Grupa “Dzelzs vilks” ieskaņojusi dziesmu “Ziņģe par bailēm” – jaunu versiju mūziķa Jāņa Groduma un dzejnieka Aivara Neibarta pazīstamajai dziesmai. Jaunu informāciju izplatījusi apvienība “Dzelzs vilks”

“Dzelzs vilka” līderis Juris Kaukulis atklāj, ka jaunas dziesmas versijas tapšanu netieši veicinājis Gustavo, ierosinot “Dzelzs vilkam” atskaņot “Ziņģi par bailēm” Lielajā koncertā, kas gaidāms 1. jūnijā, Mežaparka Lielajā estrādē.

“Ja pirmā ideja bija nospēlēt dziesmu kādā no tās esošajām versijām – “Credo” vai “Līvu” aranžējumā, tad mēģinājuma procesā kopā ar Dzelzs vilka sintezatoru pavēlnieku Kasparu Tobi nevilšus pieķērām sevi plūstam uz mazliet citāda, “vilcīgāka”, skanējuma pusi, reizē mēģinot saglabājot dziesmas kodolu. Jau labu laiku esam sapratuši, ka neprotam būt vienkārši izpildītāji un nespējam neielikt mūzikā kaut ko savu. Šī dziesma noteikti būs vēl viens solis ceļā uz “Dzelzs vilka” topošo latviešu dziesmu kaverversiju albumu, tāpēc tā tika fiksēta arī skaņas ierakstā,” par dziesmas tapšanu stāsta Juris Kaukulis. Viņš piebilst: “Katram latvietim ar ”Ziņģi par bailēm” ir savas, personiskas attiecības. Man tā ir pirmā dziesma, ko astoņdesmito gadu sākumā, 10 gadu vecumā iemācījos nospēlēt uz akustiskās ģitāras. Cik ļoti aktuāla šī dziesma bija tās pirmsākumos, tik trāpīgi tā aizķer arī tagad.”

“Ziņģe par bailēm” ieskaņota studijā “Mute”. Studijas producents – Arnis Račinskis, aranžētāji – Juris Kaukulis un Kaspars Tobis, skaņas pēcapstrāde – Reinis Kārkliņš.

“Dzelzs vilka” “Ziņģe par bailēm” no 24. maija ir pieejama lielākajās mūzikas straumēšanas platformās.

“Ziņģe par bailēm” audio Spotify:
https://open.spotify.com/album/5tINlzMRJrjIypNvvhUG2L?si=zJk5l47STLir-Pa08MeD9g

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsLūk, šīs ir piecas dumpīgākās horoskopa zīmes
Nākamais rakstsDziedātāja Šomase saņēmusi mazliet pārsteidzošu zvanu