Jaunais, 2016. gads – kāds tas solās būt tieši tev? Piedāvājam tev aplūkot paplašināto horoskopu un mazliet ielūkoties nākotnē – ko dažādās svarīgās dzīves jomās vari gaidīt, darīt, bet ko labāk neuzsākt, no kā izvairīties!

 

 

auns

Tā kā 2015. gads bija paredzēts tam, lai tu censtos daudz ko darīt, 2016. gads sola tev sniegt augļus par taviem centieniem. Redzēsi, ka savu lēmumu pieņemšana spēs palīdzēt tev ilgtermiņā. Spēsi gūt panākumus. Tavs optimisms būs tas, kas virzīs tevi uz priekšu un sniegs iespējas virzīties tālāk, lai realizētu savus sapņus. Taču atceries – nestaigā pa mākoņiem, nolaidies uz zemes un reāli lūkojies uz lietām sev apkārt – tikai tā spēsi gūt lieliskus rezultātus.

 

Karjera. Smags darbs un apņēmība būs tavs moto, tāpēc izmanto savu intelektu un rīkojies. 2016. gads sola atvērt tev dažādas durvis ceļā uz panākumiem, ja vien spēsi uzņemties saprātīgus riskus un pielietot savu radošumu un sociālo inteliģenci. Arī veselīga konkurence nāks tev par labu. Galvenais – nepieciešams veidot labu reputāciju, tādēļ dari visu godprātīgi, paplašini savu paziņu loku un veido jaunas profesionālas sadarbības. Nebaidies komunicēt ar cilvēkiem – komunikācija palielinās tavas izredzes gūt panākumus karjeras jomā dažādos aspektos. Tavas darbspējas solās būt ļoti efektīvas, tādēļ uzmanies, jo kolēģi un konkurenti varētu sākt tevi apskaust. Taču neaizmirsti līdzsvarot savu darbu un panākumus ar mieru un atpūtu.

 

Mīlestība, attiecības un ģimene. Nevajadzētu cīnīties par varu attiecībās, tas radīs problēmas. Centies ļauties mīlestībai un izbaudīt to. Taču ir pienācis laiks arī pārmaiņām – tā svari veikt tikai tu pats. Šis gads būs piepildīts ar kaisli un emocionālu sapratni. Šī izpratne dos tev iespēju uzticēties un izteikt savas jūtas vārdos un darbos, tāpēc droši rīkojies – ļaujies romantikai. Runājot par attiecībām ar cilvēkiem, ,būsi pārsteigts, cik vienkārši spēsi izvairīties no cilvēkiem, kuriem ir negatīva ietekme vai attieksme pret tevi. Redzēsi arī to un tos, kam patiesi esi svarīgs, kuri tevi mīl un ciena. Savaldies un nestrīdies ar viņiem. Tava agresivitāte un reizēm nejaukā oma var sabojāt attiecības ar tiem, kuri tev ir patiesi nozīmīgi. Neizvairies no cilvēkiem, kurus mīli un kuri mīl tevi. Esi pacietīgs un domā ar skaidru galvu par lietām, kas saistītas ar ģimeni. Ne vienmēr labākais veids ir strupi pateikt savu viedokli un uzstāt, ka tas ir vienīgais pareizais. Ja tev ir bērni – neesi pārlieku valdonīgs un stingrs, jo tas radīs spriedzi ģimenes attiecībās. Centies stiprināt esošās, nozīmīgās attiecības un parādi saviem mīļajiem, cik ļoti viņi tev rūp.

 

Veselība. Ja 2015. gadā tava veselība nebija vislabākajā formā, tad, visticamāk, tikai tādēļ, ka pietiekami par to nerūpējies. Ne visiem izdodas pietiekami lielā mērā parūpēties par savu ķermeni un imunitāti. 2016. gads sola tev gan laiku, gan iespēju vairāk pievērsties šai jomai, parūpēties par sevi un savu veselību. Tu jutīsies enerģijas pārpilns un dzīvespriecīgs, taču atceries, ka, lai arī jūties labi, ir nepieciešams atcerēties par atpūtu un pietiekamu, kvalitatīvu miegu. Īpašu uzmanību pievērs savai nervu, kā arī sirds un asinsvadu sistēmai. Pievērs nopietnu uzmanību arī šķietami nekaitīgām lietām. Sāp galva? Atrodi cēloni, apzinies no kā tas noticis, ko vari mainīt savā ikdienā, kā sev palīdzēt. Izvairies no bīstamām situācijām un lieliem uztraukumiem, ko vari radīt ar nepamatotām aizdomām. Stiprini smadzeņu darbību. Stiprini savu organismu ar minerālvielām un vitamīniem, kā arī pievērsies tautas gudrībām ķermeņa stiprināšanai. Rūpējies arī par savu ādu. Nepārstrādājies! Lai gan Auns izceļas ar savu stiprumu, tomēr nevajadzētu pārspīlēt. It visā ievēro līdzsvaru!

 

mala-linija-atdalijums

 

versisJāsaka, ka 2015. gads tev bija kā spēcīgs viesulis, radot pat situācijas, kad šķiet, ka viss notiek pārlieku strauji. Tā, ka tu virpuļo līdi notikumiem, nespējot līdz galam izdarīt teju neko. Tieši tāpēc ir laiks pievērsties sev. Apstājies! Izlec no viesuļvētras epicentra – to ir iespējams izdarīt. Nosaki sev mērķus, pievērs uzmanību tam, ko vēlies, apzinies savas vērtības – tikai tā tu spēsi realizēt savas ieceres. Paskaties, cik daudz esi darījis, uz ko esi spējīgs – rīkojies savā labā!

 

Karjera. Tev nepieciešams rast motivāciju it visam ko dari un atbrīvoties no tā, kas liek tev justies slikti. Ja neesi bijis apmierināts ar savu karjeru 2015. gadā, tev vajadzētu veltīt laiku dažādām pašatklāsmēm. Ja vēlies ko mainīt – vispirms rūpīgi apdomā, kas ir tas, ko vēlies. Kad to saproti – motivē sevi pietiekami stipri, lai spētu kaut ko mainīt. Ja tu mainīsi savu darba vietu – ir dažas labas ziņas. Izprotot savu patieso vērtību, tu uzzināsi, kā vari izmantot savas spējas, lai gūtu dažādas priekšrocības. Ceļš uz jauniem panākumiem sniegs tev iespējas vairot un attīstīt savas prasmes. Būs iespējams uzlabot savas biznesa perspektīvas. Būs dažādi izaicinājumi – pieņem tos. Tas, ar ko noteikti tev vajadzētu pastrādāt – sociālās prasmes. Attīsti prasmi un spēju komunicēt ar cilvēkiem. Tu, protams, nevarēsi ar to visu pasauli nolikt sev pie kājām un likt ikvienam kļūt par tavu draugu, taču tādējādi daudz vienkāršāk varēsi bruģēt savu ceļu uz panākumiem.

