Sakarā ar lielu skatītāju interesi, izziņots Maksima Galkina papildkoncerts Jūrmalā. Koncerts Dzintaru koncertzālē, kas paredzēts 9.augustā, jau ir gandrīz pilnībā izpārdots, un organizatori paziņo par papildkoncertu 10.augustā. Biļešu tirdzniecība sāksies “Biļešu Serviss” tīklā rītdien, 9. aprīlī. Izskan jaunas vēstis Maksima Galkina talanta cienītājiem

Talantīgais, harizmātiskais un Latvijas publikas sirsnīgi iemīļotais humorists Maksims Galkins šovasar uzstāsies vairākās Latvijas pilsētās. Jau ir pilnībā izpārdots koncerts Rēzeknē un divi koncerti Cēsīs. Pagaidām vēl var iegādāties biļetes uz koncertiem Liepājā  (7.augustā), Rojā (11.augustā) un Daugavpilī (14.augustā).

Pēdējos gados Maksims Galkins gandrīz nepārtraukti atrodas pasaules turnejā pa visiem kontinentiem un valstīm, kur katru reizi viņu vienmēr sagaida publikas ovācijas. Mākslinieka turnejas grafiks ir ieplānots pa stundām, bet tomēr katru dienu notiek kas jauns, par ko gribas pastāstīt no skatuves. Tā dzimst jauna programma “Skaistā tuvotne”, ko Latvijas publika ieraudzīs šovasar. Maksims Galkins ir viens no retajiem māksliniekiem, kurš katru reizi koncertos piedāvā skatītājiem atjauninātu programmu.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsSkumji noslēdzas “taksista” piedzīvojumi Krāslavas pusē
Nākamais rakstsDiemžēl vēl viens bezvēsts pazudušais atrasts miris