Vietne “Sadursme” vēsta par naktī uz sestdienu notikušu smagu avāriju Latgales pusē.

“Šonakt ap 3:00 naktī, Rēzeknes novadā, Dricānu pagastā, notikusi smaga autoavārija. Neoficiālais avots: vieglais auto brauca ar lielu ātrumu, kā rezultātā nenovaldīja stūri un ieskrēja grāvī. Vadītājs un pasažieris no gūtajām traumām gāja bojā uz vietas.”

Valsts policija šobrīd medijiem nav apstiprinājusi šo informāciju. Svētdienas rītā likumsargi ziņo, ka avārijā ir viens, nevis divi bojāgājušie.

Vakar, 11. septembrī, pulksten 06.24 Rēzeknes novadā, Dricānu pagastā, Dricānos, uz autoceļa P36 Rēzekne-Gulbene (11.km), automašīnas Audi vadītājs nobrauca no ceļa braucamās daļas, iebrauca grāvī un automašīna apgāzās. Ceļu satiksmes negadījumā notikuma vietā bojā gāja automašīnas vadītājs un cieta pasažieris, kurš ar gūtajām traumām tika nogādāts medicīnas iestādē. Valsts policija turpina skaidrot notikušā apstākļus.

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 124 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietis 21 cilvēks un viens gājis bojā. Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 583 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 238 par ātruma pārsniegšanu, 23 par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā un trīs par agresīvu braukšanu.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sadursme (@sadursme)

Iepriekšējais rakstsDažas dienas pēc 11. septembra terorakta pie Dvīņu torņiem uzstādīja kameras. Neticami, kas iemūžināts šo 20 gadu laikā! – VIDEO
Nākamais rakstsSmaga avārija notikusi uz Rīgas apvedceļa – VIDEO