 

Mīlestība, attiecības un ģimene. Pēdējie divi gadi lielākoties ir tev bijuši posms, kad no savas pagātnes mēģini virzīties tālāk, lai radītu labāku dzīvi sev. Mīlestība tev nenāk viegli, taču, ja tāda ir, parasti mēdz būt spēcīga. Lai cik grūti kādu brīdi nebūtu, mēģini visu uztvert kā pieredzi, ceļu uz izaugsmi. Vērsis nav no tiem, kuri tic fantāzijām par mīlestību. Tā vietā labāk izvēlas praksē un reālākos veidos pierādīt un sajust to. Taču ir viena lieta, par ko tev vajadzētu vairāk padomāt, kam pievērst uzmanību – savām un savas otras puses sajūtām, lai nevienam no jums nebūtu diskomforts. Mīlestība ir starp diviem cilvēkiem, tāpēc arī darbu tā prasa no abiem. Mēģini pamainīt šo un to savā personībā, redzēsi – daudz kas mainās tev par labu. Dari to, kas liek tev justies labi attiecībās. Veido attiecības ar ģimeni. Tas, ka tev tāda ir, ir laime, taču tā nav pašsaprotama ikdienas sastāvdaļa. Šie cilvēki tev ir īpaši, tev jāiemācās bez kautrēšanās viņiem izrādīt savu mīlestību. Saudzē šīs attiecības.

 

Veselība. Ja tavs ķermenis signalizē par to, ka kaut kas tomēr nav līdz galam kārtībā, tev vajadzētu pievērst tam uzmanību. Tev nepieciešams izprast savu ķermeni, iemācīties “sadzirdēt” to. Bieži ķermenis daudz ko teju pasaka priekšā – ko darīt, ko nedarīt, no kā uzmanīties, kam pievērst uzmanību. Ikviena cilvēka spēkos ir uzlabot savu veselību – pievērsies tam, padomā nopietni! Iesāc un būsi pārsteigts par to, cik daudz vari gūt kaut nedaudz pamainot savu dienas ritmu. Šis solās būt ļoti piemērots gads tam, lai tu izmēģinātu dažādas iespējas savas veselības labā. Taču atceries – nekādas krasas izmaiņas veikt nevajag, visam jānotiek dabiski, plūstoši. Lai uzlabotu veselību, tev nav sevi jānodzen un jārada panika ar domām par to, cik nu daudz vari sākt darīt un cerēt, ka tas viss būs veselīgi. Tev jāsaprot arī tas, ka ne visiem ir piemērots viens un tas pats! Sāc palēnām un galvenais – atrodi, saproti to, kas tev patiesi der, kas palīdz un liek justies tev labi.

 

mala-linija-atdalijums

 

dviniTev vajadzēs pievērsties aktīvai komunikācijai ar cilvēkiem un attiecību veidošanai – jo īpaši profesionālajā dzīvē. Gada pirmā puse sola tev sarūpēt jaunas iespējas – jauni draugi, paziņas, sadarbības. Taču ievēro – ne visi būs simpātiski tev un tāpat – ne tu tāds būsi ikvienam. Izvērtē to, kādi cilvēki tev ir apkārt, taču nekļūsti pārlieku kritisks un nemēri visus pēc vienas mērauklas. Socializācija, komunikācija palīdzēs tev augt kā personai, taču tā var radīt arī jaunus konfliktus, tāpēc esi uzmanīgs un mēģini komunicēt, iztiekot bez skarbiem vārdiem un aizvainojumiem. Ja to varēsi tu, tad lielākas izredzes, ka neviens ar ko tādu nebojās arī tavu garastāvokli.

 

Karjera. Tava profesionālā dzīve solās būt visai labvēlīga. Spēsi iegūt daudz jaunas un svarīgas informācijas, taču nāksies tajā padalīties arī ar citiem, kas var radīt arī intelektuāla rakstura bažas. Visticamāk, nereti nāksies arī pierādīt savas runas spējas, uzstājoties publiski. Daudzi cilvēki būs gatavi tevi uzņemt ar ļoti pozitīvām domām un cerībām. Esošie projekti sola attīstīties un problēmas, kas ar tiem saistītas, būs reāli risināmas. Izvirzi jaunus mērķus, taču esi praktisks, ja nepieciešams, meklē palīdzību, bet neļauj sev novirzīties no vēlamā. Nav izslēgts, ka darba vai biznesa vajadzībās nāksies ceļot. Tiem Dvīņiem, kuriem ir savs bizness, vajadzētu domāt par tā paplašināšanu. Lai ko tu darītu, pārliecinies, ka pievērs tam visu savu uzmanību, jo vienmēr būs kāds, kurš gaidīs kādu tavu kļūdu, lai izmantotu to savā labā. Konkurence augs, līdz ar to arī greizsirdība, skaudība. Neļauj tam traucēt tev virzīties uz mērķi. Ja tev ir kredīti, kas ņemti uzņēmējdarbībai vai personīgām vajadzībām, šogad būs iespējams tos dzēst un risināt problēmas savā finansiālajā situācijā. 2016. gads ir ļoti piemērots mācībām, jo īpaši, ja esi iesācis kaut ko, bet atstājis novārtā – šajā gadā varēsi pabeigt un iegūt savu kvalifikāciju. Centies nepieļaut dumjas kļūdas – apdomā visu, ko dari. Neļauj savai nepacietībai izjaukt nopietnus nākotnes plānus. Neapņemies un neapsoli izdarīt to, ko saproti, ka nespēsi. Tas kaitēs ne tikai tavai profesionālajai izaugsmei, bet arī veselībai. Gada pašā sākumā un beigās noteikti vajadzētu izturēties pēc iespējas profesionāli, pieiet lietām radoši. Un gatavoties tam, ka vasaras sākumā (laika posmā no 5. maija – 27. jūnijam) nāksies pieņemt dažus ļoti svarīgus lēmumus.

 

Mīlestība, attiecības un ģimene. Mīlestība ir jūtama gaisā pat tad, ja vēl neesi saticis savu īsto cilvēku. Pirmais pusgads solās būt visai aktīvs, taču nesola uzreiz simtprocentīgas un nopietnas attiecības. Satiekot un veidojot attiecības ar sev līdzīgiem cilvēkiem, tu sajutīsi, ka saņem to, pēc kā ilgojies. Otrajā gada pusē centies būt atklātāks gan romantiskās, gan draudzīgās, gan ģimeniskās attiecībās. Ļauj visam raisīties savu gaitu, neslēp pagātni, neizvairies no svarīgām sarunām. Ļauj cilvēkiem sajust, saprast, kā tu jūties. Grūti būs tad, ja esi sajutis, kas ir nodevība, jo mīlestībā tā ir īpaši sāpīga. Ja esi zaudējis uzticību, šī situācija kādā brīdī var kļūt pat nekontrolējama. Pārliecinies, ka sazinies pietiekami ar saviem ģimenes locekļiem – viņi tev šogad būs vajadzīgi vairāk nekā jebkad. Taču iemācies sabalansēt laiku un pārliecinies, ka velti to visiem vienādi – draugiem, attiecībām, ģimenei, darbam, atpūtai.

 

Veselība. Līdz ar jaunajiem pienākumiem un vajadzībām, sapratīsi, ka tev ir pārāk daudz stresa un nāksies ar to cīnīties. Ja nespēsi sabalansēt savu darba un privāto dzīvi – var rasties depresija. Pat tad, ja šobrīd pat nešķiet, ka kaut neliela daļa no tās varētu tev pietuvoties. Pārliecinies, ka dari visu ar atdevi, taču nesteidzies – neriskē ar savu veselību nevienā situācijā. Saudzē to! Neizdari pārsteidzīgus secinājumus un nepieņem šāda veida lēmumus – tas nenāks par labu nedz tavai ikdienai, nedz veselībai. Tev vajadzētu dāvāt sev iespēju relaksēties – vismaz reizi pāris nedēļās ļauties rūpīgai masāžai, ūdens procedūrām vai līdzīgām lietām.

