Šajā nedēļā dominēja anticiklona ietekme, līdz ar to nokrišņu bija maz. Arī tuvākajās dienās gaidāms lielākoties sauss, bet auksts laiks – naktīs austrumu rajonos gaisa temperatūra pazemināsies pat līdz -11…-15°. Jaunnedēļ, lai arī aukstums turpināsies, mākoņu debesīs būs vairāk un brīžiem snigs. 

Sestdien naktī vietām debesis vēl skaidrosies, bet dienā mākoņu daudzums jau atkal palielināsies, tomēr joprojām laiks saglabāsies sauss. Dominēs lēns austrumu puses vējš. Naktī gaiss atdzisīs -2…-9°, bet dienā maksimālā temperatūra gaidāma -1…-6° robežās.

Svētdien mākoņi aizsegs debesu lielāko daļu, naktī, sākot no dienvidiem, Latviju šķērsos nokrišņu zona, kas daudzviet atnesīs sniegu, vietām sniega sega varētu palielināties par 1-4 cm. Turpinās dominēt lēns austrumu puses vējš. Naktī minimālā gaisa temperatūra gaidāma -1…-6° robežās, bet gaišajās diennakts stundās termometra stabiņš pakāpsies  līdz +1…-3° atzīmei. 

Darba nedēļas pirmajā pusē gaidāms lielākoties mākoņains laiks. Pirmdien būtiski nokrišņi nav gaidāmi, savukārt otrdien valsti no rietumiem sasniegs jauna un plaša nokrišņu zona, kas daudzviet atnesīs sniegu kā otrdien, tā trešdien. Sniega sega vietām palielināsies par vairākiem centimetriem, tāpēc autovadītājiem jābūt uzmanīgiem, jo daudzviet ceļi būs slideni. Gan nakts stundās, gan dienu laikā gaisa temperatūra visā valstī pieturēsies zem 0°. 

Pēc šī brīža prognozes, nedēļas otrajā pusē vietām būs gaidāmi nokrišņi, bet tie nebūs tik intensīvi kā nedēļas sākuma, gaisa temperatūra turpinās pakāpeniski pazemināties.

Iepriekšējais rakstsPēc ilgāka laika parādījušās jaunas ziņas par leģendāro apvienību “Dzelzs vilks”
Nākamais rakstsKeitas un Viljama ASV tūres laikā Harijs un Megana nāk klajā ar skaļu vēstījumu