Izvēlies simbolu no 1 – 9 – izvēlies to, kurš pirmais piesaista tavu uzmanību. Klausi savam pirmajam instinktam! Un izlasi skaidrojumu par sevi un savu likteni!

Ja izvēlējies simbolu NR 1:

Ir pienācis laiks vienkārši atlaist visu un uzticēties Visumam. Tā vietā, lai mēģinātu cīnīties pret notiekošo, vienkārši atkāpies vienu soli atpakaļ un ļaujies notiekošajam, iekļaujoties apkārtējās dzīves ritmā. Tev ir jāpārtrauc mēģināt piespiest lietas notikt tā, kā tu esi iedomājies, un jāpieņem pašreizējais brīdis un tas, kas tu esi. Tavs nākamais solis tiks atklāts, kad būsi nomierinājies un sāksi koncentrēties uz saviem patiesajiem nodomiem. Lai nepieļautu pārsteidzīgus lēmumus, meditē un ļauj mieram sevi vadīt.

 

Ja izvēlējies simbolu NR 2:

Ierobežojumi nenāktu par skādi un nebūtu slikti, ja tie būtu apzināti izstrādāti un noteikti ar nolūku. Ir pienācis laiks noteikt ierobežojumus! Nosakot skaidras robežas, dzīve iegūs struktūru un uzdevumus, kas jāpilda un jākoncentrējas uz pašreizējo brīdi. Tev jākoncentrējas uz atbildības uzņemšanos par lietām, kas nenotiek saskaņā ar plānu, un jāpārstāj tērēt laiku un enerģiju cilvēkiem un situācijām, kas pārstāja kalpot tavam augstākajam mērķim. Ir pienācis laiks izveidot sarakstu. Lai gan sākotnēji tas, iespējams, izklausās biedējoši, tas tagad būs tavs lielākais sabiedrotais. Turklāt šis ir ideāls laiks, lai sakoptu māju un atbrīvotos no jucekļa sev visapkārt.

 

Ja izvēlējies simbolu NR 3:

Tu esi uz pareizā ceļa! Lai gan lietas ne vienmēr ir skaidri saskatāmas un izprotamas, šī ziņa tev saka, ka viss būs kārtībā! Tu ej savu augstāko ceļu līdz šim, un, lai gan tev var būt daudz jautājumu, Visums ļauj tev apzināties, ka tu tiec pareizi vadīts un uzraudzīts. Tici, ka viss būs ideāli un dievišķā harmonijā. Nav jāuztraucas par nākotni vai pagātni, vienkārši paliec šeit un tagad un katru brīdi vērojiet savas dzīves burvību! Ja tev ir jāpieņem liels lēmums, bet rodas šaubas, atbildes spēsi gūt ātri, vienkārši paraugoties apkārt.

 

Ja izvēlējies simbolu NR 4:

Ir pienācis laiks atbrīvoties no pagātnes. Tu esi pārāk iestrēdzis notikušajā, lai pamanītu to, kas notiek tagad. Lai gan ir svarīgi arī izjust tādas emocijas kā skumjas un dot sev dziedināšanai nepieciešamo laiku, nav lietderīgi pastāvīgi atkārtot tos pašus vecos stāstus. Atstāj pagātni tur, kur tai ir vieta, un baudi tagadni – dod tai iespēju. Apzinies sevi pašreizējā brīdī un izmanto no tā to, ko vari. Tu vari mainīt nākotni, un vienīgais veids, kā to izdarīt, ir mainīt pašreizējā brīža apziņu. Lai atbrīvotos no pagātnes, mēģini visu pierakstīt vai uzticēties draugam, dod sev pēdējo iespēju pārdzīvot vecās emocijas un pēc tam atlaid tās. Tu nevarēsi virzīties tālāk, kamēr to nedarīsi.