 

mala-linija-atdalijums

 

vezisIr pienācis laiks, lai tu padomātu par sevi, lai saprastu, kas tev patiesi ir vajadzīgs, ko vēlies. Sāc gadu ar entuziasmu, uzticību, optimismu un gūsti panākumus. Ja jūties tā, ka kaut kas pietrūkst – domā par to, kāpēc tā jūties, kas tev pietrūkst – meklē atbildes pats uz saviem jautājumiem. Mēģini izvairīties no pagātnes negācijām, pārvērst savu nedrošību vēlmē mēģināt. Nebaidies no tā, ka pagātnē bijušās problēmas atkārtosies – pārvari bailes un dari to, ko vēlies, koncentrējies uz to. Varēsi palūkoties uz sevi ar caur jaunām perspektīvām un koncentrēties augstākiem mērķiem. Esi līdzjūtīgs un maigs, un tavs gads izdosies!

 

Karjera. Tev būs daudz laika izpētīt savas spējas, jo daudz kas sola mainīties. Svarīgākais – tev vajag vadīties pēc tā, kas tev patīk, ko darot jūties labu, kā arī nāksies pielāgoties kolēģiem, kuri palīdzēs tev saprast vai savu darbu esi izdarījis pietiekami labi. Nedari vairākus darbus reizē, koncentrējies uz vienu. Ja tev ir savs bizness, tev vajadzētu apsvērt iespēju ieviest kādu jaunu produktu vai pakalpojumu, ko piedāvāt saviem esošajiem klientiem un piesaistītu jaunus. Taču, lai cik arī dinamisks nebūtu tavs darbs, tavs stāvoklis var būt apdraudēts. Iemesli var būt divējādi – vai nu tu ierobežo iespēju gūt panākumus, vai neesi apmierināts ar to, ko dari. Ir normāli nedaudz uztraukties par savu biznesu, taču ir jābūt pārliecībai, ka dari labu darbu. Mēģini pārvarēt šķēršļus, ja tādi rodas, nevis uzreiz nolaist rokas. Tavām radošajām spējām būs ļoti liela nozīme tavā profesionālajā dzīvē. Īpaši panākumi tevi gaida jomās, kas saistītas ar skulptūrām, ēdienu gatavošanu, dārzkopību, konsultāciju sniegšanu, mākslu, izklaidi, mūziku un astroloģiju. Svarīgākos šī gada lēmumus vēlams pieņemt līdz februāra vidum un pašā 2016. gada izskaņā – novembra beigās un decembrī.

 

Mīlestība, attiecības un ģimene. Mīlas dzīvē gaidāmas lielas pārmaiņas – mainīsies attiecības, kas ilgāku laiku bijušas dīkstāvē. Manīsi, ka mainās kādas perspektīvas. Atceries, ka ir jāprot virzīties uz kompromisu un saprast, cik daudz un ko esi gatavs upurēt tā dēļ. Ir liela iespēja, ka atradīsi savu īsto dvēseles biedru, ar kuru varēsi baudīt, ja ne mīlestību, tad dalīties itin visās emocijās. Iepazīsti jaunus cilvēkus – tas sniegs iespēju satikt kādu īpašu cilvēku. Mīlestība uzplauks laika posmā no janvārim līdz februārim, maijā un/vai decembrī. Došanās ceļojumā ar savu partneri vai cilvēku, ar kuru sāc veidot attiecības, pavērs tev jaunas durvis, iespējas. Vēlams doties uz kādu pludmali, tropu salām vai eksotiskām vietām. Plāno aktivitātes, kas pēc iespējas vairāk ļaus jums satuvināties. Pavadiet laiku divvientulībā – izbaudiet viens otra sabiedrību – runājiet, iepazīstiet viens otru arvien vairāk. Šogad vajadzēs vairāk pievērsties arī ģimenei, jo šie cilvēki ir tavs stiprais balsts – neaizmirsti par viņiem!

 

Veselība. Tev ir nepieciešams saprast, kā vari pārvaldīt savu veselību, saprast, kā to stiprināt. Visas izmaiņas, kas notiek dzīvē, radīs dažādas pārmaiņas, tādēļ ir svarīgi saprast, ko vari papildus darīt savas veselības labā. Ja iespējams – pavadi laiku pie jūras, kalnos vai vienkārši svaigā gaisā, radi izmaiņas atmosfērā telpās un starp cilvēkiem – tas viss palīdzēs uzlabot pašsajūtu un veselību kopumā. Daba spēj darīt brīnumus, viss, kas tev ir jādara – jābauda tā un jāizdzīvo ik mirklis. Izbaudi savu dzīvi!

 

mala-linija-atdalijums

 

lauvaJaunais gads sniegs tev iespēju jaunam sākumam. Ir laiks pievērsties sev, radīt savu personīgo izaugsmi. Protams, gadīsies arī lietas un situācijas, kas mēģinās izjaukt tavus centienus, taču neatmet visam ar roku pēc pirmajām neveiksmēm. Mēģini savu ikdienu dažādot, padarīt sev tīkamāku, lai tajā ir arī dažādas neparastas lietas. Tā kā esi uguns stihija – tā it kā aizdegs tevi no iekšienes, mudinot tevi būt drosmīgam un virzīties uz priekšu!

 

Karjera. Darba un karjeras jomā kopumā tavām zināšanām un spēkam būs dažādi pārbaudījumi. Nāksies pieņemt dažādus svarīgus lēmumus, jo īpaši, ja runa būs par tavu personīgo biznesu un/vai izaugsmi. Ja kļūsi atbildīgs par kādu ārkārtīgi svarīgu projektu vai iegūsi klientu ar lielu potenciālu – tas nebūs nejauši, jo tu esi daudz ieguldījis, lai beidzot saņemtu pelnīto. Neatgrūd tos, kuri vēlas palīdzēt. Var gadīties, ka būs kāda sīka nianse, kur kāds cilvēks no malas pateiks tev tieši to, ko nevarēji pats līdz galam saprast vai izdomāt. Tev tiks dota iespēja parādīt savu radošumu, drosmi, pārliecību un citas spējas – tās vairs nebūs jāslēpj. Finansiālā situācija solās būt stabilāka nekā gaidīji. Apsver dažādus ieguldījumus savā nākotnē. Radīsies iespējas, kas teju klauvēs tev pie durvīm, ļaujot realizēt tavus plānus. Kaut arī naudas ieguldījumi varētu tevi uz kādu laiku destabilizēt, tas nesolās būt ilglaicīgi un arī neietekmēs tavu vispārējo finansiālo situāciju.

