Saņemt spēcīgu motivējošu grūdienu izšķirošajam solim iegādāties īpašumu laukos – tāds ir vadmotīvs televīzijas kanāla 360TV raidījuma “ZIŅneši” sižetu ciklam “Pilsētnieki laukos”, kuri ilgstošās alkās par savu zemes pleķīti par lauku māju vai pat lielāku saimniecību beidzot saņēmuši drosmi. Kā tikt pie savas lauku mājas? 

Kur ņemt naudu lauku mājas nopirkšanai, kā tikt galā ar remontdarbiem, kādas kļūdas nepieļaut lauku mājas iegādē un kā vispār saprast, vai tirgotais īpašums neslēpj sevī kādas lielas tehniskās problēmas, būs daži no jautājumiem, kuriem atbildes atrodamas reportāžas par konkrētu cilvēku un ģimeņu pieredzēm.

Sižetu ciklu par lauku mājām “360TV ZIŅneši” sāka 4. jūlijā plkst. 18:45 un lauku māju pieredzes stāsti būs skatāmi visu jūliju un augustu ceturtdienās.

“Nevis tie, kuriem bankas kontā milzu uzkrājumi un lauku īpašuma iegāde nav problēma, bet mūs vairāk interesē ikdienas vidējie latvieši, kuriem ir liels sapnis par lauku īpašumu, bet finansiālā rocība mazāka. Vai nu tā būtu mēnešiem ilga mazgāšanās mutes bļodā, jo nav iespējams uzreiz ievilkt ūdens sistēmu, vai nu tā ir gulēšana mazā istabiņā, jo visa pārējā māja nav apdzīvojama, bet šo visu caurstrāvo vīzija par gala rezultātu – atjaunotu māju un sakoptu Latvijas stūri. Latvieši ar vīziju. Tie, kuriem sirdi urda vēlme agrā rītā saullēktā ar kafijas krūzi sēdēt uz sava durvju lieveņa vai vēsākā rudens vakarā ar pītu grozu aizskriet līdz šķūnītim pēc malkas krāsnij,” tā par gaidāmo sižetu ciklu saka raidījuma “360TV ZIŅneši” galvenais redaktors Uldis Āboliņš.

Raidījums “360TV ZIŅneši” ikdienā veido aktuālo tematu sižetus lielākoties no Latvijas reģioniem, brauc filmēt stāstus pat uz dzimtenes tālākajiem nostūriem, un katru reizi žurnālistus iedvesmo sakoptās lauku sētas.

Sabiedriski nozīmīgo tematu raidījumu “360TV ZIŅneši” skaties kanālā “360TV” katru darbadienu no plkst.18:45, kā arī portālā 1188play!

Kā tikt pie savas lauku mājas? 

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsNozīmīgus jaunumus klientiem izplata “Bite Latvija”
Nākamais rakstsAutovadītāju ievērībai: 67 valsts ceļu posmos turpinās būvdarbi