 

Ja izvēlējies simbolu NR 5:

Lietas notiek ātri, un ir laiks izvirzīt jaunus mērķus un nodomus! Dzīve rit lielā ātrumā, un šķiet, ka beidzot lietas sāk uzplaukt – tas ir ideāls laiks, lai izvirzītu jaunus mērķus šai jaunajai savas dzīves nodaļai. Sāc, koncentrējoties uz to, ko sirds vēlas. Pieraksti lietas, kas tev sagādā prieku, un tad nododies tām! Lai gan rezultāti nevar būt tūlītēji, domā par šīm lietām kā par bumerangu, nosūti tās taisni debesīs. Kamēr tu gaidi to atgriešanos, turpini sūtīt pozitīvas domas un nodomus. Vēstījums no Visuma ir skaidrs – nosaki savus nodomus tūlīt, un tev tiks sniegts tas, ko vēlies!

 

Ja izvēlējies simbolu NR 6:

Tu esi pārāk koncentrējies uz ārišķīgo un nevari redzēt, kas notiek patiesībā un vistuvāk tev. Dziļi sirdī patiesībā atrodas atbildes uz visiem taviem jautājumiem, bet, kamēr tu nenomierināsi savu prātu, kā gan tu vari tās dzirdēt? Tavā galvā juceklis un tavs prāts ir apjucis, tāpēc ļoti svarīgi būtu uz mirkli attīrīt prātu un, tā teikt, ieskatīties tajā iekšā. Meditē, dodies pastaigā, nomierini prātu un atjauno saikni ar savu enerģiju un dabu. Tavs gars lūdz tev meklēt atbildes no iekšienes, nevis gaidīt ārējās ietekmes un zīmes. Tagad ir pienācis laiks kļūt paklausīgākam Visumam un vienīgais veids, kā to izdarīt, ir pievērsties savam iekšējam es. Seko savām domām, bet mēģini tās netiesāt, atgriezies pie savas būtības un apzinies savu ego.

 

Ja izvēlējies simbolu NR 7:

Tu smagi strādā, un tagad ir pienācis laiks “paspēlēties”, atpūsties un relaksēties! Velti laiku sev un izbaudi sauli – pamodini bērnu sevī. Dari kaut ko spontānu, piemēram, dodies kaut kur – izbrauc pie dabas, aizbrauc pastaigā gar jūru, noīrē viesnīcu uz nedēļas nogali kādā skaistā vietā. Tev ikdienā ir tik daudz kas jādara, tāpēc par šādu atpūtu tev pavisam noteikti nav jājūtas vainīgam!  Apbalvo savu ķermeni ar veselīgu bioloģisko pārtiku, apbalvo savu prātu ar pozitīvām domām un emocijām, un apbalvo savu sirdi ar laimes pilnu saziņu ar draugiem un ģimeni. Mēs bieži aizmirstam smieklu spēku. Neatkarīgi no savas ārējās situācijas atcerieties, ka prieka atrašana it visās dzīves jomās var padarīt visu labāku gan tev, gan pārējai pasaulei.

 

Ja izvēlējies simbolu NR 8:

Ir pienācis laiks pieslēgties. Tas domāts – lai izveidotu savienojumu ar apkārtējiem, lai izveidotu savienojumu ar sevi un ar dabu. Tu neesi viens, tu esi daļa no liela tīkla kosmosā, un tev jāatceras, ka katra lieta, augs, dzīvnieks vai kas cits – ir saistīts ar lielāku spēku. To var sajust, dažreiz pat var redzēt, bet tagad ir pienācis laiks to īstenot praksē. Noņem līdz šim nēsāto masku un ļauj sasniegt patieso saikni sev ar Visumu. Sāc ar sevi un pēc tam izpēti, kas ir tev apkārt. Sazinies ar augiem, dzīvniekiem un beidzot tu, iespējams, būsi gatavs sasniegt patieso saikni ar citiem. Ja tev ir problēmas attiecībās vai darbā, tev, iespējams, vajadzēs tikai pievērsties dziļākai saziņai. Mēģini paskatīties uz lietām no citu cilvēku skatu punkta. Izkāp no sava ego apziņā un pajautājiet sev: “Kā es varu izveidot savienojumu ar šo situāciju, lai tā mani novestu pie augstākā labuma?”