 

Mīlestība, attiecības un ģimene. Pēdējā laikā cilvēku mainība tavā dzīvē ir bijusi visai pamanāma. Iespējams, tas ir ietekmējis tavu spēju uzticēties, iztēloties gaišāku nākotni un stabilas attiecības. 2016. gads būs piemērots tam, lai tu paceltu galvu augšup un beidzot saprastu kas ir tas, ko tu vēlies. Vai vēlies saglabāt savu dzīvi šajā jomā tādu, kāda tā ir pašlaik, jeb labāk mainīt, kaut ko uzlabot? Runājot par attiecībām – tu saņemsi tieši to, uz ko koncentrēsies. Iespējamas arī dažādas vilšanās, taču tādas ir jebkuram cilvēkam – ne tu tāds vienīgais. Nenolaid rokas! Ja vēlies ilgstošas attiecības – strādā pie tā, nevis gaidi, kad kaut kas notiks pats no sevis. Maini uztveri, uzvedību un cerības. Arī attiecībām ar ģimenes locekļiem var rasties jaunas iespējas. Velti laiku nesteidzīgām sarunām, pastaigām, spēlēm – pavadi laiku ar ģimeni. Iespējams, tieši šis gads nesīs lielākas pārmaiņas tavā romantiskajā dzīvē, nav izslēgts, ka gaidāmas pat kāzas. Arī mājas remonts var uzlabot un stiprināt attiecības, tāpēc rīkojies! Remonts palīdzēs saliedēt ģimeni, stiprināt saikni, kas jūs vieno un vairot kopīgās intereses, lēmumu pieņemšanu padarot īpaši interesantu. Baudiet atmosfēru kopā! Visu gadu būsi atvērts jaunām attiecībām – kaut vienkārši paziņu līmenī. Galvenais – paliec godīgs, pat tad, ja tas nozīmē, ka kāds nesapratīs. Tici sev!

 

Veselība. Uzmanies, Lauva! Šis gads veselības jomā solās būt visai delikāts. Ja tev piemīt kādi kaitīgie ieradumi, vajadzētu ne tikai sapņot par to izbeigšanu, bet realitātē rīkoties. Gada sākumā iespējamas veselības problēmas, taču viss sāks stabilizēties, tuvojoties maijam. Pēc tam tava veselība kļūs aizvien labāka un stabilāka, taču tas noteikti nenozīmē, ka varētu atsākt kādu no atmestajiem kaitīgajiem ieradumiem. Iespējams, nāksies uzsākt vai mainīt savu diētu un pacīnīties, lai izkļūtu no rutīnas, tikai tā pirmos gada mēnešus varēsi izdzīvot ar lielāku vieglumu. Ieklausies savā ķermenī, kļūsti kaut nedaudz sportiskāks – ja tas nav iespējams, ievēro pēc iespējas stingrāku dienas režīmu, sabalansējot ēšanu, darbu un atpūtu. Nekrīti panikā, ja pirmajās gada nedēļās tava veselība nav visai laba, bet rīkojies, lai to stiprinātu. Ja nedarīsi neko, vari iedzīvoties nopietnākās problēmās. Sāc jauno gadu ar vieglumu, neļauj grūtībām sevi nospiest. Atceries, ka dzīve ir kā pa kalniem un lejām, galvenais, lai jūties laimīgs par un ar to, ko dari. Motivē sevi ar dažādām kaislībām un vēlmi pēc veselīga un ilga mūža!

 

mala-linija-atdalijums

 

jaunavaIr tāds brīdis ikviena cilvēka dzīvē, kad saprotam, kas esam un ko vēlamies no pasaules. Pat, ja tajā brīdī nav līdz galam skaidrs tas, kurp ejam tālāk, ir zināms, kas ir nepieciešams, lai sasniegtu pēc iespējas vairāk. Iespējams, izklausās abstrakti, taču tā tas ir. 2016. gadā Jaunava dosies savā personīgajā ceļojumā. Tu būsi gatavs ieguldīt resursus un būt ar tiem, kuri tev spēs visvairāk palīdzēt – vienalga, kāds ir tavs mērķis. Virzies uz sasniegumiem!

 

Karjera. Daudzām Jaunavām darbs un karjera kopumā ir viena no neizlēmīgākajām, neizprotamākajām jomām dzīvē. Kamēr tu pilnībā negūsti gandarījumu par to, ko dari, kamēr darbs patiesi nav tava aizraušanās – negaidi brīnumainus rezultātus. Redzi kādu sev apkārt, kurš staro ne tikai atpūtā, bet arī darbā – ej, noskaidro, ko un kā viņš dara, kā ir panācis to. Mācies rast laimi arī savā karjerā! Ir pienācis laiks rīkoties, eksperimentēt, lai redzētu un saprastu, kas ir tas, ko vēlies, ko vari, ko gribi. Mēģini darīt to, kas tevi iedvesmo un skaties, kas no tā var iznākt. Iespējams, būsi pārsteigts, uz ko esi spējīgs, ko vari sasniegt, ja pats sev atzīsi, ka vēlies ko citu, ka vēlies sasniegt vairāk. Beidzot būs iespējas pafantazēt un savas vīzijas arī realizēt. Nebēdz kautrīgi no iespējām, bet izmanto tās!

 

Mīlestība, attiecības un ģimene. 2016. gadā tev jākoncentrējas uz tām attiecībām, kuras vēlies savā dzīvē. Apsver to, cik nozīmīgs tev ir katrs cilvēks, izvērtē savu rīcību un redzēsi, ko vari darīt vairāk, ko citādāk, lai saglabātu, uzlabotu attiecības. Ieguldi darbu tajā, ko vēlies. Ja šobrīd esi viens, tev nepieciešams noformulēt to, kādu cilvēku vēlies sev līdzās un koncentrēties uz to, lai tieši tādu atrastu, taču velti laiku arī cilvēka iepazīšanai, ne tikai ārējiem faktoriem. Ir reizes, kad vajag izmēģināt arī ko jaunu, lai saprastu, ka paša izveidotie rāmji patiesībā ir tikai sevis apmāns. Ja būsi gatavs mīlestībai – tā būs gatava tev! Pievērs uzmanību attiecībām ar draugiem un ģimeni. Ja ir problemātiskas kādas no attiecībām, kuras tev ir vērtīgas, dari visu iespējamo, lai tās uzlabotu, nevis atmet ar roku un palaid vējā. Īsti draugi apkārt nemētājas un ģimeni mainīt nav iespējams.

 

Veselība. Veselības stāvoklis sola uzlaboties. Taču tev ir jāsaprot, ko darīt, lai to saglabātu, nedrīkst ignorēt veselību, palaist to pašplūsmā. Lai tu spētu spert nākamo soli pretī kaut kam labākam, tev ir jāsaprot, kas ir noderīgs tieši šobrīd. Varbūt ir vērts izmēģināt kādu alternatīvās medicīnas veidu, terapiju, iziet kādu dziedniecības kursu. Jo vairāk enerģijas sevī sajutīsi, jo vairāk tev tā būs nepieciešama. Tam, ka jutīsies labi, vajadzētu motivēt tevi ieviest papildu veselīgus paradumus savā ikdienā, varbūt pat mainīt dažādus ieradumus. Iesaisti šajā procesā arī kādu savu draugu – redzēsi, viss notiks vēl vieglāk un apņemšanās būs stiprāka. Vienmēr ir vieglāk, ja kāds ir līdzās. Nenoliedz, ja ir nepieciešama palīdzība, motivācija – runā par to atklāti. Ja saudzēsi savu veselību un rūpēsies par to, 2016. gads būs tieši tāds, kādu to gaidīji!

mala-linija-atdalijums

 

svariTu apzinies, ka tavā dzīvē viss ir sakārtots, vai ne? Vismaz, kamēr izlasīji šo teikumu, zināji, kas ir tas, ko vēlies no dzīves. Spēja balansēt starp karjeru un personīgo dzīvi, palīdz tev paveikt lielāko daļu darbu. Tavs radošums, personība, šarms, valdzinājums un pievilcība ir viss, kas tev nepieciešams, lai dzīvotu, izvirzot vienu mērķi pēc nākamā, radot vienu pavērsienu pēc cita. Tu esi nobriedis un pārliecināts par sevi. Kaut kas tevī ir tāds, ka cilvēki teju pievelkas pie tevis – viņi vēlas būt daļa no tava paziņu loka. 2016. gads solās būt vēl viens dzīves posms, kad spēsi atkal dominēt, paveikt vēlamo un kontrolēt savu dzīvi tā, kā vēlies.

