Lai gan teorētiski sporta apģērbu iegāde var šķist pavisam vienkāršs darbiņš, ir jāizdara vairākas izvēles, jo īpaši, ja runa ir par bērniem. Patiesībā sporta apģērba kvalitāte un tas, kā bērns tajā jutīsies, var noteikt, cik aktīvs būs bērns. Lai sporta apģērba izvēle nesagādātu galvassāpes, ir dažas lietas, kuras varat paturēt prātā pirms izvēles izdarīšanas. Šeit ir daži padomi, kā padarīt iepirkšanās pieredzi vieglāku vecākiem un sportošanas pieredzi bērnam.

Bērnu sporta apģērbu klāsts ir gana plašs: sporta šorti meitenēm, sporta šorti zēniem, T-krekli un topi, bikses, legingi, kapučjakas utt. Bez tam jāņem vērā arī apavi, tostarp pareizās zeķes un apavi. Ņemot vērā aktīvu darbošanos un svīšanu, ir svarīgi nodrošināt gaisa caurlaidību un komfortu.

Pareiza auduma izvēle

Lai noteiktu, kuru audumu izmantot, ir jāņem vērā laika apstākļi un plānotā sporta vieta. Vasarā un siltajā sezonā izvēloties sporta tērpus bērniem noteikti jādod priekšroka elpojošiem audumiem, kas ļauj absorbēt sviedrus. Kad ir auksts, no vienas puses siltāku apģērbu, taču, paaugstinoties ķermeņa temperatūrai, ērts ir apģērbs slāņos, kuru var novilkt. Turklāt jāpatur prātā, ka nereti bērniem ir jutīga āda, un viņiem ir nepieciešami audumi, kas ir mīksti un mazāk pakļauti infekcijām.

Komforts

Veicot tādas aktivitātes kā joga vai stiepšanās, iespējams, jādod priekšroka brīvākam apģērbam. Tādos sporta veidos kā riteņbraukšana vai skriešana, bērns var dot priekšroku legingiem vai šortiem. Noteikti jāpārbauda, kā audums stiepjas un vīles, gumijas un citi apdares materiāli neberzē ādu. Tāpat audumiem jābūt izturīgiem, šādā gadījumā var noderēt noteiktas audumu kombinācijas, piemēram, poliesters un spandekss.

Izmērs

Vecāki vienmēr mēdz iegādāties izmēru lielāku apģērbu bērniem, lai tas kalpotu ilgāku laiku. Lai gan šis ieteikums var būt piemērots ikdienas apģērbam, sporta apģērbā lielāks izmērs var traucēt bērnu būt aktīvam un justies ērti. Pirms iegādes ir ieteicams arī pārbaudīt izmēra atbilstību, jo tas, kas var šķist bērnam piemērots miera stāvoklī, patiesībā var būt pavisam neiederīgs, kad bērns ir aktīvs.

Drošība

Pērkot bērnu sporta apģērbu, ir svarīgi, lai tas būtu brīvs no toksiskām ķīmiskām vielām un krāsvielām, jo īpaši tas attiecas uz sintētiskiem audumiem. Papildus apģērbam ir ļoti svarīgi nodrošināt, lai bērnam būtu piemērots aprīkojums, piemēram, ceļgalu vai elkoņu sargi noteiktām darbībām.

Neatkarīgi no tā visa var būt noderīgi pārliecināties, ka bērnam ir izvēles iespēja izvēlēties sev iemīļotu apģērbu. Piemēram, izvēloties krāsu vai dizainu, kas padarīs valkātāju daudz priecīgāku!

Sponsorēts raksts

Iepriekšējais rakstsŠova “Lauku sēta” jubilejas sezona sākas ar negaidītiem pavērsieniem
Nākamais rakstsKā mazināt kāri pēc saldumiem? Iesaka speciālisti