā. Gaisa temperatūra saglabāsies līdzīga kā dienas pirms tam – naktīs tā lielākajā daļā valsts teritorijas svārstīsies ap +11…+16°, bet dienās nebūs augstāka par +20…+23°.

Iepriekšējais rakstsSvētdien saņemtas pagalam traģiskas vēstis
Nākamais rakstsTV šovā “SuperBingo” laimētas divas automašīnas!