 

Karjera. Tiekšanās pēc saviem mērķiem tev solās būt visai ērta, galvenais – ej uz tiem ar pārliecību. Taču uzmanies – ir cilvēki, kuriem nepatiks tavi sasniegumi un augošā karjera, tāpēc viņi centīsies tevi gremdēt. Tev ir jābūt uz to gatavam. Kaut arī tevī ir milzīga pārliecība par sevi, emociju iespaidā vari krietni apjukt. Labākais veids kā tikt ar to galā – nezaudēt savu pārliecību par saviem spēkiem un izjust apmierinātību ar to, kas notiek – ja citiem skauž, tātad esi izdarījis visu pareizi. Otrajā pusgadā tev nāksies pieņemt dažādus būtiskus lēmumus, kas ietekmēs lielāko daļu tavas turpmākās dzīves. Tieši tāpēc, rūpīgi apdomā visu, nepieņem lēmumus steigā. Analizē situācijas, izmanto savu domāšanu, lai rastu jaunas iespējas. Kad esi izlēmis – rīkojies tieši tā un neraugies atpakaļ, nenožēlo pieņemtos lēmumus. Finansiālās lietas solās sakārtoties, lai gan būs daudz sīku materiāla rakstura problēmu šī gada laikā. Tev vajadzētu apsvērt ilgtermiņa ieguldījumu iespējamību kādā projektā. 2016. solās tev būt peļņas gads! Taču netērē naudu bezjēdzīgām lietām un savām kaprīzēm. Iemācies ietaupīt!

 

Mīlestība, attiecības un ģimene. Ģimenei tavā dzīvē allaž ir bijusi, ir un būs liela loma. Attiecības ar šiem cilvēkiem ne vien tev nozīmē ļoti daudz, bet ir izteikti svarīgas, jo īpaši, ja runa ir par vecākiem un tuvākajiem draugiem. Saglabā šo attiecību nozīmību un parādi šiem cilvēkiem, cik ļoti viņi tev rūp, cik svarīgs ir ikkatrs no viņiem. Pavadi nesteidzīgu un kvalitatīvu laiku ar viņiem kopā. 2016. gadā varēsi iegūt jaunus draugus vai paziņas – tas būs tev sociāls, kas nozīmē, ka varēsi izveidot daudz ko jaunu, izvērtēt bijušo un cerēt uz turpmāko. Iespējams, iepazīsi cilvēku, ko esi gaidījis visu savu dzīvi – viņš var būt gan tavs romantiskais draugs, tik pat labi vienkārši dvēseles radinieks vai uzticams sabiedrotais. Sapratīsi, ka ir vērts šo cilvēku uzklausīt, zināsi, ka vari viņam uzticēties un jūsu emocionālā savienība būs tik ļoti spēcīga, ka spēsi justies laimīgs un pasargāts. Tava mīlas dzīve pacelsies jaunos augstumos. Mīlestība, kaislības, emocijas – to visu nevar vārdos aprakstīt. Izbaudi to! Izbaudi laiku kopā ar mīļoto cilvēku – dodieties izbraucienos, ceļojumos, apmeklējiet pasākumus – dariet lietas kopā!

 

Veselība. Tu esi lieliskā formā.. varētu pat teikt, ka esi fiziski un garīgi perfekts, tomēr emocionālā sfēra ir un būs diezgan neprognozējama. Būs brīži, kad būsi ļoti emocionāls, pat pārāk. Būs labi brīži, būs slikti, taču centies visu līdzsvarot, pārvarēt slikto ar smaidu un pārliecību, ticību labajam. Tavs smaids patiesībā ir viens no taviem spēcīgākajiem ieročiem. Ja rīkosies gudri attiecībā uz savu veselību – taupīsi un stiprināsi to – tev būs ideāls gads. Lēmumu pieņemšana radīs garīgo spriedzi, bet tev ir jāiemācās ar to tikt galā. Ja tu smēķē vai pārlieku daudz aizraujies ar alkoholisko dzērienu malkošanu – šis būs ideāls gads, lai tos netikumus atmestu!

mala-linija-atdalijums

 

skorpionsSkorpion, tu esi atpakaļ spēlē! Pēdējos gados esi bijis piesaistīts daudzām lietām un situācijām, taču nu ir pienācis laiks atmaksai. Ir pienācis laiks atbrīvoties no šīm važām, paņemt pārtraukumu no tā, ko dari un būt pārliecinātam par to, ka esi pelnījis to, ko patiesi vēlies. Tiklīdz pārtrauksi to, ko dari, nolemsi mainīt savu ikdienu un sevi, sajutīsi spriedzes atbrīvošanu un iekšējo mieru. Tava dzīve atkal kļūs tev ērta un skaista. Būs vieglāk gūt panākumus, jo nebūs jāmocās, nebūs jādzīvo stresa pilnos apstākļos.

 

Karjera. Būs vajadzīgs laiks, lai uzsāktu karjeru, kas patiesi dara tevi laimīgu, nerada stresu un satraukumu, taču vairo tavu veiksmi. Nepieņem lēmumus steigā. Apdomās savas vēlmes un gūsti pārliecību par to, ka rīkojies pareizi. Tiesa – sevis, ne spīta dēļ. Spīts tev neko labu nesola, Skorpion. Labākais veids kā tu varētu rīkoties, lai to visu panāktu – komunicēt ar saviem līdzšinējiem kolēģiem. Dalies ar viņiem savās domās, idejās. Tava finansiālā situācija sola uzlaboties, pamazām izveidosies stabilitāte. Pēdējā laikā tu neesi pievērsis savu uzmanību tik daudz darbam un tas ir saprotams, jo stress un nauda dara savu. Taču tev ir nepieciešams koncentrēties uz darbu, ja vēlies gūt panākumus savā darba jomā, ja vēlies vairāk nopelnīt. Centies rīkoties uzņēmīgāk, plānot savu laiku, sabalansēt ikdienas pienākumus un atrast labākus veidus kā palielināt efektivitāti savā karjeras jomā. Atceries – ja būsi apzinīgs – tavs darbs būs tev nodrošināts, būsi drošībā, taču ja slinkosi – būs nepatikšanas, varēsi pat zaudēt darbu. Mācies no savām kļūdām pagātnē. Izmanto šo iespēju kā ieroci. Atceries, ka ļoti svarīgs ir komandas darbs, jo īpaši šogad. Tu neesi labs kā vadītājs, taču tas nemazina tavas iespējas strādāt!

 

Mīlestība, attiecības un ģimene. Tava mīlestības dzīve būs kā puzle, jeb kā izaicinājums, tā varētu teikt. Emocijas būs diezgan augstā līmenī, tas neļaus tev skaidri izteikties. Mīlestība 2016. gadā tev būs, taču līdzās šai apbrīnojamajai sajūtai nāksies sajust arī nedrošību, dilemmu un piedzīvot dažādus strīdus. Būs viegli iemīlēties, taču saglabāt mīlestību – tā ir visgrūtākā daļa attiecībās. Tev nepieciešams izmantot savu prātu nevis tikai tad, kad ir kādas nesaskaņas vai nesaprašanās, bet arī, lai pildītu saistības pret savu partneri, lai viņu iepriecinātu un rūpētos par attiecībām ik dienu. Tas attiecas ne tikai uz mīļoto, bet arī uz attiecībām ar ģimenes locekļiem un tuvākajiem draugiem. Visticamāk, jau vismaz reizi dzīvē esi bijis situācijā, kad visas maskas krīt, esi atklājis kādu dubultspēli, nodevību – nepieļauj šādas situācijas atkārtošanos! Kopumā šis gads solās būt pavedināšanas, eksotikas, mīlestības, romantikas un visu veidu emociju piepildīts. Taču tev ir jābūt uzmanīga. Neviens cits nevar tevi turēt grožos – tikai tu pats!

