Ceļotāji aizvien atklāj jaunas iespējas, kā iepazīt pasauli un citzemju kultūru, ietaupot naudu. Šoreiz  pieredzē dalās ceļotāji, kas  izmantojuši  mobilo lietotni, kas piedāvā iespēju  izmantot dzīvesvietu un  maltītes teju visās pasaules valstīs, apmaiņā pret brīvprātīgo darbu, vēsta “360TV ZIŅneši”. Kā ceļojumos pārnakšņot un ēst bez maksas?

Ziņneši viesojas pie kādas ceļotājas Helēnas, kura ar aizrautību atceras savu pieredzi, kad divas nedēļas dzīvojusi Austrijā. Dzīvošana un ēšana bijusi par baltu velti, apmaiņā viņa piedāvājusi palīdzību mājas saimniekiem – precētam pārim.

Viņa rūpējusies par ģimenes mājdzīvniekiem, it īpaši par zirgiem. “Zirgu fermu es atradu caur “Workaway”, tur bija 11 zirgi, četri suņi, kaķi un citi zvēri. Ikdienas darbos vajadzēja pieskatīt zirgus, viņus ķemmēt, mainīt ūdeni,” atklāja Helēna, kura divreiz nedēļā ar saimnieci braukusi uz arī uz Vīni. Istaba un maltītes bijušas nevainojamas: “Visu, ko es lūdzu atvest no pārtikas produktiem, viņa atveda pat dubultā daudzumā!”

Vairāk par šādu ceļošanas pieredzi skaties sižetā!

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X 

Iepriekšējais rakstsPēc negadījuma Lielvārdē “Pasažieru vilciens” uzņēmies atbildību
Nākamais rakstsAutovadītāji dusmīgi – “zaļā kursa” dēļ drīzumā degviela kļūs daudz dārgāka