Populārā STV kanāla šova “Slavenības. Bez filtra” galvenās varones Magones Šutovienes dzīvē priecīgi brīži mijas ar ne tik priecīgiem. Šova pagājušā nedēļa noslēdzās ar meitiņas Magnolijas Latvijas pirmās dzimšanas dienas svinībām, bet reizē Magones vaigs bija rūpju pilns – pēdējās nedēļās stipri sašķobījušās attiecības ar ārzemēs peļņā esošo vīru Žani.

Magone sākotnēji pauda neizpratni, kādēļ Žanis nav piezvanījis, lai meitiņu apsveiktu. Runājot tālāk, sieviete atklāja nepatīkamu patiesību. “Meitiņa jau nav vainīga, ka lielie nemāk sadzīvot,” viņa iesāka, atklājot, ka īpaši sliktas attiecības ir pēdējās nedēļās – kopš vīrs uzzinājis par latviešu dzejnieka viesošanos ģimenes mājās Gulbenes pusē. No Žaņa puses sekojuši ne vien bargi pārmetumi, bet arī rupji vārdi, kuros saukta Magone. Viņa uzskata, ka nav to pelnījusi, jo ar citiem vīriešiem neko nepiedienīgu nav darījusi. Tāpat Žanis licis apsolīt, ka neviens svešs vīrietis mājās nenāks – bet tas nav iespējams kaut tādēļ, ka vīrieši strādā arī šova filmēšanas grupā.

Pēdējais teksts no vīra bijis, ka viņš vēlas šķirties un vairs nevēlas būt kopā ar Magoni. Žanis, kurš mājiniekiem vēl neesot atsūtījis ne centa, krāšot naudu un pirkšot sev citu māju, bet kopīgos bērnus – meitiņu un dēlu Fēniksu – ņemšot pie sevis. Magone norāda, ka abu attiecības nonākušas “galīgā strupceļā, tur ir galīgs finišs”. Žanis viņai 40 minūtes lasījis morāli, ka nevar piedot dzejnieka apciemojumu, ka viņa Latvijā uzdzīvojot un tamlīdzīgi.

Šobrīd Magone nezina, vai vīrs vispār brauks mājās. Naudu viņš nesūta un šobrīd nākas iztikt ar Magones šova nopelnīto. Tiesa, šonedēļ kontā ieripos arī valsts piešķirtais 500 eiro pabalsts par katru apgādībā esošu bērnu. Magone meitiņas dzimšanas dienā centās vīru sazvanīt, bet bez panākumiem – Žanis nometa klausuli. “Vīrietis, kurš tic savai sievietei, zinās, ka viņa nekrāpj!” norāda Magone. Viņa uzskata, ka viņai nav dota iespēja neko paskaidrot. Viss gan noslēdzas uz pozitīvas nots – Magone saka, ka bērni ir veseli, viss kārtībā un varbūt saulīte viņai vasarā vēl atnesīs mīlestību, šoreiz īsto.

Pirmdienas epizodē Žanis negaidīti atgriezās mājās un viss beidzās dramatiski – ar Valsts policijas ierašanos.

Notikumi Magones dzīvē turpinās arī šonedēļ – skatieties kanālu STV no pirmdienas līdz ceturtdienai 18:30 un 21:05!

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 22.-28. marts
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. marts