 

Veselība. Gatavojies amerikāņu kalniņiem emociju jomā. Lai gan garīgi kļūsti aizvien spēcīgāks, tev ir jāiemācās arvien vairāk sevi savaldīt, jāspēj uzņemt satricinājumi daudz vienkāršāk, nenoniecinot sevi par katru mazāko kļūdu, par ikvienu pārdzīvojumu. Tev vajadzētu sekot vienam noteikumam – dzīvo dzīvi mierīgi un sirsnīgi. Šis zelta likums spēj darīt brīnumus tavai veselībai, ja vēlies dzīvot ilgi un veselīgi. Tu esi pietiekami nobriedis, lai saprastu kā emocijas un stress spēj tev nodarīt pāri. Neļauj itin visam sevi ietekmēt. Tev ik pa laikam ir nepieciešams sev atgādināt, ka veselība ir pirmajā vietā – gan tagad, gan visa 2016. gada laikā un arī turpmāk dzīvē. Nedrīkst aizmirst, ka pēc negaisa vienmēr atkal uzspīd saule.

mala-linija-atdalijums

 

strelnieksJaunais gads solās tev būt lielisks – ir daudzas izmaiņas, kas gaida, lai veicinātu tavu izaugsmi. Tu pats vēlies augt un personīgā izaugsme ir tas, kas tev paredzēts visvairāk 2016. gadā. Tā sniegs tev daudz jaunas pieredzes dažādos aspektos – darbā, attiecībās, ikdienā. Tev būs iespējas riskēt un veidot lietas tā, ka tās strādā tavā labā. Taču lieta, ko cauri visam izbaudīsi visvairāk, būs ceļošana. Kas zina, kur liktenis tevi aizvedīs? Varbūt uz Romu, Parīzi, Ķīnu vai varbūt pat Havaju salām? Seko savai sirds balsij un dodies turp, kurp tā tevi vedīs. Tava intuīcija būs tavs labākais ceļvedis. Ceļojums atņems tavas bailes un atmiņas par kādu sliktu pieredzi, bet sniegs tev lieliskus iespaidus un emocijas. Atceries – mācīties nekad nav nedz par daudz, nedz par vēlu. Pat tad, ja tev šķiet, ka to visu jau zini. Ceļošana palīdzēs gūt jaunus iespaidus, viedokļus un perspektīvas, ko droši varēsi izmantot savā dzīvē. Noteikti pavadi daudz laika kopā ar ģimeni – kvalitatīvs laiks, ko pavadīsi ar viņiem kopā, uzlabos jūsu attiecības.

 

Karjera. Tavs darbs būs pamanāms un tiks novērtēts. Iespējams, kaut kas liks tev justies neapmierinātam, taču tas nozīmē, ka tu strādāsi, kamēr sasniegsi to, ko vēlies. Vēlēsies rast jaunas iespējas – dažas no tām būs ļoti vienkārši īstenojamas, savukārt citas būs sarežģītākas un atkarīgas no tā, ko dari. Nespīdzini sevi – ja jūti, ka kaut kas neizdodas – atpūties, nomierinies un tad vēlreiz ķeries pie darba – tas ir atbildīgs un profesionāls veids kā nesasteigt un gūt atzinību. Pacenties ietaupīt, lūkojies uz izdevumiem atbildīgi. Uzticies sev/ tieši ticība ir tas, kas tev visvairāk nepieciešams, lai šādās situācijās saglabātu mieru un savaldītos. Rūpējies par sevi, jo tad būsi parūpējies arī par savu ģimeni. Nepatikšanas vai problēmas finansiālajā situācijā gan solās atrisināties pāris mēnešus pēc 2016. gada iestāšanās, tāpēc nenolaid rokas! Tu spēsi izmantot iespēju uzsākt ko jaunu, un arī šajā posmā ļoti liela nozīme būs tieši tavai ticībai sev. Uzlabo savas prasmes un arī pašreizējiem projektiem būs vēl lielāki panākumi. Pārliecinies, ka tu un tavi kolēģi rīkojaties kopīgu interešu vārdā, ka jūsu pienesumā kopīgajam mērķim nav lielu atšķirību. Ja strādāsi uzcītīgi, sākot ar aprīli, tava finansiālā situācija strauji uzlabosies. Ja šobrīd studē, sagatavo sevi garīgi dažādām pārmaiņām – gan labām, gan ne tik labām.

 

Mīlestība, attiecības un ģimene. Romantiskajās attiecībās nāksies piedzīvot dažādas nestabilitātes un traucējumus, taču neļauj nevienam izjaukt to, kas tev patiesi svarīgs. Atdzīvini savas attiecības ar pārsteigumiem un braucieniem. Ja šogad plāno ģimenes pieaugumu, vajadzētu visu rūpīgi pārdomāt, izplānot, un nesākt šo plānu realizēt ātrāk kā martā. Bērniņa gaidīšana nepadarīs jūsu attiecības vieglākas, tieši pretēji – šobrīd tās sarežģīs. Arī no tavas puses ir nepieciešama kaisle, neaizmirsti par romantiku pat tad, ja ar partneri esi kopā jau ilglaicīgi. Līdzsvaro savas attiecības ar mīļoto, ģimenes locekļiem un tuvākajiem draugiem. Ja jūti nedrošību attiecībās, runā, izstāsti savas sajūtas, bažas. Neturi visu sevī. Ģimene tev ir ļoti svarīga – pievērsies šiem cilvēkiem, izrādi savu mīlestību, pavadi laiku ar viņiem.

 

Veselība. Svarīgi pasargāt sevi no pārmērīgas spriedzes, stresa, pārlieku ilglaicīgas domāšanas un citām līdzīgām lietām, kas var bojāt tavu veselību. Padomā par veselīgāka uztura ieviešanu savā ēdienkartē. Atmet kaitīgos ieradumus, ja tev tādi ir. Ir pienācis laiks, lai tu ieņemtu svarīgus lēmumus attiecībā uz savu veselību. Sāc ēst veselīgāk, jo tā tu parūpēsies ne vien par sevi, bet arī par savu ģimeni. Izmanto savu brīvo laiku, lai kustētos, būtu fiziski aktīvāks. Ja nevēlies apmeklēt sport zāli vai doties laukā skriet, vari darbu pie veselības uzlabošanas uzsākt arī mājas apstākļos. Ja tavs ķermenis būs veselīgs – prāts līdzi ar to. Vari pievērsties jogai un meditācijai, kas palīdzēs līdzsvarot tava ķermeni un prātu, radot harmoniju. Meditācija palīdzēs sakārtot prātu un padarīs vieglāku dažādu lēmumu pieņemšanu.

mala-linija-atdalijums

 

mezazisCilvēka prāts ir pārsteidzošs – neviens nekad nezina, kas ir iespējams, ne arī to, kā katrs cilvēks uztvers konkrēto informāciju. Tavā dzīvē ir un būs daudz mērķu un uzdevumu. Tu zini, ko vēlies darīt, līdz ar to tev būs skaidra izpratne par saviem  mērķiem. 2016. gads solās būt atšķirīgs no visa līdzšinējā. Gūsi jaunas uztveres iespējas, nāksies pieņemt dažādas izmaiņas, atskatīties uz iepriekš paveikto un vēl precīzāk definēt savus mērķus. Šajā gadā spēsi atklāt daudz jaunu prasmju. Šis solās būt labs gads!

