Otrdien sociālos tīklus pāršalca skaļa un plaši apspriesta, kādas sabiedrībā zināmas ģimenes publiska skaidrošanās. Labi atpazīstamās latviešu rokgrupas “Dzelzs Vilks” bundzinieka Mārča Judža bijusī sieva un bērnu māte Rūta Judze portālā facebook publiskoja ļoti detalizētu un skarbu aprakstu par savām attiecībām ar bijušo vīru.

Pēc sievietes vārdiem slavenais bundzinieks viņu morāli pazemojis un atsevišķos gadījumos pat fiziski aizskāris. Pēc pašas vārdiem sieviete nolēmusi ģimenes ikdienu niansēti publiskot, jo vairs nav varējusi notiekošo izturēt, turklāt, šobrīd bijušais vīrs ieguvis arī tiesības uz bērniem un, izmantojot atvases manipulācijā ar bijušo. Šis ieraksts izpelnījies milzīgu sabiedrības uzmanību, komentētāju simti pauž viedokli, savukārt, pats mūziķis Mārcis Judzis apgalvo, ka bijusī visu ir safabricējusi. Situācija aizgājusi tik tālu, ka grupa no mūziķa norobežojusies.

“Dzelzs Vilka” līderis Juris Kaukulis “360TV Ziņnešiem” norāda, ka grupa “atbalsta Mārci, jo zina apstākļus.” Tomēr tie neesot līdz galam noskaidroti, tādēļ Mārcis šobrīd grupā nespēlē. Kaukulis atzinis, ka jūt sabiedrības vienpusējo nostāju šajā jautājumā. Tiesa, te jāņem vērā, ka šī saruna tapusi vēl pirms daudzajiem Judža atbalsta ierakstiem no bijušās sievas, viņas mātes, kaimiņa un sabiedrībā zināmiem cilvēkiem.

“Ģimenes lietās nekad nevar būt pārliecināts. Ģimenei pašai tas būtu jāizšķir,” saka Kaukulis, piebilstot, ka grupa gaida galīgo spriedumu Judža lietā, kas “esot pieņemts, bet to neizpauž”. Tikmēr Judzis publicēja emocionālu ierakstu, kurā no grupas atvadījās uz visiem laikiem.

“360TV Ziņneši” sagatavoto sižetu iespējams NOSKATĪTIES ŠEIT!

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. decembris
Nākamais rakstsMīlestības HOROSKOPS 2024. gadam