Naktīs vēl daudzviet gaiss atdzisīs līdz 0°, savukārt dienās jau visā valsts teritorijā gaidāma pozitīva gaisa temperatūra, kā dēļ arī kusīs sniegs. Turpmākajās dienās nokrišņu daudzums būs neliels un, mainoties gaisa temperatūrai, mainīsies arī nokrišņu fāze. Vējš dominēs lēns līdz mērens. Debesīs vairāk novērosim mākoņus, un atsevišķās teritorijās sabiezēs migla, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs. Izplatītas jaunas laika prognozes februāra beigām un marta sākumam
Piektdien debesis būs lielākoties mākoņainas, naktī vietām tās skaidrosies, kaut arī lokāli gaidāms slapjš sniegs, austrumu daļā vietām arī atkala, bet dienā jau tikai valsts ziemeļos gaidāms lietus. Naktī un dienas pirmajā pusē lokāli veidosies migla, kas samazinās redzamību. Pūtīs lēns līdz mērens dienvidu, dienvidrietumu vējš, kas naktī un dienas sākumā piekrastē un Vidzemē saglabāsies brāzmās līdz 15-18 m/s. Naktī teritorijas lielākajā daļā gaiss atdzisīs līdz 0…-3°, Kurzemē 0…+2°, bet dienā jau visā valstī būs pozitīvas gaisa temperatūras, +1…+5°.
Ja sestdien vēl starp mākoņiem uzspīdēs kāds saules stars, tad svētdien jau mākoņi klās lielāko debesu daļu. Vietām gaidāms lietus un vējš pūtīs lēni. Sestdien daudzviet, bet svētdien vietām veidosies migla, kas var ietekmēt redzamību uz ceļiem. Gaisa temperatūra gan naktīs, gan dienās būs 0…+6° robežās.
Nākamās nedēļas sākumā laika apstākļus noteiks anticiklons, kā ietekmē laiks būs galvenokārt sauss un dominēs lēns vējš. Vien otrdien Latvijas austrumu daļu šķērsos nokrišņu zona, kas nesīs lietu un slapju sniegu. Bet nedēļas otrajā pusē būtiski nokrišņi netiek prognozēti, biežāk uzspīdēs saule. Naktīs gaiss atdzisīs vairākus grādus zem 0°, tomēr dienās atkal iesils virs 0° atzīmes. Pozitīvās gaisa temperatūras samazinās sniega segas biezumu, sākumā sniegs kusīs piekrastes rajonos un pakāpeniski no rietumiem saruks straujāk. Šobrīd austrumos ir visbiezākā sniega sega, vietām pārsniedzot pat pusmetru – tur tad sniegs arī noturēsies ilgāk.