 

Karjera. Tu zini, ka arī citi cenšas, taču prātā uzskati sevi par labāko. Iespējams, tas pat ir labi, jo tādējādi spēsi koncentrēties gan fiziski, gan emocionāli uz saviem pienākumiem. Ļoti svarīga būs emocionālā stabilitāte un harmonija starp tevi un kolēģiem. Tevī būs daudz spēka darboties, ieviest dažādus jauninājumus, taču izmet no galvas domas par kaitēšanu konkurentiem, par pārgalvīgu sacensību. Ir svarīgi strādāt atbilstoši, taču spēt saglabāt iekšējo mieru. Svarīgi ir būt lietas kursā par visiem saviem pienākumiem un padarīt tos ar lielu atbildības sajūtu, saglabājot nosvērtību. Lietas, kas šķietami vilks tevi lejup, patiesībā padarīs tevi vēl spēcīgāku. Iespējams, bažas radīs tava finansiālā situācija, tāpēc vajadzētu iemācīties vairāk ietaupīt. Laika posmā no maija līdz oktobrim šī situācija varētu būt visgrūtākā. Novembris un decembris sola finansiālo uzplaukumu, taču līdz tam tev ir jābūt īpaši uzmanīgam un taupīgam. Lai kā arī nebūtu – nepakļaujies emocijām, bet rīkojies saprātīgi.

 

Mīlestība, attiecības un ģimene. Tev ir jāiemācās saprast, ka visam, kas notiek, ir savs iemesls. Tieši tāpēc tev jābūt atvērtam daudzām un dažādām iespējām un jāpieņem lietas pat tad, ja tās nav tādas, kādas vēlies. Miers un skaidrs prāts palīdzēs tev uzlabot un stiprināt ikvienas tavas dzīves attiecības. Ambīcijas, kaislības, optimisms, pārliecība, mērķu noteikšana un tava gudrība būs tavas labākās īpašības, kas piesaistīs cilvēkus. Emocijas solās būt intensīvas. Iespējams, piedzīvosi bažas saistībā ar ģimeniskām attiecībām, taču tās solās būt īslaicīgas. Ja tev ir kādas sarežģītas attiecības pagātnē – dari visu iespējamo, lai nepieļautu līdzīgas kļūdas šobrīd. Tagad tu noteikti zini, ko un kā nevajag darīt! Daudz nāksies uztraukties un emocijām būs liela loma tavā dzīvē. Ļauj vaļu arī iztēlei, fantāzijai, jo dažādās situācijās tikai tā spēsi rast izeju. Ja tev ir romantiskais partneris – pievērs uzmanību jūsu attiecībām, paraugies uz pasauli ar viņa acīm, tikai tā sapratīsi, ko darīt un varbūt varēsi šo un to mainīt, lai būtu labi jums abiem. Pāri var apsvērt ģimenes plānošanu, jo tava uztvere kļūs aizvien skaidrāka un jutīsies emocionāli stabils, pieņemot dažādus lēmumus, piemēram, ja par attiecībām tie taps bez steigas. Izrādi savas jūtas!

 

Veselība. Ja spēsi pavirzīt malā emocijas un paraudzīties uz pasauli mierīgāk, iegūt stabilitāti, tas liecinās, ka 2016. gads tev būs veselīgs, ka tas nenesīs nekādas būtiskas veselības problēmas. Taču tev patiesi ir nepieciešams iemācīties kontrolēt savas emocijas, nepakļauties tām. Paņem no tām labāko! Kad vien iespējams – mēģini fiziski izkustēties – tas būs noderīgi kā ķermenim, tā garam! Priecājies par savu labo veselību, taču nepārspīlē – ievēro pietiekami daudz miera, atpūties un velti laiku miegam!

mala-linija-atdalijums

 

udensvirsGatavojies piedzīvot krasas pārmaiņas savā dzīvē, kas būs straujas, neparedzamas. Iespējams, pēdējā laikā uz taviem pleciem gulās milzum daudz atbildības, kas tevi nospieda gan fiziski, gan emocionāli. 2016. gads sola, ka varēsi kaut nedaudz no tā atpūsties. Šogad tev būs spēcīga pacietība drosme, apņēmība, kas sola palīdzēt gūt ilgtermiņa rezultātus. Tev jāiemācās savā dzīvē visu līdzsvarot, nevajadzētu ilglaicīgi nodoties tikai vienai konkrētai lietai. Protams, tas arī nenozīmē, ka tev jādara desmit darbi reizē.

 

Karjera. Ja esi nolēmis veidot savu uzņēmumu – šis ir piemēŗotākais laiks, jo no taviem pleciem novelsies daudz liekas atbildības nastas. Šoreiz veiksme solās būt tavā pusē un saņemsi pietiekami daudz atbalsta, lai visu padarītu daudz labāku nekā pēdējo pāris gadu laikā. Tas ietver arī atbalstu no tavas ģimenes, draugiem, kolēģiem un sadarbības partneriem. Ļauj viņiem būt daļai no saviem projektiem – tu būsi ieguvējs no tā. Tavi centieni visvairāk atalgosies līdz 2016. gada jūnija beigām. Iemācies vairāk uzticēties sev, līdz ar to kļūsi diplomātiskāks dažādos darījumos. Svarīgi ievērot likumus un juridisko dokumentācijas spēku. Spēsi pabeigt iesāktos projektus bez pārlieku lielas piepūles. Ja tev ir kādi konkrēti finansiāla rakstura mērķi, ir piemērotākais laiks, lai tu sāktu uz tiem virzīties. Kopumā šis gads solās tev būt finansiāli ļoti stabils, taču aprīlī un maijā vajadzēs vairāk uzmanīties. Šo divu mēnešu laikā, iespējams, palielināsies izdevumi, kas radīs nelielu apjukumu tavā finansiālajā jomā. Taču neraizējies – tas nebūs ilglaicīgi. Tikai no tevis ir atkarīgs tas, cik daudz spēsi iekrāt, cik labi dzīvosi, ko varēsi atļauties un kur tērēsi naudu. Ja rīkosies gudri – nauda nebūs problēma. Ja vien iespējams – nodrošinies, domājot pāris soļus uz priekšu.

 

Mīlestība, attiecības un ģimene. Attiecības ar partneri solās būt labas visu gadu. Būs miers, savstarpējā sapratne, harmonija un neierobežota mīlestība. Emocionāli no abām pusēm attiecības plauks un stiprināsies. Novembrī tām vajadzēs pievērst nedaudz lielāku uzmanību, būs svarīgi iesaistīties sarunās, plānot kopīgo nākotni, vēlreiz pārliecinoties par abu mērķiem. Tie Ūdensvīri, kuri šobrīd ir vieni, šogad, iespējams, beidzot piepildīs savas cerības un atradīs savu otru pusīti. Mēģini pats saprast to, cik svarīgas tev ir attiecības, ko tās tev nozīmē un, cik gatavs esi iesaistīties tajās, lai pilnveidotu gan sevi, gan otru cilvēku. Tavas attiecības ar vecākiem un citiem ģimenes locekļiem būs īpaši svarīgas šogad. Tev vajadzēs izmantot laiku, lai runātu ar šiem cilvēkiem, dalītos savā pieredzē, jūtās un ilūzijās, jo citādi tevi būs iespējams pārprast, kas citos varētu radīt bažas. Atrodi metodes, kā tu varētu veiksmīgi uzlabot komunikāciju ar ģimeni un pavadīt vairāk laika kopā ar viņiem. Kad jutīsi mieru un harmoniju šajās attiecībās – to izjutīs arī pārējie.