 

Ja izvēlējies simbolu NR 9:

Šī ir zīme no Visuma, ka viss, kas tev bija jādara, tika izdarīts, un tagad tu vari atpūsties un baudīt sava darba augļus. Visums vēlas pateikties tev par to, kas tu esi, un par to, ka izplati apziņas un sevis pieņemšanas vēstījumu citiem. Tu esi īsts garīgais skolotājs, kurš ir vadījis daudzus, un tagad ir tava kārta saņemt dāvanu. Protams, šī dāvana nav materiālistiska, tā ir daudz labāka par to. Šī ir zināšanu dāvana. Tev tiek dota zināšanu dāvana par to, ka dzīve ir skaista, un tas viss šeit pastāv, lai sniegtu tev izaugsmi, iespēju mācīties, kā arī mīlestību. Pēdējā laikā tu daudz strādā pie savas apziņas un izaugsmes, bet tagad ir pienācis laiks doties tālāk. Palīdzi draugam, kam nepieciešama palīdzība, uzraksti emuāru, iestādi koku, pastāsti pasaulei savas iegūtās mācības, lai paplašinātu modrību un izpratni.

Sabiedrība

“Harijs ir ticis šausmīgi izmantots” – Tramps nespēj klusēt par Meganu Mārklu

Donalds Tramps ir apsūdzējis Saseksas hercogieni par “necieņu” pret karalieni un karalisko ģimeni. Plašā intervijā...

Vēl 712 jauni Covid-19 gadījumi un 19 mirušie, tostarp četrdesmitgadnieks

  Ceturtdien saņemtas ziņas, ka aizvadītajā diennaktī atklāti 712 jauni Covid-19 inficēšanās gadījumi, bet miruši vēl...

“Es nebiju iedomājusies, ka tā būs…” Olgas izgājiens Kasparu padara traku

  Sportista un uzņēmēja Kaspara Kambalas sieva Olga šā gada noslēgumā pirmo reizi pilnībā kaila stājās...

Diemžēl ceturtdienas rīts pienācis ar skumjām ziņām

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 1. decembra plkst. 06.30 līdz 2. decembra plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un...

Žanis Magonei sagādājis jaunas nedienas, sieviete vēršas pēc palīdzības

  "STV" šova "Slavenības. Bez filtra" lielākas zvaigznes Magones vīram Žanim Šutovam ir aizliegums tuvoties gan...

Ko darīt, ja bērnu neielaiž veikalā bez pases vai ID-kartes? Skaidro tirgotāji!

  Arvien biežāk tiek saņemti satraukto bērnu vecāku zvani par to, ka tirdzniecības vietās, kas darbojas...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. decembris

  Lielāka iespēja saņemt un izteikt dažādus spēcīgus vārdus un komentārus, tāpēc pēc iespējas centies vairot...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. decembris

  Šī diena izrādīsies diezgan labvēlīga, lai komunicētu ar draugiem. Tuvības sajūta ar cilvēkiem kļūs aizvien...
Foto:Flickr.com/Lesley Wilson/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. decembris

   Ko zvaigznes tieši tev vēsta par decembra pirmo dienu?   Auns Ar visu sparu metīsies jaunos darbos un...
Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. novembris

  Pirmā dienas  puse solās būt saspringta. Paaugstināsies neiecietība, katrs sīkums var izsist no līdzsvara. Otrajā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. novembris

  Šai dienai nekal Napoleona plānus, bet uzstādi realizējamus mērķus. Ja kaut kas neizdodas, pie vainas...
Foto:Wallapapermani.eu

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. novembris

    Planētu mijiedarbība ir labvēlīga, lai demonstrētu savu šarmu un prasmes publiski. Sociālā saskarsme paies bez...

Mājai un Dārzam

Foto: Vilis Bukšs

Zināms, kāds laiks mūs sagaida DECEMBRĪ

  Latvijā pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs savā interneta blogā prognozē decembra mēnesī gaidāmos...

LATVIJA PUTEŅA VARĀ: Notikuši vairāki negadījumi, valsti pārklāj sniega sega – VIDEO, FOTO

  Apkopojam video un foto materiālus, kas tapuši puteņa laikā pirmdien un naktī uz otrdienu -...

Sinoptiķis Bricis nopietni brīdina: Šis būs spēcīgākais sniegputenis pēdējo gadu laikā

  Šonedēļ gaidāmi divi lieli puteņi - vieni no spēcīgākajiem pēdējo četru gadu laikā, pirmdienas rītā...