Martā arī princis Čārlzs kļuva par jaunā koronavīrusa upuri un izslimoja šo slimību, taču nu klajā nākušas ziņas, ka viņš aizvien cieš no tās simptomiem, ziņo britu mediji.

Lielbritānijas Karaliskā ģimene drosmīgi cenšas atgriezties ierastajā darba režīmā. Kā viens no pirmajiem pasākumiem, kas atkal risinājās klātienē, bija Velsas prinča Čārlza tikšanās ar Nacionālā veselības dienesta (NHS) darbiniekiem. Tur viņš atklāja, ka joprojām cieš no vairākiem koronavīrusa izraisītiem simptomiem, piemēram, aizvien nav atguvis ožas un garšas izjūtas, neraugoties uz to, ka slimību izslimojis jau pirms pāris mēnešiem. Čārlzs atklāja savu personīgo pieredzi ar vīrusu, tiekoties ar NHS darbiniekiem Glosteršīras karaliskajā slimnīcā.

Princi Čārlzu pavadīja arī viņa sieva, Kornvolas hercogiene Kamilla, kura sacīja, ka medicīnas darbinieki ir padarījuši lielisku darbu. Šī bija pirmā publiskā saziņa klātienē, kopš arī Lielbritānijā tika ieviesti ierobežojumi saistībā ar COVID-19.

Defs Milss, 47 gadus vecs veselības aprūpes asistents no Čeltenhemas slimnīcas sacīja britu medijiem: “Čārlzs runāja par savu personīgo pieredzi, kas viņam šāda bija pirmo reizi. Viņš stāstīja par savas ožas un garšas zaudēšanu un sajūtu, ka vīrus tomēr vēl nav pavisam atkāpies.”

Velsas princis sēdēja pretī Monako princim Albertam II “WaterAid” pasākumā Londonā 10. martā. Deviņas dienas vēlāk princim Albertam bija pozitīvs koronavīrusa tests. 25. martā Klarensas nams paziņoja, ka arī Čārlza COVID-19 tests ir pozitīvs, un viņš cieš no “viegliem simptomiem”, bet Kornvolas hercogienes Kamillas tests ir negatīvs. Tas radījis uzskatu, ka Čārlzs ar vīrusu inficējies tieši no Alberta.

Iepriekšējais rakstsAutomehāniķis no Rīgas nosapņo “pareizos” skaitļus un tiek pie milzīgas naudas
Nākamais rakstsMediķi pirms svētkiem izplata būtisku informāciju iedzīvotājiem