Kā savā 8.-14. jūnija numurā vēsta izdevums “Privātā dzīve”, slimnīcā smagā stāvoklī nogādāta Latvijas basketbola leģenda Uļjana Semjonova (69).

Jau ilgus gadus pēc sportiskās karjeras beigām Uļa rūpējas par Latvijas sporta veterāniem, bet nu palīdzība nepieciešama viņai pašai. Jau maija beigās vairāki veterāni un paziņas nespēja sazināties ar allaž atsaucīgo Latvijas Olimpiešu sociālā fonda vadītāju, tāpat tas nav izdevies arī žurnālistiem. Fondā pastāstīja, ka Uļa guvusi traumu un atrodas reanimācijā, no plašākiem komentāriem atturoties.

Tikmēr Latvijas Basketbola savienības prezidents Raimonds Vējonis arīdzan apstiprināja šo faktu, bet norādīja, ka vairāk par traumas gūšanas apstākļiem viņš stāstīt nevar. Šobrīd ārsti meklē labāko risinājumu, lai izārstētu sporta leģendu. Viņas dzīvībai briesmas nedraud un LBS turot roku uz pulsa un ir gatavībā palīdzēt, ja tas būs nepieciešams. “Nelaime nenāk brēkdama,” nosaka Vējonis.

Augumā raženā basketboliste pārvietojas ar spieķi, jo jau iepriekš pārcietusi vairākas smagas operācijas, viņai ir ceļa un gūžas endoprotēzes, kā arī sabeigta mugura. Pirms vairākiem mēnešiem viņa pirms savas 69. dzimšanas dienas “Privātajai” sacīja, ka šajā laikā galvenais ir laba veselība un, ka slimnīcā nonākt negribētos. Diemžēl nu tas ir noticis. Vēlam sporta leģendai ātru atveseļošanos!

Plašāk izdevuma “Privātā dzīve” 8-14. jūnija numurā.

Iepriekšējais rakstsSpeciālistu padomi cīņai ar kukaiņu kodumiem!
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. jūnijs