Cilvēki vienmēr ir mīlējuši domu par laimes amuletiem vai talismanu, kam ticēt. Senās leģendas un mīti liecina, ka cilvēkiem ir savs laimes simboliņš, kas palīdz gūt panākumus dažādās situācijās. Šis populārais uzskats ir nodots no paaudzes paaudzē, un tāpēc astrologi ir spējuši definēt katras zodiaka zīmes laimīgo lietu. Mēs piedāvājam jums atbilstošus laimes amuletus vai talismanus visām 12 zodiaka zīmēm. Katras horoskopa zīmes laimes amulets – izmanto gudri!

 

Auns
Atslēga būtu jūsu ideālais veiksmes amulets, jo Auns ir diezgan apņēmīgs un enerģisks attiecībā uz visu, ko viņi dara. Attieksme “nekad nepadodies” ir ļoti pozitīva jūsu īpašība. Jūs iedvesmojat citus sasniegt savus mērķus, un tāpat kā atslēga paver iespēju pilnas durvis, Auna personība rezonēs ar atslēgu.

 

Vērsis

Skaitlis “7” ir Vēršu veiksmes amulets. Tas tiek uzskatīts par laimīgu skaitli daudzās valstīs un dažādās kultūrās. Šis skaitlis ir atrodams dažādās atsaucēs, piemēram, starp 7 varavīksnes krāsām, un tiek uzskatīts par veiksmes zīmi.

 

Dvīņi

Dvīņiem piemērotākie ir metamie kauliņi, jo šis konkrētais veiksmes amulets vienmēr paliek aktuāls. Dvīņi ir sabiedriski cilvēki, kuriem patīk būt cilvēku tuvumā, kā arī turpināt šo tendenci. Tāpēc visu laiku turēt līdzās kauliņus ir kā sekot līdzi modes tendencēm.

 

Vēzis

Vēžiem par savu laimes šarmu jāuzskata mārīte. Vēži ir jauki un sirsnīgi un mīl dzīvnieku sabiedrību. Mārītes simbolizē veiksmi un laimi, tāpēc, ja Vēzis tās pēkšņi pamana savā dārzā, uz galda vai jebkur, tad veiksme ir ceļā.

 

Lauva

Lauvas uzskata, ka dārgakmeņi tām rada brīnumus. Šis laimes amulets sasaucas ar Lauvas personību. Tā kā Lauvas ir dabiski burvīgas, dinamiskas un pievilcīgas, viņas arī mīl šādus dārgakmeņus un valkā tos kā rotaslietas, lai justos pievilcīgākas. No visiem dārgakmeņiem Lauvām visvairāk veiksmi nesīs dzintars un safīrs.

 

Jaunava

Ļaunā acs var šķist mīts, bet patiesībā tā atvaira ļaunos garus. Jaunavas vienmēr patur sevī šo veiksmes amuletu, lai būtu pasargātas no sliktām un nedrošām emocijām no cilvēkiem, kuri ir greizsirdīgi par Jaunavu apbrīnojamajiem talantiem, un no tiem, kas novēl jums sliktu.

 

Svari

Svari par savu laimes amuletu uzskata jebkuru priekšmetu ar trīsstūra formu. Senie raksti ieteica trīsstūrus, lai attēlotu dzimšanas, nāves ciklu un mūsu saikni ar Visumu. Šis šarms ienes Svaru dzīvē stabilitāti un līdzsvaru, kā arī palīdz atrast līdzsvaru ikvienā situācijā. Tieši tāpēc viņi ir tik objektīvi.

 

Skorpions

Pakavs ir veiksmes amulets, kam Skorpioni patiešām tic. Agrāk viņi tika uzskatīti par veiksminiekiem, jo pakavs bija izgatavots no dzelzs, kas, domājams, aizdzen visus ļaunos garus un bīstamas mītiskas radības, kas varētu nodarīt kaitējumu. Skorpioniem patīk arī citiem izrādīt savu pakavu.

 

Strēlnieks

Strēlnieki glabā mākslīgo truša pēdu kā talismanu, jo saskaņā ar seno folkloru, pakaļkāja darbojas kā ļoti spēcīgs aizsargs, kas aizdzen ļaunos garus, ja kādreiz gadās paklupt kādā ļoti bīstamā un spokainā vietā. Meklējiet mākslīgo truša pēdu un pārvērtiet to par atslēgu piekariņu, lai tas vienmēr būtu līdzi.

 

Mežāzis

Mežāži visu mūžu turas pie saviem četrlapu āboliņiem, jo tas ir izrādījies viņu laimīgais amulets katru reizi, kad viņi atrodas grūtā situācijā. Četrlapu āboliņš simbolizē cerību un labklājību, un Mežāži, lai gan ir dabas mīļotāji, dod priekšroku, lai līdzās vienmēr būtu šādas skaistas lietas.

 

Ūdensvīrs

Ticiet vai nē, bet circceņi Ūdensvīriem ir ļoti veiksmīgi. Gadsimtiem ilgi šie kukaiņi pārstāv harmoniju, un tiek uzskatīts, ka tie ir ideāls pavadonis kādam, kas atrodas vientulībā. Saglabājiet talismanu, uz kura ir izgrebts circenis, vai, ja pēkšņi to pamanāt, ziniet, ka kaut kas labs noteikti ir ceļā, īpaši Ūdensvīriem.

 

Zivis

Sapņu ķērājs nes veiksmi un laimi Zivju dzīvē. Pakarinot sapņu ķērāju pie gultas, jūs jūtaties mierīgi un neļausiet ļauniem sapņiem vai murgiem nozagt jūsu mieru. Tie rada ļoti patīkamas noskaņas un nes veiksmi cilvēkam, kurš vienmēr ir līdzās.

Katras horoskopa zīmes laimes amulets – izmanto gudri!

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X 

Iepriekšējais rakstsPrincis Harijs sniedzis atbildi par atgriešanos karaļnamā
Nākamais rakstsPadomi rūpēm par skropstu un uzacu skaistumu