Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēts 157 ceļu satiksmes negadījums, tajos cietušas 17 personas un trīs gājušas bojā, vēsta Valsts policija. Jūnija pirmās dienas rītā dzīvību zaudējuši trīs cilvēki

Šodien, 1. jūnijā, pulksten 3.50 Saulkrastu novadā, Saulkrastos,  vieglās automašīnas “Mazda” vadītājs uzbrauca 1966. gadā dzimušam gājējam, kurš no gūtajām traumām gāja bojā notikuma vietā. Par notikušo Valsts policija ir uzsākusi kriminālprocesu un izmeklē negadījuma apstākļus.

Šodien, 1. jūnijā, pulksten 4.52 Salaspils novadā, Salaspils pagastā notika kravas automašīnas “Renault” un vieglās automašīnas “Volvo” frontāla sadursme. No gūtajām traumām notikuma vietā bojā gāja vieglās automašīnas “Volvo” vadītājs, dzimis 1960. gadā, un tās pasažieris, dzimis 1983. gadā. Par notikušo Valsts policija ir uzsākusi kriminālprocesu un izmeklē negadījuma apstākļus.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sadursme | Ceļu satiksmes negadījumi | Drošība uz ceļa (@sadursme)

Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 491 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 194 par ātruma pārsniegšanu. Savukārt par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā uzsākti trīs administratīvā pārkāpuma procesi un septiņi kriminālprocesi.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsŠausmīgā avārijā Austrijā bojā gājuši trīs latvieši, vēl divi kritiskā stāvoklī
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 3.-9. jūnijs