 

Veselība. Kaut arī 2016. gads nesola tev nekādas būtiskas veselības problēmas, būs laiks, kad jutīsies nomākts, uztraukts un būs emocionāli grūti saņemties darbiem. Lietas tavā dzīvē šogad notiks ātri, ieskaitot pat niecīgākās izmaiņas, taču tas viss var tevi uztraukt. Šogad vissvarīgākais ir mācīties gūt mieru, nedzīvot stresā par ikdienu un notikumiem sev apkārt. Arī tavā biznesā notiks visādas izmaiņas – var būt gan lieliski uzrāvieni, gan kritumi, taču tev ir jāsaprot, ka tas viss pieder pie lietas, ka nav jāuztraucas un jākrīt panikā pie katras, kaut mazākās neveiksmes. Neiespringsti daudz domājot par to. Beigu beigās viss nostāsies savās vietās. Apzinies to un nebojā savu veselību ar uztraukumiem. Pievērsies meditācijai. Tas palīdzēs gūt nepieciešamo mieru un neļaus uztraukumiem tik ļoti iespaidot tavu veselību.

mala-linija-atdalijums

 

zivisJaunais gads Zivīm būs pilns iespēju, taču mazsvarīgi nebūs arī tas, ik daudz tu īsti spēj paveikt. Tev piemīt spēcīga griba un apņēmība savā labā pavērst pat tās situācijas, kas sākotnēji var šķist kā drauds. Tavs pluss ir reālistiskais skats uz dzīvi – tu pilnīgi precīzi zini, kur jāatrodas un kas jādara, lai iegūtu sev vajadzīgo. Daudzās situācijās tev palīdzēs arī lieliskā humora izjūta, un nav jākautrējas to izmantot kā priekšrocību. Tā palīdzēs sasniegt augstumus, kuros vēlēsies atrasties ne tikai 2016.gadā, bet arī pēc tā. Uzņemies tikai tos darbus, kurus spēsi paveikt, vadoties pēc sava temperamenta un spējām!

 

Karjera. Jaunais gads darbosies to Zivju labā, kuras apsver sākt jaunu uzņēmējdarbību vai dažāda veida sadarbības. Arī jau esošā biznesa paplašināšana būs veiksmīga. Lai attīstītos pēc iespējas ātrāk, jāatmet liekais un lēmumi jāpieņem ilgi nevilcinoties. Tava intuīcija palīdzēs saprast – vai doties tālāk pa šo ceļu, vai tomēr ne. Radošām un kreatīvām Zivīm Jaunais gads būs kārtīgs uzrāviens, tev atvērsies ne tikai daudzas durvis, bet arī logi. Apkārtējie novērtēs tava darba kvalitātes un domu lidojumu. Veiksme un izdošanās visspilgtāk par sevi atgādinās gada pēdējā ceturksnī. Attiecības ar priekšniecību, kolēģiem vai padotajiem saglabāsies nemainīgi labas, kas arīdzan ir būtisks aspekts tavā izaugsmē. Naudas lietās gaidāms stabils gads ar pozitīvām tendencēm, Būs iespēja naudu ne tikai tērēt, bet gada otrajā pusē arī ieguldīt un saņemt no tā labumu. Varbūt gada sākumā sanāks iztērēties nedaudz vairāk, kā tu biji plānojis, tomēr turpinājumā koncentrējies uz visu parādu, kredītu un citu saistību dzēšanu, kas novedīs pie ļoti pozitīva iznākuma. Apsver plašāka mitekļa atrašanu vai remontu jau esošajā. Dvēseli priecēs ceļošana, kas turklāt var būt visai noderīga arī biznesa lietām.

 

Mīlestība, attiecības un ģimene. Pēdējo pāris gadu laikā, iespējams tavas attiecības ir bijušas diezgan problemātiskas. No malas citiem tas nav redzams, taču tava iekšējā sajūta var gadīties vēl aiz vien ir tāda, ka saproti – attiecības nav tādas, kādām tām vajadzētu būt. Iespējams, runa nav tieši par romantiskajām attiecībām, bet par attiecībām ar kādu no ģimenes locekļiem. Apzinies šīs problēmas un izvērtē, vai esi tas, kam kaut kas jādara šo attiecību labā. Svarīgākais saprast – vai tādas tās izveidojušās nejauši, vai tādēļ, ka kāds nevēlas tās palīdzēt veidot. 2016. gads solās būt attiecībām labvēlīgs. Problēmas un maldi pazudīs. Iesaisties mīlas dzīvē pilnībā – tas darīs laimīgāku gan tevi, gan tavu partneri. Iespējams, kāds izjutīs greizsirdību pret tevi, taču nepārdzīvo – priecājies par to, tas nozīmē – esi ļoti svarīgs un īpašs. Iespējams, šogad kāds tavs sens partneris vēlēsies atgriezties tavā dzīvē. Tev ir jāapzinās, kas ir tas, ko vēlies un jāliek šim cilvēkam to saprast. Vislabākais būtu turpināt saglabāt attālumu šajās attiecībās un koncentrēties uz pašreizējo partneri. Ja tev tāda nav – tik un tā nevajadzētu mesties bijušā apkampienos – tas nesola labu rezultātu. Precētajām Zivīm var gadīties saņemt patiesi labas ziņas, piemēram, par ģimenes pieaugumu. Attiecībās ar vecākiem vai citiem ģimenes locekļiem notiks savstarpējas vienošanās, kas palīdzēs uzlabot savstarpējo komunikāciju.

 

Veselība. Fiziski, emocionāli un garīgi šis gads solās tev būt ļoti spēcīgs. Vajadzētu noteikti šogad izbrīvēt laiku, lai atpūstos no darba, tas ļaus saglabāt veselību labā stāvoklī. Nepārstrādājies! Ja tev ir kādi kaitīgie ieradumi, piemēram, smēķēšana vai alkoholisko dzērienu bieža malkošana – 2016. gadā vajadzētu no tiem atbrīvoties. Meditācija un/vai joga palīdzēs tev kontrolēt sevi vairāk. Meditācija palīdzēs saglabāt vēsu prātu un sniegs stabilitāti, spēju saglabāt līdzsvaru. Nereti var pārņemt fizisks nogurums, jo darba apjoms un mazkustība nogurdina. Tev būtu nepieciešams kļūt fiziski aktīvākam. Ja fiziski jutīsies labi, arī emocionālā sfēra būs veselīgāka un varēsi izjust savā dzīvē lielāku harmoniju.

 mala-linija-atdalijums

 

 

Lai tev izdevies 2016. gads!

Iepriekšējais rakstsNEDĒĻAS PLĀNS: labvēlīgās dienas tavam skaistumam un labsajūtai 28. decembris – 3. janvāris
Nākamais rakstsOtrdienas vakarā kāds Latvijas iedzīvotājs kļuvis par 600 000 eiro bagātāks