Karaliskā fotogrāfe Džeina Finčere nesen atklājusi medijiem, ka princeses Diānas sirds tiktu pilnīgi salauzta savu dēlu – prinča Viljama un prinča Harija nožēlojamo attiecību dēļ. Viņa nepieļautu, ka situācija aiziet tik tālu, vēsta britu mediji.

Kā jau zināms, princis Harijs un Megana Mārkla atteikušies no karalisko pienākumu pildīšanas un pārcēlušies uz dzīvi Losandželosā, ASV.

Kā jau daudzi pamanījuši, princis Vijams nav diez ko apmierināts ar daudziem prinča Harija lēmumiem, jo īpaši kopš Megsita [Megxit – tā briti nodēvējuši Harija un Meganas aiziešanu no karaliskās ģimenes, pielīdzinot to breksitam, kas ir Apvienotās Karalistes izstāšanās no Eiropas Savienības – red. piez.]. Kad abi brāļi tikās Sadraudzības dienas dievkalpojumā Vestminsteras abatijā, viņu tikšanās tika raksturota kā ļoti vēsa un atturīga.

Karaliskā fotogrāfe Džeina Finčere intervijā plašsaziņas līdzekļiem atklājusi, ka, viņasprāt, princeses Diānas sirds šobrīd salūztu, ja vien viņa redzētu, kādā situācijā atrodas viņas dēli. Viņa uzsver, ka Diāna darītu visu, kas viņas spēkos, lai samierinātu dēlus un uzturētu mieru, jo izskatās, ka princi Čārlzs šeit ir pilnīgi bezspēcīgs. Džeina teica: “Viņa saliktu kopā abu dēlu galvas un teiktu: “Dieva dēļ, kas šeit notiek?” Un es domāju, ka viņa censtos panākt mieru arī starp abu dēlu sievām.” Vēl viņa piebilda, ka princis Čārlzs noteikti ir neizpratnē un ir bezspēcīgs, jo arī viņa sirds ir salauzta šīs situācijas dēļ, kas viņam ir visnotaļ ļoti smaga.

Finčere, kura 20 gadus bijusi karaliskās ģimenes fotogrāfe, sacīja britu medijiem, ka princis Viljams un princi Harijs bērnībā visu darījuši kopā un bijuši neaprakstāmi tuvi, lai gan viņu personības vienmēr ir ļoti atšķīrušās. Viņa raksturoja princi Hariju kā ārkārtīgi pašpārliecinātu, kamēr Viljams tāds nebija. “Jau kopš bērnības Harijs bija tas, kuru īsti neuztrauca tas, ka visur ir fotogrāfi un žurnālisti, turpretim princis Viljams tāpat kā princese Diāna – vienmēr respektējis plašsaziņas līdzekļus pat tad, ja itin nemaz nav vēlējies fotografēties.”

Šie fotogrāfes Finčeres komentāri medijiem izskanējuši jau uzreiz pēc tam, kad karaliskie avoti publiski ziņojuši, ka abu brāļu attiecības ir uz visiem laikiem mainījušās. Toreiz par iepriekš tik draudzīgo četrotni tika atklāts: “Viņi neatgriezīsies tur, kur viņi bija. Harijs raugās nākotnē tikai kopā ar savu ģimeni.” Tiek spriests, ka šis ir teju vienīgais loģiskais scenārijs, kāds varēja sekot aptuveni 18 mēnešus ilgajām nesaskaņām sākotnēji starp Keitu Midltoni un Meganu Mārklu un vēlāk jau arī starp princi Viljamu un princi Hariju.

Lieliskais četrinieks radās 2018. gada februārī, kad dibināja Kembridžas un Saseksas hercogu karalisko fondu. Taču abu pāru attiecības sāka neglābjami irt, turklāt – tas bija redzams visiem – sākotnēji ar Harija un Meganas “atdalīšanos” no Viljama un Keitas, pārceļoties no Kensingtonas pils uz dzīvi Fragmoras namā Vindzorā. Savukārt no 2020. gada marta beigām Harijs un Megana oficiāli atteikušies no saviem karaliskajiem tituliem, lai uzsāktu jaunu dzīvi, cerot baudīt lielāku personīgo un finansiālo brīvību.

 

Iepriekšējais rakstsĻoti nepatīkams atradums meža ugunsgrēkā Olaines pusē
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 5. jūnijs